Top-Plant Professional Andrzej Woroch

Szczecin

Opinie o Top-Plant Professional Andrzej Woroch

kis

Anetka dalej tam robi?Wredna faszystka

jas

Tam jest niebezpiecznie.Niech najpierw zainwestuja w ta szklarnie by szyba nikomu na leb nie spadla.Dziwie sie ze jeszcze tego nie zamknieto.Zero higieny te toalety

sisi

Zgadzam sie.ludzie pracujacy tam sa ok ale wiekszosc z nich rezgnuje.i te koty...zal poprostu

mala

Nigdy wiecej.ludzie nie idzcie tam do pracy to chory zaklad.niedlugo beda tam robic sami ukraincy.wyzyskuja ludzi i ponizaja.ich syn tomek mega ciota.

dobra

Witam chcialabym powiedziec wszystkim Ze ANdrzej WOROCH ktory nazywa się SZEFEM NAWET NIE STAL KOLO SZEFA jest trasznym facetem nie umie priowadzic firmy poninien oddac ja swojemu bratu. chodzi drze sie na ludzi pracujacych tam na czarno. nie wyplaca premii chodz naleza je sie osoba ktore sadza,ppikuja. TO TOTALNE DNO. SZKODA TYLKO ZONY I DZIECI TEGO FACETA ZE TAKA JESZCZE siedzi z takich chujem.

byly pracownik

Jedna i druga firma to jedno wielki dno przyjmuja ludzi bez umow wogole nie maja na to pieniedzy . traktuja ludzi jak szmaty. andrzej woroch to jeszcze gorzej przycina na kasie nie wyplaca premi.pracuje tan taka pani zosia ona ma z nim przesrane . Ja zglaszam sprawe odpowiednim władzą

Viola

Ludzie - nie mylcie firm!!! Jest top-plant Krzysztofa i Karolci z truskawkami i ich sąsiedzi TOP-PLANT PROFESSIONAL z kwiatami. Tę drugą firmę polecam.

Kasia

Nino, Karolcia to firma Krzysztofa Woroch. Top-Plant Professional to ich sąsiedzi i praca tam wygląda zupełnie inaczej. Mega lepiej.

nina

racja oby nigdy tam nie trafic ludzie pracujacy tam spoko ale biuro i kierujacy firma masakra.

anna

wielki syf zero szacunku dla ludzi a karolcia mega wiedzma

Zostaw opinię o Top-Plant Professional Andrzej Woroch - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Top-Plant Professional Andrzej Woroch