Opinie o Top-Plant Professional Andrzej Woroch w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Top-Plant Professional Andrzej Woroch. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Top-Plant Professional Andrzej Woroch o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Top-Plant Professional Andrzej Woroch w Szczecin

Irina

W tych czasach gdzie zakład pracy powinien być chlubą i wizytówką tam panuje śmietnik po kontach butelki od piwa , my pracownicy ukraińscy żyjemy tam jak w getcie brud , smród kapiemy się w zimnych pomieszczeniach, gdzie panuje okropny brud , warunki mieszkalne nie są spełnione standardy zakwaterowania pracowników którzy maja zapewnione warunki do życia, stawki placowe godne pogardy za nadgodziny placona stawka najniższa praca do poźnych godzin nocnych , wykorzystywanie nas jako tanią siłę roboczą, kuchnia w której gotujemy to (usunięte przez administratora) ,ten zakład powinni zamknąć ze względu na to to w jakich warunkach żyją ludzie, którzy wykonują tak ciężką prace.......

magda Nowy wpis
@Irina

paszport ci zabrali że do pięknej pachnącej Ukrainy wrócić nie możesz?

juz dawno był remont Nowy wpis
@Irina

juz dawno był remont pozatym mieszkanie jest BEZPŁATNE jezeli komus nie odpowiada to przeciez wynajmuje mieszkanie w okolicy..

Marta Nowy wpis

Czyli w firmie dużo osób z Ukrainy pracuje ?

Ferdynand Nowy wpis

Firma jak najbardziej ok. ale trzeba pracować co niestety nie podoba się niektórym osobom i teraz oczerniają.

Wojtek

Firma ma dobre opinie w internecie. Trudno zrozumieć skąd takie opinie, czyżby konkurencja?

Bububuuuu
@Wojtek

Opinie są takie jaka jest Wasza firma ,która traktuje ludzi aby zapłacili, radziłbym pozbyć się obibokow z biura i zastąpić ich normalnymi ludźmi. Synowie to jakaś porażka życiowa jeden jak (usunięte przez administratora) chciałby zrobić tam (usunięte przez administratora)

ahah
@Wojtek

farmakasuje negatywne komentarze w internecie...nawet nir weisz co o nich pisali jakies pare latemu?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Top-Plant Professional Andrzej Woroch? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
pff...

jeden zlotych za kobialke truskawek . dwoch godzinach zarobilam 9,50....szkodami czasu na takie bzinesy...a ukrainki sie ciesz,posedza od rana do wieczora i zarobia 60 zl...no ludzie

Tymoteusz

Może nie trzeba obrażać innych tylko dlatego, że mają chęci do pracy?

Zibi

Okropna firma sanepid i kodeks pracy się kłania, szkoda ludzi sami Ukraińcy pracują bo żaden normalny Polak nie chce tam pracować warunki pracy godne pogardy smród brud leżące koty pająki karaluchy w toalecie .A idąc szklarniami pobite szyby tylko patrz jak na głowę spadnie i będzie jakieś nieszczęście .

Klient

Ta firma to porażka nie dość że zamówienia realizowane są niezgodnie z tym co mówią przez telefon to jeszcze kłamią i głupio się tłumaczą że realizacja się opóźnia zamawialam u nich sadzonki truskawek odmiany czy A dostslam inne wysyłka była w opłakanym stanie. Po reklamacji gdzie mam do tego prawo totalna olewka bardzo brzydko potraktowali mnie przez telefon To żenujące ostrzegam przed kupnem w tej firmie czegokolwiek A te miernoty co dostslam od nich były niestety z jakaś choroba gdzie zapewniają że mają licencję i sadzonki są zdrowe nic bardziej mylnego . Po 10 telefonie próby rozwiązania tej sytuacji chyba mnie zablokowali bo nie można się dodzwonić Hamstwo zero i tyle mam do powiedzenia

Mika

Zostawię opinię nie dotyczącą pracy ale samych zakupów: czekam na realizacje zamówienia już ok 14 dni. nikt nie odpisuje ma maile, ni odbiera telefonu- swoją drogą pewnie się już nie doczekam. Na szczęście moje zamówienie jest małe i dużo się na mnie nie wzbogacili! ale pewnie takich jak ja jest tysiące! więc na razie mogę powiedzieć, że zapowiada się ze są to zwyczajni (usunięte przez administratora) UWAGA nie kupować!

Natalia

@gumis Mobbing to poważny zarzut wobec pracodawcy. Mobbing to na przykład długotrwałe nękanie pracownika. Czy byłeś uczestnikiem albo świadkiem takiej sytuacji? Takimi sprawami zajmują się odpowiednie organy państwowe, wcześniej powinieneś to zgłosić do pracodawcy. @Irina Czy próbowaliście zwracać uwagę na ten temat pracodawcy lub przełożonemu? Obowiązkiem pracodawcy jest zapewnić bezpieczne warunki pracy swoim pracownikom. Czy ktoś z aktualnych pracowników firmy Top-Plant Professional Andrzej Woroch, potwierdzi opinie @Irina i @gumis?

gumis

pracowalem w tej firmie top-plant na Krygiera 1 warunki sanepidowskie gorzej niż w stodole (usunięte przez administratora) , wyjscie do toalety graniczy z cudem niezarażenia sie jakąs poważna choroba , warunki pracownikow produkcyjnych to gorzej niż w Auschwitz , dziwie sie ludziom ze kupuja ich produkty gdzie panuje taki (usunięte przez administratora) najnizsza krajowa za nagdodziny normalna stawka , mobing krzyki wyzwiska

Olga

Zastanawia mnie ta cisza. Jest jakiś powód? Szkoda, że nikomu nie chce się pisać.

kis

Anetka dalej tam robi?Wredna faszystka

jas

Tam jest niebezpiecznie.Niech najpierw zainwestuja w ta szklarnie by szyba nikomu na leb nie spadla.Dziwie sie ze jeszcze tego nie zamknieto.Zero higieny te toalety

sisi

Zgadzam sie.ludzie pracujacy tam sa ok ale wiekszosc z nich rezgnuje.i te koty...zal poprostu

mala

Nigdy wiecej.ludzie nie idzcie tam do pracy to chory zaklad.niedlugo beda tam robic sami ukraincy.wyzyskuja ludzi i ponizaja.ich syn tomek mega ciota.

dobra

Witam chcialabym powiedziec wszystkim Ze ANdrzej WOROCH ktory nazywa się SZEFEM NAWET NIE STAL KOLO SZEFA jest trasznym facetem nie umie priowadzic firmy poninien oddac ja swojemu bratu. chodzi drze sie na ludzi pracujacych tam na czarno. nie wyplaca premii chodz naleza je sie osoba ktore sadza,ppikuja. TO TOTALNE DNO. SZKODA TYLKO ZONY I DZIECI TEGO FACETA ZE TAKA JESZCZE siedzi z takich chujem.

byly pracownik

Jedna i druga firma to jedno wielki dno przyjmuja ludzi bez umow wogole nie maja na to pieniedzy . traktuja ludzi jak szmaty. andrzej woroch to jeszcze gorzej przycina na kasie nie wyplaca premi.pracuje tan taka pani zosia ona ma z nim przesrane . Ja zglaszam sprawe odpowiednim władzą

Viola

Ludzie - nie mylcie firm!!! Jest top-plant Krzysztofa i Karolci z truskawkami i ich sąsiedzi TOP-PLANT PROFESSIONAL z kwiatami. Tę drugą firmę polecam.

Nino, Karolcia to firma Krzysztofa Woroch. Top-Plant Professional to ich sąsiedzi i praca tam wygląda zupełnie inaczej. Mega lepiej.

Zostaw merytoryczną opinię o Top-Plant Professional Andrzej Woroch - Szczecin

Top-Plant Professional Andrzej Woroch