Telcon Akcesoria GSM Sklep Teletorium

Łódź

Opinie o Telcon Akcesoria GSM Sklep Teletorium

Tako

Bardzo dobre miejsce na pracę. Niezależnie czy to pierwsza, czy kolejna. Obowiązki nie są uciążliwe, godziny i zarobki w porządku.

Kasjanna

Bardzo dobra praca. Myślałam, że będzie tylko na chwilę, ale okazała się naprawdę dobra. Polecam, bo można się sporo nauczyć.

trociej

Dobra praca. Oczywiście to nie posada marzeń, ale można się przyzwyczaić i czerpać z niej przyjemność. Bo nie jest ciężko, fajni ludzie i wynagrodzenie ok.

Egos

Byłem zaskoczony przyjęciem, bardzo fajna praca. Wszystkim polecam.

Nadia

Na pierwszą pracę nadaje się idealnie, każdemu polecam ;)

Mangusta

Świetne miejsce dla studentów. Różne godziny pracy, same obowiązki nie są szczególnie uciążliwe. Wszystko ok.

Matador

Bardzo podobała mi się praca w Teletorium. Średni stopień trudności, kontakt z ludźmi i fajne telefony i akcesoria.

Królik

Świetnie się pracowało, bardzo lubię tego typu zadania. Jeśli ktoś potrzebuje rekomendacji, to ja spokojnie ją daję :)

Armada

Przyjemna atmosfera i w porządku płaca. Polecam.

elizka

Normalna praca na stoisku, jak ktoś lubi kontakt z ludźmi to mu się spodoba.

Graham

Pracodawca w porządku, nie ma na co narzekać.

Zostaw opinię o Telcon Akcesoria GSM Sklep Teletorium - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telcon Akcesoria GSM Sklep Teletorium