Opinie o Alfa-Tech Przydomowe oczyszczalnie Ścieków Robert Kałuża w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alfa-Tech Przydomowe oczyszczalnie Ścieków Robert Kałuża. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Alfa-Tech Przydomowe oczyszczalnie Ścieków Robert Kałuża o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alfa-Tech Przydomowe oczyszczalnie Ścieków Robert Kałuża w Bydgoszcz

Kornelia Nowy wpis

Potwierdzam wcześniejsze pozytywne opinie na temat firmy. Od samego początku najwyższy poziom obsługi a szczególnie rozmowy również poza branżą. Prace, które wykonują są wyjątkowe jak sami ludzie. Współpraca kontakt i rozmowa to czysta przyjemność. Dziękujemy i zawsze zapraszamy na kawę. Miłosz i Kornelia

Marta Michałowska-Jeżyna Nowy wpis

Bardzo wysokiej klasy specjaliści. Ekipa montażowa Wiktor i Sławek to mistrzostwo. Właściciel Robert to ogromna wiedza i kompetencja. Organizacja pracy jakość ceny to wszystko super zgodnie z wcześniejszą umową. Jedynie co utrudnia to ciężko się dodzwonić i umówić na spotkanie. Reszta potem to czysta przyjemność. Pozdrowienia dla całego Alfa-Techu

Odradzam Nowy wpis

Potwierdzam negatywne opinie o tym instalatorze. Sprzedać to zawsze pod telefonem jest, ale serwisowanie to porażka, tacy ludzie nie powinni prowadzić firm. Nie przyjeżdża do naprawy, do serwisu, ciągle przekłada przyjazd, albo nie odbiera telefonu. Po roku studnia chłonna nie odbierała wody, źle przygotowane podłoże, czy też filtr z kamieni. Oczyszczalnia nie nie działa jak powinna, trzeba wypompowywać oczyszczoną wodę. W mojej okolicy to kilka takich instalacji robił i podobne problemy. Zły dobór pompy do gruntu.

Czy aby napewno onas chodzi? Nowy wpis
@Odradzam

Studnia chłonna po roku nie działa? Ciekawe gdzie i kiedy? Może to napisał ten sam co poniżej. Budujemy porządne oczyszczalnie i bardzo sie staramy. Jedno co jest tylko prawdą w tym wpisie to czasami o trudny kontakt i nie chodzi o sprzedaż serwis itp. wszyscy u nas to specjaliści i każdy ma zadania w tym serwisowe. A to że w każdej okolicy jest dużo naszych instalacji to też prawda. Uwierzyłbym w ten wpis jakby to było po 10 latach. Żyjemy głównie poleceń. Także Krzysztof poniżej i Odradzam proszę się wziąć do roboty bo konkurencję przeskakuje się jakością a nie bzdurnymi hejterskimi wpisami

Krzysztof

Po 5 latach oczyszczalnia stanęła bo drenaż (kamienie) był zbyt mały, a rury położone zbyt blisko siebie - nie było szans na odbieranie wody przez glebę. To nie pierwszy raz jak ta firma odwala fuszerkę w mojej okolicy.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Alfa-Tech Przydomowe oczyszczalnie Ścieków Robert Kałuża? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku ZATRUDNIĘ PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Tomasz Mościcki

Jestem wieloletnim klientem i co jakiś czas wykonują dla mnie różnego rodzaju instalacje zewnętrzne. Oczyszczalnie deszczówkę i odwodnienia na dowolne obiekty. Wszystko jest wykonane solidnie i terminowo za rozsądne pieniądze a czasami nawet tanio. Polecam wszystkim. Czasami ciężko się dodzwonić ale warto.

Dawid

Wszystko co mówią i robią ma sens. Zaprojektowana oczyszczalnia, porządnie wykonana i za dobre pieniądze. Wielu ekipom w tych trudnych czasach odbiło ale na szczęście nie im. Wysokie loty i podziękowania

APX07

Firma wykonała mi oczyszczalnie ścieków. Po dwóch latach pojawił się problem z drenowaniem ścieków (ścieki nie są właściwie przekazywane do rur rozsączających). Już dwa razy musiałem zamawiać wóz asenizacyjny w celu wywozu ścieków a były to niemałe koszty. Od dwóch miesięcy nie mogę doprosić się firmy AlfaTech o przyjazd w celu zbadania przyczyny (kilka razy umawialiśmy się na termin przyjazdu i nikt nie pojawił się). Nie polecam

APX07
@APX07

Firma Alfa-Tech pojawiła się i przystąpiła do usprawnienia oczyszczalni. Anuluję negatywną opinię

Daniel

Kilkanaście lat działania i efekt jest. Bardzo dobrze oceniana firma ale również jako pracodawca.

Peter

Taki spokój na forum czy to dlatego, że nie ma powodu do narzekania?

Antek

@Mariusz Myślę, że przesadzasz z taką opinią. Dla mnie firma to bardzo dobry pracodawca nie ma takich sytuacji o których piszesz.

Mariusz
@Antek

Sprawdź sam. Mój szwagier tam pracuje.

Wojciech

Ciekawi mnie, jak można dostać się do pracy w firmie Alfa-Tech? Starałem się w internecie znaleźć informacje na ten temat, jednak firma na oficjalnej stronie internetowej nie ma zakładki kariera, w której najczęśniej takie informacje się znajdują. Może ktoś będzie tak uprzejmy i napisze, czy często dochodzi do rotacji wśród zatrudnionych osób? @Ułemek, może wiesz coś na ten temat?

Mariusz
@Wojciech

Pracownicy są wybierani z polecenia lub jak ktoś dobry na budowie to pobierają. Każdy może się zgłosić wysłać CV i czekać. Jak pasuje to zabierają ma budowę i patrzą do czego można się przydać. Jak ktoś chętny to śmiało tworzą kolejną ekipę. Pozdrawiam

Ułemek

Super firma jest w najlepszym porządku. Atmosfera płaca i podejście rewelacja. Branża bardzo trudna dlatego praca chwilami ciężka, ale nie jest źle. Ilość godzin pracy w danym dniu wyznacza wykonywane zadanie. Płaca liczona jest od ilości wykonanych zadań w miesiącu i jest bardzo dobra. W zimie przestoje i tu jest słabiej ale też nieźle. Nastawienie w firmie na długotrwałą współpracę i takie że chce się pracować. Polecam osobom które szukają stabilnej i dobrej pracy ale też muszą się wykazywać niestety nic za darmo. Szef Robert i kierownik Sławek bardzo wymagający ale sam też pracuje i potrafi docenić dobrą pracę. Można się sporo nauczyć i poznać wielu ciekawych ludzi. Zalety: - atmosfera - czas pracy (czasami 3-4 godz. na dzień) - zgrane ekipy - kasa - wolne weekendy Wady: - chwilami ciężka praca - zimą mniejsza kasa (wolne) - częste szkolenia czasami wyjazdowe - targi (obsługa w weekendy jeden dzień ) Pozdrawiam

marcin

Po 5 latach użytkowania oczyszczalni pojawiły się problemy związane z zaleganiem wody, płynów w rurach drenażowych. Bez wizji lokalnej, firma ALFA-TECH zaproponowała mi zastosowanie specjalnej chemii oraz zmianę bakterii. Jeżeli chodzi o bakterie to jestem bardzo zadowolony. Otrzymałem zapewnienie, że na 95% chemia rozwiąże problem. Niestety nie rozwiązała. Przez pierwszy okres wszystko było prawidłowo ale po 10 miesiącach sytuacja powtórzyła się. Drugi kontakt z firmą ALFA-TECH miał zakończyć się spotkaniem w terenie w celu zlokalizowania problemu i jego rozwiązaniu. Niestety do spotkania nie doszło i co najgorsze...nie ma żadnego kontaktu z Panem Robertem. Próbowałem wielokrotnie skontaktować się telefonicznie, prosząc tylko o odpowiedź czy mam szanse na wsparcie techniczne ze strony firmy ALFA-TECH czy mam radzić sobie sam. Na dany moment pozostałem z niesprawną oczyszczalnią, ze straconym okresem 2 m-cy czekania na rozwiązanie problemu. Brak dialogu spowodował utratę zaufania do tej firmy.

marcin kotowski
@marcin

Dnia 18.10.2018 oczyszczalnia została uruchomiona. Udało się spotkać z Panem Robertem, który zobowiązał się zdiagnozować problem i go rozwiązać. Firma Alfa-Tech pojawiła się we wskazanym miejscu z potrzebnym sprzętem i pomimo późnych godzin dokonała rozpoznania problemu. Po zastosowaniu otrzymanych wskazówek oczyszczalnia została udrożniona i uruchomiona. Pomimo początkowych trudności chciałem podziękować firmie Alfa-Tech, że udzieliła mi serwisu pogwarancyjnego i że na dany moment wszystko działa jak należy.

Wojciech
@marcin kotowski

Masz może jakiekolwiek wiadomości o tym, jak wygląda praca w firmie Alfa-Tech Przydomowe oczyszczalnie Ścieków Robert Kałuża? W ostatnim czasie w wątku nie pojawiły się żadne nowe informacje na ten temat, dlatego zaciekawiło mnie, czy masz jakąś tu jakąś wiedzę.

@marcin, dziękuję za Twoją wypowiedź z poziomu osoby, która korzystała z usług firmy Alfa-Tech Przydomowe oczyszczalnie Ścieków Robert Kałuża. Czy są tutaj osoby, które pracowały w tej firmie i mogą wypowiedzieć się na temat warunków zatrudnienia, jakie oferuje firma? Ktoś z Was może podzielić się swoim wrażeniem i opinią na temat pracy w firmie Alfa-Tech Przydomowe oczyszczalnie Ścieków Robert Kałuża?

Czy poszukiwane są nowe osoby do pracy w Alfa-Tech Przydomowe oczyszczalnie Ścieków Robert Kałuża? Co trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu?

Alfa-Tech

Staramy się pracować z najlepszymi. Wystarczy wysłać swoje CV i czekać na kontakt. Po wstępnej weryfikacji każda osoba jest zapraszana do wykazania swoich umiejętności w praktyce i w ten sposób oceniamy przydatność w naszym zespole. Firma jest mała ale bardzo specjalistyczna. Pozdrawiam Zespół Alfa-Tech

Robert

Czy tak dobrze pracuje się wam w firmie, że przestaliście pisać? Szkoda szukam informacji i miałem nadzieję na opinie pracowników.

Dagmara

Niesamowita spędzony czas w czasie praktyk studenckich ok. 3 tygodnie. Podziękowanie za świetną atmosferę i bardzo dużą pomoc w czasie praktyk. Spodziewałam się małej firmy instalacyjnej a tu spore zaskoczenie.. Dużo wyjazdów, szkoleń i spotkań. Dobrze jest znać angielski bo mają ciągłe kontakty z firmami zagranicznymi i wdrażają dużo nowych systemów. Poznałam wielu super ludzi i bardzo chciałabym tu pracować po studiach.

Makarewicz

Przestrzegam przed tą firmą !!! Są zbyt dobrzy w tym co robią żeby byli prawdziwi!!! Podziękowania dla ekipy montującej. Panowie tak trzymać. Pozdrawiam Makarewicz

am

potwierdzam, PRZESTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ!!!

Marika

Pozdrowienia dla Alfa-Tech najlepsza zgraja pozytywnych wariatów. Alfa-Tech tak trzymać !!!! Fachowcy najwyższych lotów.

Zostaw merytoryczną opinię o Alfa-Tech Przydomowe oczyszczalnie Ścieków Robert Kałuża - Bydgoszcz

Alfa-Tech Przydomowe oczyszczalnie Ścieków Robert Kałuża
4.7/5 Na podstawie 15 ocen.
  • WAŃKOWICZA 4 lok. 7
    85-796 Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042