Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Co jaki czas w Hamster Sebastian Szelejewski można ubiegać się o podwyżkę?

Sebastian Sebastian Sebastian Nowy wpis

Rozlicz się. Mi nie uciekniesz. Dla mnie to sprawa osobista. Będę cię szukał tak długo aż znajdę. Szefa też wywaliles na ok jak narazie wiadomo ok 21 palet.

darcco Nowy wpis
@Sebastian Sebastian Sebastian

Witam, Przeprowadziłem mały "rekonesans" nt Seba ps Chomik.Siedzi w więzieniu od ok roku,Do odsiadki został mu jeszcze rok.Nic nie wskóramy, pozdrawiam

wtajemniczona/y Nowy wpis
@darcco

Nie siedzi, przynajmniej na razie, jego tel. to 739697772.

Expoman

Nie odzyskacie. Zniknął. Mi klient nie może zapłacić bo go Szelejewski wydymał na 20 tys EUR. No i teraz dzięki niemu bankrutują i mi też nie mogą zapłacić.

Szef
@Expoman

Proszę o kontakt w sprawie(usunięte przez administratora)

marcin

Zostałem oszukany na 25 zł oraz przywłaszczył sobie mój samochód Citroen Berlingo jak ktoś coś to mój nr. 667 775 441 poszukuje tego szczura.

darcco

Cześć, czy Ty masz namiary na tego szczura? Straciliśmy przez tego(usunięte przez administratora) 900.000 zł w roku 2017 nie podpisując kontraktu z jedną z największych agencji, mając praktycznie kontrakt w kieszeni - brakowało jednego podpisu z naszej strony. Dodatkowo naraził nas na 50.000 zł strat z tytułu niezapłaconych faktur u Organizatora ( m.innymi. przestawianie rampy o średnicy 16, którą ch.j zawiesił nad stoiskiem nie w tym miejscu o 3 m,itp) oraz 40,000 tys tytułem zaliczki. Niech tylko wpadnie w moje ręce !!!

Ronin
@darcco

Trzeba oddać sprawe do prokuratury

Ronin
@darcco

Poprosze o kontakt w sprawie Szelejewskiego ......mysle ze mmozemy sobie pomóc wzajemnie .

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Piotr

Czy możecie powiedzieć czym dokładnie się ta firma zajmuje, bo szukam info w necie i jakoś tak nie jest to sprecyzowane?

Miron

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Wiesz jak wyglądają zarobki w Hamster Sebastian Szelejewski? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo cenna!

Nobody

Witam. A pan Michał odzyskał pieniądze i nie ma.odwagi się przyznać.

gosc

teraz stacjonuje bardzo rzadko w czempiniu na ul . kolejowej plac na którym znajduje sie firma ekomal

Witam. Odzyskał pan juz pieniądze z Anexpo? Nam tez nie Zaplacil

oszukany

Tego typa - unikać jak ognia !!! Ty oszuście - w jakiej norze teraz sie ukryłeś ???. Tego typa poszukuje pół Polski. Oddaj pieniądze !!!

podminowany

Pan Sebastian pseudo chomik dużo obiecuje no i na tym współpraca się kończy . No ale cóż tak to jest z pseudo biznesmenami . Odradzam współpracę z tym złodziejem

michał

Witam, Jeśli to możliwe proszę o kontakt do Pana , widzę że nie tylko ja zostałem oszukany .

Twoje wspomnienia seba

Cześć Sebastian. Zrobiłeś nas w Ch.. Obiecanki, cacanki, oszukiwanki, widzę że wykasowałeś profile ANEXPO i HAMSTER z fejsbuczka, czyżby inni klienci zrobieni przez ciebie w bambuko za bardzo minusowali Twoją piękną działaność?

kłopot

UWAGA NIE ROZLICZA SIĘ DUŻO OBIECUJE

szatan

zapłac tak jak sie umówiłes

Zostaw merytoryczną opinię o Hamster Sebastian Szelejewski - Śrem

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hamster Sebastian Szelejewski
0/5 Na podstawie 0 ocen.