Foto-Studio Firma Usługowo-Handlowa Zakład Fotograficzny Barbara Mańka

Poznań

Opinie o Foto-Studio Firma Usługowo-Handlowa Zakład Fotograficzny Barbara Mańka

Klientka tego studia:

Jest już dostępna, dodatkowa usługa online "Moja chmura" tego studia , pod adresem www.foto-manka.eu zakładka Moja chmura . Szczegółowe informacje dostępne , są pod adresem www.foto-manka.pl zakładka Moja chmura. Wydaje mi się , ze została stworzona z myślą o urządzeniach mobilnych np. na smartfoniy.

Klientka tego studia:

Dzisiaj administrator strony tego studia, umieścił na niej nowy kupon rabatowy. Nowy kupon rabatowy, można pobrać bezpośrednio pod adresem: https://www.foto-manka.pl/E5K692017.jpg . Rabat 30 % - atrakcyjna oferta.

Klientka tego studia:

Zdjęcia do dokumentów wykonywane przez to studio, są honorowane przez wszystkie instytucje państwowe (urzędy,szkoły,itd..), firmy prywatne oraz firmy państwowe, wśród znajomych nie spotkałam się , z opiniami negatywnymi wszystkie były pozytywne, sama uważam, że gdybym miała korzystać z usług fotografa, to wybrałam bym to studio.

Klientka tego studia :

Jest już dostępna, dodatkowa domena tego studia www.foto-manka.eu . Wydaje mi się , ze została stworzona z myślą o moim smartfonie.

Klient tego studia

Administrator strony tego studia, umieścił dzisiaj na niej nowy kupon rabatowy.

Klientka tego studia

Zdjęcia do nowych dokumentów urzędy przyjęły mi bez większego problemu, czego nie mogę powiedzieć o innym fotografie u którego robiłam też zdjęcia do nowych dokumentów, ceny do zaakceptowania oraz bardzo miła i profesjonalna obsługa, mam nadzieje, że moja opinia pomocna będzie dla tych którzy też maja sobie zrobić zdjęcia do nowych dokumentów i mają problem którego fotografa wybrać, aby nie stresować się w urzędach.

Klientka tego studia

Dzisiaj albo wczoraj administrator strony tego studia, umieścił na niej nowy kupon rabatowy. Nowy kupon rabatowy, można pobrać bezpośrednio pod adresem: https://www.foto-manka.pl/K9P692016.jpg . Rabat 30 % - atrakcyjna oferta.

Klient tego studia

Dzisiaj na stronie tego studia został umieszczony nowy kupon rabatowy. Nowy kupon rabatowy, można pobrać bezpośrednio pod adresem: (usunięte przez administratora) Rabat 30 % .

Klient tego studia

Warto często odwiedzać stronę http://www.foto-manka.pl , bo są na niej umieszczane kupony rabatowe uprawniające do uzyskania dużych rabatów na ich usługi, problem polega na tym, że często się zmieniają.Dlatego dobra rada dla tych co chcą mieć wysoką jakość usług i zaoszczędzić trochę pieniędzy - odwiedzaj stronę codziennie.

Klient tego studia

Koleżanka z pracy poleciła mi to studio jako bardzo dobre i mówiła szczerze, miła i profesjonalna obsługa, przestępne ceny, czas na wykonanie moich zdjęć do nowego prawka był krótki

Klient tego studia

Warto często odwiedzać stronę http://www.foto-manka.pl , bo są na niej umieszczane kupony rabatowe uprawniające do uzyskania dużych rabatów na ich usługi, problem polega na tym , że często się zmieniają.Dlatego dobra rada dla tych co chcą mieć wysoką jakość usług i zaoszczędzić trochę pieniędzy - odwiedzaj stronę codziennie.

Klient tego studia

Bardzo dobre studio fotograficzne, zdjęcia na medal.Warto wykonać sobie tam zdjęcia.

Klientka tego studia

Nowy kupon rabatowy. Kupon rabatowy, można pobrać bezpośrednio pod adresem: https://www.foto-manka.pl/S4T662016.jpg . Opłaca się go pobrać, można zaoszczędzić trochę pieniędzy. Jakość zdjęć na wysokim poziomie.Bez większego trudu można usunąć pewne niedoskonałości z twarzy i to w cenie zdjęć, wystarczy poprosić o delikatny retusz.

Klientka tego studia

Bardzo dobre studio fotograficzne,zdjęcia do nowych dokumentów w urzędach są przyjmowane bez większego problemu, wykonywałam zdjęcia do nowego paszportu i dowodu.Bardzo polecam to studio.

Klientka tego studia

Zdjęcia w urzędzie do nowego paszportu,zostały przyjęte bez problemu.Robiłam zdjęcia do paszportu w innym zakładzie fotograficznym i miałam doży problem ze złożeniem wniosku, straciłam kilka godzin i dużo nerwów w urzędzie. Jeżeli cenisz swój czas i zdrowie to polecam to studio innym.

Klientka tego studia

Studio wykonuje niezłe zdjęcia,gorąco polecam.

Klient tego studia

Strona www , tego studia to www.foto-manka.pl .

Zostaw opinię o Foto-Studio Firma Usługowo-Handlowa Zakład Fotograficzny Barbara Mańka - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Foto-Studio Firma Usługowo-Handlowa Zakład Fotograficzny Barbara Mańka