Gabriela Wyprawa Skór Gabriela Kowalczyk

Nowy Targ

Opinie o Gabriela Wyprawa Skór Gabriela Kowalczyk

pani jozefina12

Rzetelna firma ooooo najlepsze warunki pusza ale wstyd totalna sciema no japierd wyscig szczurow

waldek kiepski 55

Totalny burdel bo patologia jak z bajki no ale cuz wszystko jest mozliwe u tych ludzi pojebani wszyscy do okola masakra

judasz

Banda debili

patologia66

Jakie pracodawca oferuje warunki no kurwa w necie wszystko ladnie pisze ale naprawdę to sciema jakie moze wam oferowac pracodawca chyba masakea nie w tym zakladzie

mega burdel 1970

Moje zdanie na temat tego zakladu skandal burdel czysty rog za rogiem co tu duzo gadac zapraszam do odwiedzenia skromnuch progow polecam goraco i smacznego

slawek

Ludzie lazienka jak w hotelu 5 gwuazdkowym brak mydla reczniku prysznic zamontowany zeby byl no japierdole taka lazienke to ino sanepid dziady pierdolone

jozek d

Najgorsze warunki na podhalu i nowym targu

grzesiek

Ludzie jak pujdziecie tam do roboty to umowcie sobie wizyteu u psychiatry lub psychologa

darek

Masakra ludzie ostrzegam was nie idzcie tam do pracy bo tam wszyscy psychiczni zle w glowie masakra skandaliczne warunki

markus

Skandal i tyle

Zostaw opinię o Gabriela Wyprawa Skór Gabriela Kowalczyk - Nowy Targ

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gabriela Wyprawa Skór Gabriela Kowalczyk