Opinie o Rag Sp.j. Zakład Produkcji Spożywczej Piekarnia w Chocianów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rag Sp.j. Zakład Produkcji Spożywczej Piekarnia. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Rag Sp.j. Zakład Produkcji Spożywczej Piekarnia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rag Sp.j. Zakład Produkcji Spożywczej Piekarnia w Chocianów

Weronika

Zostałam zatrudniona przez Agencje Azymut w Lubinie. Przepracowałam miesiąc i nie przedłużyli mi umowy. Sama brygadzistką mnie nie zwolniła, a pani Wanda która zajmuję, się grafikiem. No ale poprosiłam o drugą szanse aby mi przedłużyli umowę i dostałam na miesiąc . Gdy inni pracowni dostali następną umowę na 8 miesięcy, a ja znowu na miesiąc aby nie dostać premii. Ale nie to najważniejsze, ja pracowałam lepiej od takiej dziewczyny Iwony a ona się podlizywała do brygadzistki i dostała umowę gdzie ja od niej o wiele lepiej pracowałam na lince. Została mi przedłużona umowa na miesiąc a mimo to dali mi wypowiedzenie i mnie zwolnili. Nie powinno tak byś, że zwalnia ludzi pani Wanda która zajmuję, się grafikiem skoro zatrudnia mnie Agencja Azymut w Lubinie, żałosny zakład. Praca ciężka nie polecam tej firmy Rag a nawet gdy zatrudnisz się przez Agnecje Azymut w Lubinie to też ciebie zwolni ciebie rag .Bezprawny zakład nie przestrzegają kodeksu pracy...

Bartek

Zwalniają wszystkich za byle, co a niby potrzebują ludzi. Żałosna jest ta firma zatrudniają przez Agencję Pracy Azymut w Lubinie, a gdy ktoś się nie sprawdzi po miesiącu to w ostatni dzień pracy zwalniają ostatnie minut przed pracą. A jeśli dostaje się grafik w piątek i nie ma kogoś na liście to znaczy, że napewno zwolnią ta osobę której nie ma na liście. I zadne L 4 tez nie wchodzi w grę . Jak juz ktoś bierze L 4 I zostanie mu przedłużona umowa na 8 miesięcy to niech bierze jak najdłużej L 4 ile się da. Bo gdy wróci do pracy, to dostanie na koniec dnia wypowiedzenie.

AGA

Tak nie wykazali sie po miesiącu to zwolnili ich sami.

AGA

Ola pracuję się na taśmie. Paluszki idą bardzo szybko gdy następne osoby do sypuja paluszki to ida jeszcze szybciej. Ciężko jest się wyrobic, praca jest cieżka, trzeba ważyć paluszki paczkę na karton . A czasami paluszki są zgrzane to trzeba odrzucać dwie paczki. I trzeba zwracać uwagę również na paczki które wybija dekorator bo też zawsze idą dwie to sprawdzenia, a gdy załaduje się karton trzeba odłączyć na paletę. Osobiście to nie polecam tej pracy,na dłużej ale spróbować możesz.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Rag Sp.j. Zakład Produkcji Spożywczej Piekarnia? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
ola 72

Chciała się dowiedzieć na czym ta praca polega ze piszecie że pół zmiany zostało zwolnione bo się nie wykazało aż tak ciężko?

xxx.. A.

Pracowałam kilka dni ponieważ miałam wypadek w pracy i przebywałam na L 4 dwa miesiące . Gdy wróciłam do pracy to od razu dostałam wypowiedzenie. W tej pracy nie ma miejsca na zwolnienia bo oni podziękuja ci za współpracę dając wypowiedzenie.

Praca słabo płatna.Nie polecam tej pracy. Jeśli ktoś zatrudni się przez Agencję Azymut i jak się nie sprawdzi to po miesiącu dostanie wypowiedzenie. Ze dalej nie przedłuża kolejnej umowy na osiem miesięcy. Większe pół zmiany mojej zostało zwolnione.

Pracuje jako pomocnik.Nie polecam tej pracy wszystkie Soboty obowiązkowe i nie platne za Sobotę przysługuje dzień wolnego. Przepracuje do pierwszej wypłaty I nie przedłużam więcej umowy .

Kamila

Ciężka praca na lince. Mało płatna i 6 dni w tygodniu.Każda Sobota obowiązkowa! Za Sobotę jest dzień wolnego kiedy ustali pracodawca. Wynagrodzenie za pracę to minimalna krajowa. Praca w systemie trzy zmianowym. Nie polecam jak inni napisali powyżej w komentarzach. (usunięte przez administratora)

Magda

Za Soboty nie płacą tylko przysługuję jeden dzień wolnego. Gdy za Sobotę powinno być zapłacone a jak odpłatnie to powinno być dwa dni wolnego a nie jeden.

Magda

Praca od Poniedziałku do Soboty ! Wszystkie Soboty są nie płatne. Za Sobotę przysługuję jeden dzień wolnego, od pracodawcy i nie można wybrać sobie kiedy chce tego dnia wolnego. A za Sobotę powinno przysługiwać wynagrodzenie, lub dwa dni wolnego. A gdy się ma nocki ma się 6 nocek zaczyna się Poniedziałek pierwsza nocka a ostatnia kończy się w Niedziele z rana ! Jednym słowem obóz pracy !

3stoji1

Nie polecam!!!! Mniej niż ustawa przewiduje 6 dni w tygodniu

brutus

nie polecam, najniższa krajowa mona podgonić sobotami które są wypłacene(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Rag Sp.j. Zakład Produkcji Spożywczej Piekarnia - Chocianów

• Jak się pracuje w Rag Sp.j. Zakład Produkcji Spożywczej Piekarnia?

Zobacz opinie na temat firmy Rag Sp.j. Zakład Produkcji Spożywczej Piekarnia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Rag Sp.j. Zakład Produkcji Spożywczej Piekarnia
  • Kościuszki 12