Opinie o Rag Sp.j. Zakład Produkcji Spożywczej Piekarnia w Chocianów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rag Sp.j. Zakład Produkcji Spożywczej Piekarnia. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Rag Sp.j. Zakład Produkcji Spożywczej Piekarnia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rag Sp.j. Zakład Produkcji Spożywczej Piekarnia w Chocianów

mariusz

robiłem na każdej zmianie i powiem jedno u Pana Mariusza robi się najlepiej :D najlepsza ekipa pzdro dla wszystkich z mojej zmiany:D i tam robisz a nie sie podlizujesz jak inni u innych

xxx

ja słyszałem co innego jak byś nie wypiła przed praca to by cie nie zwolnili

mariusz

każdy nażeka i każdy wiedział za ile bd robił i jak wszystko wytumaczyli jak i w azymucie tak i w ragu ze soboty moga byc obowiakowe jak bd duże zamówienie a tak to są na za zapisy i co jak robisz 2 soboty to za siano a drugą za dzień wolny w tygodniu ja tam nie nazekam każdy mnie chwali po 2 tygodniach umiałem juz wszystko co powinien pomocnik robić jedna wada jest troche nudno bo robisz cały czas to samo:D

praca jak każda wszędzie trzeba zapierdalać :)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Rag Sp.j. Zakład Produkcji Spożywczej Piekarnia? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
hytyyt

firma by nie splajtowała bo sa ludzie ktorzy potrzebja pracy i nawet w tym ragu beda zapierdalac do osranej smierci.a to ze kazdy o wszystkich wie to chyba w kazdym zakladzie tak jest

ola 72

Same pojeby tam robia

XxXx

Kiepska płaca, wysoka temperatura... Oczekują od ludzi dyspozycji przez wszystkie dni w tygodniu, atmosfera napięta. Już na pierwszy rzut oka widoczne są układy między kierownikami, a starszymi pracownikami. Nowych wykończają psychicznie i fizycznie, a na koniec ich wywalają. Każdy o każdym 'wie' wszystko. Na szczęście RAGu pracowników obowiązuje tajemnica służbowa, bo jeśli wyszłyby wszystkie brudy na światło dzienne, firma szybciutko by splajtowała.

najlepsza firma jaka tylko może być zostaje tu do emerytury :)

pijanemu pracownikowi

Gdybyś nie była taka to byś pracowała a jaki monety człowiek przychodzi piany do pracy dziękuje panu bogu że są dobrymi ludźmi a nie pie*dol*sz takie głupoty !!!!!

goska

Wy wszyscy jesteście pojeb.ni wezcie się do roboty nieroby je.ane

blee bleee

do Weronika : ale ty glupoty wypisujesz sama zes pałe zachlałą przyszłąś pijana i co na co mieli cie trzymać tam żebys w ktoryś dzien pod tasma spala najeb... walnij sie w glowe kobieto.. przyznaj sie czemu tak na prawde cie zwolnili i wcale lepsza od iwony nie bylas... ja jestem zatrudniona tam przez azymut i wcale nie nazekam... wcale sie nie dziwie ze ludzi zwalniaja jak przyjdzie ci taka blondi stanie z miotłą w reku i sie patrzy na ciebie jak ty zapierd.. i ci nie pomoze..... az mam czasami ochote takiej przypierrr.. a co do płacy jestem zadowolona mam premie od marca dodatek za godz nocne i wcale tak mało nie zarabiam.. jak sie starasz to ktos to docenia a jak ty stoisz i marudzisz ze jest ci goraco ze tapeta ci sie zmyje to na jaki chu.. pchasz sie tam do roboty.. jak ci sie nie podoba to spierdala...

madziaaa

he he dokładnie to jest kwestia przyzwyczajenia a jak przyjmja takich paralitykow to juz nie nasza wina. Tylko starzy pracownicy za to cierpia bo nie dosc ze musza swoja robote zrobic to jeszcze tych nowych. Jak komus nie pasuje to niech sie pozwalniaja :)

lila

Hehe madzia do tarcia chrzanu. Ale tu masz racje poprostu tu trzeba pracowac a nie stac i sie patrzec my juz dajemy rade dwa lata i nie narzekamy. Paluszki ida za szybko itp. Poprostu to kwestia czasu i nauki wszystkiego da sie nauczyc.

lila

Nie wierze co tu wypisuja haha. Normalnie brak słow ale nie dziwie sie jak sie nie chce pracowac to tak jest tzn najlepiej cisnac na zaklad ze to obóz pracy itp. A tak naprawde w tej pracy trzeba miec spryt to podstawa jak ktos jest leniem to sie nie dziwie ze jest za ciezko. Dziwicie sie ze nie przedłuzaja umów jak ktos sie nie nadaje do tej pracy to inni nie beda sie meczyc. A co z sobotami to zalezy jak sie zapiszesz to placa a czasami jest za dzien wolny. A co do wyplaty to jak kolezanka wyzej napisala wyplata jest normalana do tego dodatek za godz nocne i premia uznaniowa za prace jak ja wykonujesz (np czy sie wyrabiasz).

P.operator

Ha ha ;)Magda pracoholiczko ;)Ale trochę masz racji. Niektórzy to by chcieli za darmo chyba kasę brać ;)Praca marzeń to nie jest ale wszędzie trzeba chyba pracować :)

madziaaa

po pierwsze to pierwsza sobota w miesiacu jest platna a druga za dzien wolnego. Inne soboty sa na zapisy albo ktos chce przyjsc albo nie chce. z niedzielami jest tak samo. co to wyplaty sa jeszcze premie. jezeli ktos sobie na nia zasłużył to ja dostanie. pani wanda nie jest tylko pania od grafiku tylko kierowniczka. Za godziny nocne jest placony dodatek. Pracuje tam ponad dwa lata i nie narzekam na wyplate ale jak komus ciagle malo to po co wogole sie przyjmuje. a po drugie z tej agencji to przychodza takie powolne osoby ze tylko do tarcia chrzanu sie nadaja do niczego wiecej. juz dawno nie było u nas takiej osoby ktorej by zalezało na pracy. jezeli ktos musi pracowac to bedzie pracowac nawet i w tym ragu. po co wogole oni takich ludzi przyjmuja to ja nie wiem ale zawsze to jakas pomoc.mi tam praca bardzo sie podoba lepiej taka niz zadna:)

Dawid

Pracuje się dwie Soboty w miesiącu obowiązkowo. Jedna Sobota jest płatana, a druga Sobota jest za dzień wolnego. Praca bardzo słabo płatna wynagrodzenie to minimalna krajowa. Też jest zatrudniony przez Agencję Azymut

Mówią ze Soboty nie są obowiązkowe a sami zapisali mnie do grafiku. Gdy powiedziałam mistrzyni Zośce ze nie przyjdę dziś na drugą zmianę to powiedziała abym sobie żartów nie robiła. A niby tak nie obowiązkowe są te Soboty . Niech pani mistrzyni Zośce będzie przyjdę dziś na drugą zmienię. A gdy zapytali mnie czy przyjdę jeszcze w Niedziele to pracy to absolutnie odmówiłam. Współczuję moim znajomym z pracy którzy dziś idą na drugą zmianę, i są zapisali jeszcze na Niedziele i idą do pracy.

Karol

Od dziś zacząłem prace, a już wiem że popracuje miesiąc i idę na L 4. Straszna monotonia na tych piecach. I wszystkie Soboty pracujące. Tez się zatrudniłem przez Agencję Azymut tylko ze tam mi powiedzieli, że praca od Poniedziałku do Piątku a nie jak tam dziś przyszedłem to okazało się, że od Poniedziałku do Soboty. Za minimalna krajową za Soboty powinny być 100 zł tak jak w innych zakładach a nie dzień wolnego kiedy pani kiedy ze chcą dać. Większość osób ma zaległe urop za 2013 rok za 2014 całe urop a pracują na nowy 2015 rok kto to widział aby tak późno wydawać stare urop dla pracowników. Załosne po prostu w innych zakładach tak nie ma.

Grzesiek

To prawda co każdy z was tu pisze. Tez pracuje w tej firmie jestem Zatrudniony przez Agencję Pracy Azymut w Lubinie. Pracuje już 3 miesiąc i nie długo będę brał L 4 I będę jak najdłużej ile się da na zwolnieniu, bo gdy wrócę to sam dam wypowiedzenie za nim sami mnie zwolnią. Praca 6 dni w tygodniu. A najgorzej jak są nocki to zero odpoczynku. Wynagrodzenie to minimalna krajowa. Również nie polecam tej pracy idę na L 4 I nie wracam to tego zakładu.

Zostaw merytoryczną opinię o Rag Sp.j. Zakład Produkcji Spożywczej Piekarnia - Chocianów

• Jak się pracuje w Rag Sp.j. Zakład Produkcji Spożywczej Piekarnia?

Zobacz opinie na temat firmy Rag Sp.j. Zakład Produkcji Spożywczej Piekarnia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Rag Sp.j. Zakład Produkcji Spożywczej Piekarnia
  • Kościuszki 12