Nykaza Katarzyna i Kazimierz Firma Handlowa Hurtownia

Opinie o Nykaza Katarzyna i Kazimierz Firma Handlowa Hurtownia

Dariusz Wontorczyk

pozytywna

Dariusz Wontorczyk

Darek Wontorczyk robilem u Kazka sporo lat temu dobry pracodawca nie moge nic zlego powiedziec

Poszkodowana

Witam, bardzo proszę o pomoc, W styczniu b.r. robiliśmy transport Panu Nykaza, do dziś nam nie zapłacił, komornik rozklada ręce Pan Nykaza ukrywa majątek a w Firmie Atmo jest zatrudniony na najniższą krajową. My jesteśmy małą firmą i taki brak zapłąty za transport jest dla nas dużym ciosem dla tego proszę Państwa jeśli ktoś posiada jakiekolwiek informację o Panu Nykazie jego majątku i firmach bardzo proszę o kontakt 603 248 653 Z góry dziękuję!

klient

Nowa nazwa stare zwyczaje. Chamstwo właścicieli i brak szacunku do klienta. Ostatni raz zrobiłem tam zakupy!...

bb

Zmienil nazwe na ATMO

aa

Hahaha kaziu juz zbankrutował hahaha

aw

A macie jakis kontakt telefoniczny do wlasciciwla,bo z biura nie chca mnie polaczyc,tu w Hiszpanii tez maja dlugi.Moj email w.olka@hotmail.com

oszukani

Najbardziej dziadowska firma z jaką przyszło mi współpracować! Nie płacą za zamówiony towar i kazik wymyśla że nie był taki jak zamawiał. Ale karma wraca ;)

ja

a ja tam pracowałem 6 lat jako kierowca i powiem tak zle asz tak nie było odszedłem w lipcu 2015

nick

to jest paranoja obiecują złote góry a później jest smutna prawda

ktosek

Pracownik podzielam twoja opinie , szef to dramat , ogólnie tam jest burdel , pracowałem tam kilka lat , i wiekszosc czasu nikt nic nnie wiedział, Burdel , zero organizacji, zero czego kolwiek , profesionalizm ?? tego słowa tam nie ma , wiem co mówie , 7 lat , to szmat czasu , dopiero jak poszedłem do innej podobnej firmy przejżałem na oczy ,

lolo

a mówi wam coś nazwa kwas mrówkowy?

basiulka

A czy to prawda,że Nykaza dodaje jakieś środki chemiczne do swoich produktów?np.słyszałam,że do soku z kiszonej kapusty dodaje jakiś kwas,którego używa się do skór-jest bardzo szkodliwy.

Nie wiem dlaczego piszesz takie dziwne rzeczy chyba pracowałaś tam tylko przez chwile bo wszystko jest ok do czasu aż nie natkniesz się na szefa i mu coś nie spasuje to potrafi być bardzo nie kulturalni jeśli można to tylko tak napisać ogólni kawał [usunięte przez admina]a który nie ma w ogóle szacunku do pracownika.

Zostaw opinię o Nykaza Katarzyna i Kazimierz Firma Handlowa Hurtownia - Nowy Targ

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nykaza Katarzyna i Kazimierz Firma Handlowa Hurtownia