Opinie o Hermes Hanna Sławomir Borowiec w Puszcza Mariańska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Hermes Hanna Sławomir Borowiec. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hermes Hanna Sławomir Borowiec o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hermes Hanna Sławomir Borowiec w Puszcza Mariańska

Bereska

Ci właściciele to porażka sami sobie szefuja szef szefową takie budowanie swojego ego większość towaru z biedronki Kaufland Lidla i pepco.pracownice ciągle monitorowane i podsluchiwane są ja naszczescie mam ten etap za sobą współpracy z nimi nikomu nie polecam moznabybylo książkę napisać co tam się wyrabia.Najgorsza praca ewer

Anest Nowy wpis
@Bereska

Wiem o czym mówisz ... Ja jestem na antydepresantach przez tych niedoartościowanyc ludzi krzy sami sobie szefuja bo lubią czuć się lepsi a każdy się z nich śmieje ...

Radek

Widać że pracodawca nie szanuje pracowników. Dziewczyny miłe i dlatego tylko robię tam zakupy. Zawsze uśmiechnięte, zawsze pomocne. Dziewczyny zarabiają grosze i jeszcze są męczone przez właściciela bo coś źle, żal ich nie polecam nikomu.

Zuzanna
@Radek

A coś o tym, jakiej dokładnie wysokości są te 'grosze'? No bo jak widać, dziewczyny z Hermesa same tutaj nie piszą, może dlatego, że sam wiesz. A człowiek szukający pracy chętnie by się dowiedział, jakie są tam pensje.

Anest Nowy wpis
@Radek

Pracowałam tam i nabawiła się depresji jeśli chcesz mojej opinii napisze ci wszystko a nawet spotkam się opowiem terror terror i jeszcze raz terror chore głowy bo nie wiem jak to inaczej opisać.....żałuję tych lat tego czasu swojego zdrowia

Dawid

To prawda ze pracownicy są monitorowani?

Storczyk
@Dawid

Monitorowani są cały czas

Bogdan
@Storczyk

W całej firmie jest monitoring? Teraz co raz częściej zdarza się tak, że pracodawcy podejmują decyzję o tym, aby monitorować swoich pracowników. Ja tak szczerze chciałbym ustalić, czy jest to wynikiem tego, że pracodawca przestał ufać swoim pracownikom? Napisz, proszę co było powodem tego, że pracodawca podjął taką decyzję.

Elema
@Dawid

Są monitorowane i posłuchiwane jeden podsłuch wisi przy kasie dziewczyny wiedzą o tym ale to już jest zgłoszone tak jak wiele innych rzeczy

Aleksandra Nowy wpis
@Elema

A czy wiedziały o tym w ogóle? czy dopiero w trakcie zatrudnienia wyszło, że jest coś takiego?

Krystyna Nowy wpis
@Elema

Do czego wykorzystywany jest materiał z niego? Czy ktoś został na podstawie usłyszanych tam rzeczy zwolniony lub miał jakąś kare finansową? Czy właściciel podsłuchuje pracowników, czy zależy mu na słuchaniu klientów?

Evelona

Chcesz prawdziwa opinie na temat firmy zapytaj pracownic w sklepie owszem dziewczyny mile i prawdę powiedzą .

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Hermes Hanna Sławomir Borowiec? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
paula811115@gmail.com

Jak ktoś takie bzdury wypisuje to znaczy że albo sam kradł albo nieźle podpadł w tej firmie.

Ryszard

Praca jest jak najbardziej ok, jedynie niepokoi sytuacja z epidemią oby zbytnio nie zaszkodziła.

Ulka

Macie tak dobrą pracę, że nie ma parcia na zostawianie opinii o firmie?

Olga

Zastanawiająca jest cisza na forum. Mam nadzieję, że to dobra praca. Mam zamiar aplikować.

Blondi

Jakieś nowe opinie na temat pracy ? Coś sie zmieniło?

mieszkaniec

Płatność kartą powyżej 15 zł usłyszałem ostatnio i musialem dobrać coś ze sklepu aby przekroczyć te 15 zl. Zwykle oszustwo i nabijanie utargu. Zgodnie z ustawą z 2014 roku oplaty interrcharge zostaly obniżone do 0.5% od transakcji a więc paradoksalnie im mniejszy paragon tym mniejsza opłata. szef hermesa pewnie o tym wie ale kasjerkom każe oszukiwać ludzi. nie ladnie

Miro

Czy tak dobrze się pracuje i dlatego od dawna nie piszecie?

Maek

Sklep to jedna ściema .nawet jak się dzwoni to udają ze to mię sklep. Nie płacą pracownikom .kierowniczka była na detoksie w w Sochaczewie..jeszcze raz sanepid bo tam wszystko nie świeże i przeterminowane

Maek

Sanepid.!!!!

anka

Tak było lata temu i chyba dalej jest. Jak w któreś święto zamiast do swojej pracy pojechałam przymusowo na kilka godzin do drugiego sklepu krzyrzowo właśnie, to mi wyszło za ten dzień pracy w święto wypłaty tyle, co zapłaciłam za dojazd. Nie widziałam żeby jakieś jedzenie do kontenera było wyzucane, bo wszystkie rzeczy na koncu terminu musiały kupować pracownice poza kasą. Najgorszy był nabiał bo ceny drogie to ludzie nie kupowali tlko sprzedawczynie. Nie widziałam żeby pracownice kradły one wszystkie za uczciwe byly i dlatego dały się szefowej wkręcać z tymi przymusowymi zakupami a przecież to jest nie legalne.Mysle ze ta szefowa chyba nigdy sie nie odwdziecza tak jak tu ktos pisał bo jakby tak było toby nie zmieniała pracownic, przy tym zmienia, bo same odchodza, a nie dlatego, że złapała któras na kradzieży. Ile juz ich tam było to chyba z całego powiatu i rzadko chyba ktora wytrzymuje z wyjątkiem tych starszych przed emerytura, bo one muszą.

Roma

Wszystko co mówi pisze Asa to prawda. Teraz pracownice dostały odgórne zarządzenie że mają przyjść do pracy 11.11.2016 w Święto Niepodległości. Ludzie mają przyjść krzyżowo, tzn. te któtre pracują w Puszczy, mają pracować tego dnia w Kamionie u córki p. Hani, a te które pracują w Kamionie będą pracowały w Hermesie w Puszczy. I nie ma przebacz. Kiedyś ktoś zgłosi zawiadomienie do Inspekcji Pracy albo do Prokuratury, wtedy p. Hania będzie miała gorąco :P

Asa

rygor niesamowity, wszystkie zestresowane, jak szefowa wchodzi każdy ma dośc, bo o wszystko sie czepia a i tak ciągle niezadowolona. jak chcesz kupowac stary towar, który się nie sprzedał, to idź tam do pracy. Nakupuje na promocji w hurtowni kartonami a potem to ekspedientek wina ze się nie sprzedało a ceny wiadomo jakie. Mięsa i wedlin tam nie kupię nigdy;) Dziewczyny która mądrzejsza odchodzą.

Ostatnio widziałam ofertę pracy w Hermesie, jak wygląda tam praca, zarobki itp.

6678@

To co piszecie wyzej naruszacie .godnosc tej osoby i jest to pomuwienie ja na jej miejsu bym tego nie zostawil tak.A ty klient1994 jesli ci nawet dała jakas pani bez 5zl i załozyla za ciebie a ty sie nie poczułeś oddac to z tobą jest coś nie challo nie z nią.Ja tam robie zakupy i sklep i ekspedientki są ok gdy mi braknie nawet 20gr to potem sam sie przypominam ze bylem winny i oddaje nie tak jak wy potraficie dupe obsmarowac a tak naprawde moze nawet nie znacie tej osoby

o.n.a.

Cała Bogusia :)

klient1994

wyżej użytkowniku masz rację mi też ta wysoka, szczupła Pani w długich włosach dawała zakupy bez 5 zł i wogole nie domagała się zwrotu.. Na mnie bynajmniej plotek publicznie nie robiła, a przynajmniej nie słyszałam jeszcze, ale jako ekspedientka dla pijaików i biednych w sam raz. Dla takich w sam raz. Później nic dziwnego że sklep bankrutuje jak sprzedawczynie myślą pizda nie głową ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Hermes Hanna Sławomir Borowiec - Puszcza Mariańska

• Jak się pracuje w Hermes Hanna Sławomir Borowiec?

Zobacz opinie na temat firmy Hermes Hanna Sławomir Borowiec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hermes Hanna Sławomir Borowiec?

Hermes Hanna Sławomir Borowiec
1.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • ul. Konstytucji 3 Maja 18
    96-330 Puszcza Mariańska