Opinie o Larus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Import-Eksport Halina i Krzysztof Adamkiewicz w Jaraczewo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Larus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Import-Eksport Halina i Krzysztof Adamkiewicz. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Larus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Import-Eksport Halina i Krzysztof Adamkiewicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Larus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Import-Eksport Halina i Krzysztof Adamkiewicz w Jaraczewo

Igor Nowy wpis

Jakie są godziny pracy, czy praca jest zmianowa i ile wynosi średnia płaca?!

Jakie godziny pracy obowiązują w Larus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Import-Eksport Halina i Krzysztof Adamkiewicz?

Kierowca Nowy wpis

Szef (usunięte przez administratora) jakich mało co chwilę kombinuje z pasza jak kierowcy przyjeżdżają odrazam

Była pracownica Nowy wpis

W moim odczuciu ludzie znośni ale jeśli chodzi o biuro to porażka po całości. Jeśli chcesz coś tam załatwić bądź się o coś dopytać to nie licz na miłą rozmowę bo tam panie a w szczególności jedna ma pretensje jeśli będzie musiała się wysilić i coś wytłumaczyć takiemu zwykłemu "robotowi"

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Larus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Import-Eksport Halina i Krzysztof Adamkiewicz spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
byly pracownik

Wszystkie poprzednie opinie są prawdziwe. Nienormowany czas pracy, po paręnaście godzin na dobę, siedem dni w tygodniu. Nadgodziny w zasadzie nie płacone w ogóle. Wszechobecne chamstwo, kobiety zmuszanie do dzwigania ciężarów. A szef? Nadaje się tylko do leczenia! Po prostu cham nad chamy... Zdecydowanie odradzam pracy w tej firmie!

Patrick
@byly pracownik

Też. SZEF TO NALOGOWY ALKOHOLIK....JUZ ZA CZASOW PIERWSZEJ ZONY HALINY LOIL BEZ OPAMIĘTANIA...

Cześć, może znajdzie się osoba chętna by wypowiedzieć się o tym jak obecnie pracuje się w Larus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Import-Eksport Halina i Krzysztof Adamkiewicz? Jakie firma oferuje warunki pracy nowym pracownikom? Dajcie znać.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Larus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Import-Eksport Halina i Krzysztof Adamkiewicz?

LP

Daj spokój szef o ile można go tak nazwać zero szacunku do ludzi . Panie z biura jest jedna specyficzna zero pojęcia o pracy A jak Ci trasę ułoży to się tylko powiesić z geografii miała chyba nie zbyt dobre oceny bardzo upierdliwa i wredna baba zaczniesz z nią kłótnie to robi pod górki. Panuje tam jeden wielki bałagan

xyz

Tam jest jedna wielka komedia. Co miesiąc przedłużają Ci umowy o kolejny miesiąc - musisz obowiązkowo zdać starą i podmieniają ją na nową trochę dłużej trwającą, chorować nie można, kamery są dosłownie wszędzie, codziennie trzeba zdać pisemny raport jaki efekt pracy się wykonało, wypłata nie jest ustalona tylko dostajesz tyle ile właściciel uważa za stosowne. Wielu ludzi już w połowie pierwszego dnia ucieka. Szef nie szanuje tam nikogo, podobnie z klientami. W grudniu każdy każdego pogania, kierowcy, biuro i produkcja idzie 24h na dobę, a szefostwu wciąż mało, obóz pracy to zbyt słabe określenie.

Byly pracownik
@xyz

Pracowalam tam rok.i wiele bym mogla powiedzieć złego o tej firmie...tylko zlego i nic dobrego.za takie traktowanie ludzi przez szefa (pijanego często) to powinno w więzieniu zamykać, panie z biura też nie lepsze.....ta firma to zlodziejstwo wszyscy kradli a winę zegnali na zwykłego pracownika podczas gdy oni sie wozili mercedesami panie z produkcji- szkoda gadać, jedna drugą (usunięte przez administratora) obgaduje... Moja znajoma zostala zwolniona po tym jak jej mąż byl na chorobowym( mial operacje) w ramach zemsty że owy malzonek nie wracal do firmy to ją zwolnili- kuroniówki nie dostala bo 2 mies jej brakly do roku pracy...jak sie potem dowiedzialam to miejsce kolezanki zajęła córeczka pani z biura( skończyła szkołę wiec mamusia musiala ją wcisnąć a tamtą musieli zwolnić) co do pieniędzy- śmiech na sali, w grudniu jebiesz po 24 godziny prawie a jak przychodzi do wypalty to (usunięte przez administratora) ci tydzień urlopu i odbierasz postawę wynagrodzenia za ciężką pracę w grudniu Szef nie szanuje pracownika, jest wulgarny, myśli ze jest pępkiem świata a gruncie rzeczy to (usunięte przez administratora) pijak i prostak

Michal
@Byly pracownik

Jak pracowalas tam rok to mogłaś sobie odkładać na nowy samochód a nie zazdrościć innym i wyzywać od (usunięte przez administratora),poprostu brak mózgu widać u ciebie Chciałem iść tam do pracy ale słyszałem właśnie opinie o ludziach na tej firmie i wolałem zrezygnować Szef nie ma pracowników nie przez to pewnie jak płaci ale jaxy ludzie u niego pracuja zawisni i zazdrosni pozdro

Michal
@Byly pracownik

Jak pracowalas tam rok to mogłaś sobie odkładać na nowy samochód a nie zazdrościć innym i wyzywać od złodziei,poprostu brak mózgu widać u ciebie Chciałem iść tam do pracy ale słyszałem właśnie opinie o ludziach na tej firmie i wolałem zrezygnować Szef nie ma pracowników nie przez to pewnie jak płaci ale jaxy ludzie u niego pracuja zawisni i zazdrosni pozdro

Xxx

Jakby było Ci tak źle tam to byś nie pracował rok to pierwsze, po drugie dlaczego twierdzisz że jedno wielkie złodziejstwo?? Chwyciłes kogoś za rękę?? Po trzecie kto Ci nie każe jeździć Mercedesem?? Kup sobie jak chcesz a nie wygadujesz kto jakie auta ma, śmiech na sali- zawiść ludzka nie zna jednak granic

Jak duża jest rotacja pracowników ? Można liczyć na stałe zatrudnienie ?

Jacek

Bardzo niepokojąca jest ta opinia. Szkoda, że tak mało osób tu zagląda.

Johny

Jak wyglądają zarobki i czy są etaty w tej firmie? Polecacie tą firme? Czekam na opinie

Witek

Dawno nikt nie pisał. Czy zaszły jakieś zmiany?

esdg

Aaa mam pytanie... czy jest jeszcze co szukać tam pracy? Słyszałem, że Larus przechodzi na fermy drobiu. Jest tam jeszcze jakiś potencjał w rybach?

inka

jeśli chodzi o naganne funkcjonowanie tej firmy, to winne są tam też osoby pracujące po 10-20 lat. Żadna z tych osob nie chce walczyc o swoje, tylko podporządkowuje sie szefowi. same klamstwa i oszustwa. wszystkich wykoncza

lorek

o jejku świat idzie na psy

natakk

to śmieszne

katriin

i też się tu ją pozbyli

smalcerz

ona do niczego się tu nie nadawała nos wyżej czoła masakra

matura73

a na dodatek przyszła tam pani monika do biura do hacapu ona przyszła z jarocina tam 12 lat robiła jako sprzątaczka nie ma papierów na stanowisko hacap w jarocinie miała pseudonim MOP (mopem się sprząta)

Zostaw merytoryczną opinię o Larus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Import-Eksport Halina i Krzysztof Adamkiewicz - Jaraczewo

• Jak się pracuje w Larus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Import-Eksport Halina i Krzysztof Adamkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Larus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Import-Eksport Halina i Krzysztof Adamkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

1.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • ulica Rynek 7
    63-810 Jaraczewo