Piekarnia Warowny S.C. Agata Siwek Dariusz Warowny

Kłoczew

Opinie o Piekarnia Warowny S.C. Agata Siwek Dariusz Warowny

Pedro

Nie polecam praca od godziny 2w nocy zarobki marne a trzeba się odzwigac wszystko naszykowac itp

owen fighterek

Nie polecam.

Darek

stanowczo odradzam ten zakład, pracowałem tam niedawno, wszędzie brud i chlew, wszystko robione z prochów , pracodawca cham, płaca beznadziejna i ogólnie zakład robi złe wrażenie, aż dziwne gdzie jest sanepid i pip.

Lily

Piekarnia na Lotnisku - brawo dla Właściciela za zmianę personelu. Wcześniej aż odechciewało się wchodzić, bo Panie obslugiwaly jakby odracowywały kary. Teraz obie Panie miłe, uprzejme, zawsze doradzą. Wreszcie jest czysto i czuje się uwagę ekspedientki na kliencie a nie na telefonie. Z powrotem zamieniam się w stałego klienta. A obecna ciemnowlosa Pani zasługuje na nagrodę dla pracownika roku - kolejka rano sprawnie rozladowana..:) całkiem inny sklep!

nieeeeee

odradzam ten zakład, uwierzcie nie warto

bubu

Darek to cham i chyba isota, prowadzi frirme pod dyktando swiej żony, nie licząc się z pracownikami, pensje poniżej najniższej krajowej , praca nawet po 12godzin za tą stawkę, serdecznie odradzam tą firmę, a co do pieczywa to wszystko chemia z koncentratów, na ich wyrobach powinny być naklejki wyrób chlebopodobny

gość

nie pracuj tam nigdy

nigdy wiecej

pracodawca debil nie płaci praca po 12 godzin gdzie jest kodeks pracy !!!

nie jestem frajer

pracodawca do bani obiecanki wchodzenie e dup i ciągły kasting jak sam dasz rade to i tak cie frajery załatwią kasa do bani całe 60 zł za dymanie od 2 w nocy nie wiadomo do której żadnej przerwy i dawaj nie stój starasz sie a po paru dniach ci powie zadzwonię. ha ha śmiech to nie piekarnia tylko no wiecie co...gdzie tam bhp gdzie jest kontrola syf brut i itp nie do opisania nie polecam to nie praca tylko mordownia . a i nie kupujcie tego syfu ładnie wygląda i tyle ale w jakich warunkach robiony to masakra bylem widziałem. pozdrowienia dla dziada i tych frajerów co mu sprzedaniom kłamstwa .

lotnisko

Mało przekonujące zapraszamy do miłej obsługi, a najlepiej podszkolić się w dobrym wychowaniu.Najlepiej złożyć samemu cv zacząć pracować wtedy nie będzie porażki.

gość

dęblin-lotnisko pieczywo super jedyny mankament nie mila obsługa,młodsz ekspedientka owszem tak ale ta druga to chyba pracuje z przymusu,jest nie mila ,nie doradzi nie zachęci wiecznie rozmawia przez telefon nawet jak obsługuje klenta opinia nie tylko moja ale wielu moich znajomych porażka

Warszawianka

Jeden z lepszych sklepów spożywczych.Zawsze świeże pieczywo ,ciastka,a także świeże wędliny,oraz przemiła obsługa.Oby we wszystkich sklepach byli tak miło obsługiwani klienci.I oby sie nic nie zmieniło na gorsze .A co do opinni o kiepskich zaropkach, to warto było by takiemu personelowi dać premię za dobrze wykonywana pracę.

ARN

ZAROBKI KIEPSKIE (usunięte przez administratora)

aaaaa

Uważajcie słabe zarobki

kiki

Pyszne i zawsze świeże pieczywo...

Zostaw opinię o Piekarnia Warowny S.C. Agata Siwek Dariusz Warowny - Kłoczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Warowny S.C. Agata Siwek Dariusz Warowny