Opinie o Piekarnia Warowny S.C. Agata Siwek Dariusz Warowny w Kłoczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Piekarnia Warowny S.C. Agata Siwek Dariusz Warowny. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Piekarnia Warowny S.C. Agata Siwek Dariusz Warowny o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Warowny S.C. Agata Siwek Dariusz Warowny w Kłoczew

Czyli jak tu się rozwiązuje problem związany z nadgodzinami? Ktoś napisał, że zdarza się, że trzeba po godzinach jakieś roboty wykonywać. O co z nimi chodzi? co wchodzi jeszcze w zakres zadań? Na rozmowie o tym powiedzą?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Piekarnia Warowny S.C. Agata Siwek Dariusz Warowny?

Cos tu dawno opinii nie było? a wiecie przy tym kiedy ostatnio kierowców do siebie szukali? potrzebuje się zorientować za warunkami, mam doświadczenie i roboty szukam. tutaj w ogóle z parę miesięcy temu ktoś podkreślił, że nie liczą się tu z pracownikiem ale jakoś nikt już się nie odniósł, dlaczego? przy jakieś atmosferze się teraz pracuje?

Jacek Nowy wpis

Nie polecam. zastanów się czy chcesz i czy się nadajesz. To nie jest siąść i jechać. Stary Jurek krzyczy wyzywa każe robić jakieś roboty po godzinach. Ogólnie nie warto.

M

@Pracodawca nie jest godny zaufania. Nie wywiązuje się z danego słowa. Nie liczy się z pracownikiem.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko SPRZEDAWCA w firmie Piekarnia Warowny S.C. Agata Siwek Dariusz Warowny? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Czy w mieście Kłoczew da się zarobić więcej niż 3900 pracując jako Piekarz?

qwerty

tak. pracując ponad 200h miesięcznie. Piekarz z doświadczeniem może zarabiac 21/24 zl/h

Albi
@qwerty

Netto, oczywiście? Przy stawce 24 zł za godz. i 168 godz. przepracowanych w miesiącu to by dawało 4032 zł netto. Jest to do osiągnięcia w tej firmie? Ile trzeba mieć stażu pracy, by dostawać tutaj 24 zł netto / godz.?

Gosia

Obsługa w sklepie na ul. Wojtyły w Rykach bardzo miła! Panie są kochane, zawsze doradzą i sprawnie rozładowują poranne kolejki. W sklepie czyściutko i miła atmosfera aż chce się zajść po za zakupy. Pani Ania powinna dostać nagrodę za obsługę jest bardzo życzliwa i pomocna.

Karol
@Gosia

Super, że tak wygląda obsługa w sklepie, który odwiedzasz robiąc zakupy. Cieszy mnie to bo w obecnych czasach zadowolenie klienta jest zawsze najważniejsze. Tak na dobrą sprawę może ze swoich obserwacji zauważyłaś, jak dużo osób aktualnie tam pracuje?

@Karol

100-150 osób(Sklepowe+kierowcy+pracownicy piekarni)

Klient z Kozienic
@Gosia

Wszystko jest ok. Tylko ceny się zmieniają raz na trzy dni, bez względu czy nośniki energii tanieją czy drożeją. U nich zawsze drożeją. Zaopatrywałem się u nich w pieczywo, ale od dzisiaj zmieniam piekarnię.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Piekarnia Warowny S.C. Agata Siwek Dariusz Warowny? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Un

Ostatniego dnia miesiąca a resztę pod stołem 10

@Un

Jak (usunięte przez administratora)? Myślałem że te praktyki już dawno się skończyły... Nikt z firmy się nie boi że ktoś podkabluje?

Stefan

11-12 zł za godzinę w tych czasach? Bez dodatku za godziny nocne. Bez jaj

Weronika
@Stefan

Hej Stefan, nie do końca rozumiem. Pytasz czy stwierdzasz, że taka jest stawka? :D Zastanawiam się czy faktycznie właśnie na taką można liczyć w Piekarni Warowny. Skoro nie ma dodatku za godziny nocne to może są jakieś inne zapewniane benefity, które to wynagradzają? Może premie, opieka medyczna czy bony na święta?

Stefan
@Weronika

Weronika stwierdzam fakty. Nie ma żadnych dodatków. Za chytry jest. A na święta to nawet chleba nie dostaniesz ani słów :wesołych świąt. Jeszcze jest niewypłacalny.

Czy w Piekarnia Warowny S.C. Agata Siwek Dariusz Warowny panuje luźna atmosfera?

Tak bardzo luźna. Jeden drugiego by sprzedał za złotówkę. Jurek chodzi i szuka sobie ofiary żeby ją ganiac i inne roboty dawać. Nie polecam ogólnie.

Czy pracodawca Piekarnia Warowny S.C. Agata Siwek Dariusz Warowny organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

qwerty

Jeżeli chcesz się uczyć nowego stanowiska to pracownik który obejmuje dane stanowisko, na zlecenie pracodawcy zaczyna cię uczyć. Oczywiście jeżeli dana osoba będzie chciała się uczyć, to ma taka możliwość

Sanepid

Szanowni właściciele Proszę abyście zwrócili szczególną uwagę na higienę w sklepie . Nie może być tak że w dobie korona wirus sprzedawca wasz podaje chleb gola ręka. Za każdym razem tak jest . Trzeba koniecznie zakupić rękawiczki foliowe.

Albo się przychodzi pracować albo na gościnne występy i więcej ściemnia jak pracuje cudów nie ma nigdzie dobrze tam gdzie nas nie ma pracownicy bywali różni rekordzista zrezygnował po kilku godzinach ale czego oczekiwać skoro robić się nie chce. Pracuje ładnych pare lat rezygnowac nie mam zamiaru warunki dobre do dogadania nie ma takiej tragedii jak tu sie opisuje to tylko skowyt leniwcow ktorzy liczyli na stanowisko kierownika po podstawowce. Nawet po budowie zdan wiem kto pisał. ???? pozdrawiam zapraszam do wspolpracy. Nowi mile widziani . Licza sie checi.

Azrael

Zapomniano wspomnieć o "pulapie"

Dr med in spe

Jakosc pieczywa, obsluga jak i organizacja pracy na niebywale wysokim w Polsce pulapie. Wiecej takich firm!!! Pozdrawiam i polecam

Zenonka

Biuro ciasnota. Biuro może 15 m2 a siedzi ich z 5... Wyzysk ponoć

@Zenonka

Z Twojego komentarza wynika, że nie do końca znasz sytuację w Piekarni Warowny S.C. Wypowiadasz się z perspektywy jej klientki, czy osoba w inny sposób z nią powiązanej? Jeśli wiesz coś na temat tego, czy planują w najbliższym czasie powiększyć swój zespół o nowych pracowników, to daj Nam znać.

Driver
@Zuzanna

Pracowalem tam 3 lata jako kierowca. Nie bylo zle. Kasa w granicach 3tys. Ale trzeba bylo sie odzwigac. Darek nie jest zly a wymagajacy. Wystarczy sie starac a bedziesz doceniony. Biuro nie duze ale ja tam nie siedzialem.

xxx
@Zenonka

teraz już 6 :)

Jolanta
@xxx

To wygląda, że Warowny się rozwija? Inwestują tam dobrze w swoich pracowników? Chodzi mi głównie o socjal.

PIEKARZ

Po kilku latach pracy w piekarni Warowny odradzam ta prace. Trzeba być bardzo odporny psychicznie ponieważ część szefostwa nie ma szacunku dla ludzi. Na rozmowie rekrutacyjnej bardzo ładnie koloryzują, ale prawda jest taka że praca jest po min. 9h do nawet 12h od poniedziałku do soboty i potrafią nawet być i niedziele. średnio to jakieś 220 do nawet 280-300 h w miesiącu(sam osobiście kiedyś dobiłem do 300). Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to stawki zaczynają się ok.10-11 zł a piekarz do max 14 zł. Atmosfera między pracownikami piekarni wygląda bardzo źle, każda jedna osoba na zakładzie to jak by mogła to w łyżce wody utopiła za podwyżke 1 zł więcej na godzine. Jedyny plus jest taki że jest wypłacalny co do zł. Przez kilka lat pracy nigdy nie musiałem czekać na pieniążki, wypłacenie pracownikowi pensji to jest dla niego bardzo ważna rzecz.

Łukasz
@PIEKARZ

Wszystkie soboty są obowiązkowo pracujące dla piekarzy zatrudnionych w Piekarnia Warowny S.C.? Ciekawy jestem, czy istnieje możliwość dogadania się z pracodawcą, aby w dni weekendowe nie przychodzić do pracy.

Kupujący

Bułki pakowane w papierowe torebki (i bardzo dobrze) lecz na drugi dzień,choć leżą w tym samym opakowaniu,są do bani,sam koń miałby kłopot z ugryzieniem tychże.Prawdopodobnie chodzi o to,żeby na drugi dzień kupić nowe.Tym tematem zainteresuje się na pewno UOKiK.

Serio
@Kupujący

Ha Ha Ha.. UOKiK serio?!!!

Tytus

Szkoda, że nikt z pracowników nie korzysta z forum. Słyszałem, że to dobra firma i mam zamiar aplikować.

piotr

Kupuję pieczywo w Końskowoli, miła obsługa i dobra jakość pieczywa. Rozumiem złość konkurencji.

ptyś

świetne pieczywo , super obsługa w sklepie firmowym w Końskowoli , właściciel nich tak trzyma

@ptyś

@ptyś Dobrze w takim razie, że można tam liczyć na dobre jakości pieczywo. A jak ocenisz atmosferę między pracownikami tej piekarni? Wiele tu opinii klientów Piekarni Warowny, a chętnie poznalibyśmy zdanie pracowników na temat pracy w niej. Czy warunki zatrudnienia są już na tyle korzystne, że warto tam spróbować swoich sił?

Zuzanna

@Klientka Super, że postanowiłaś zostawić tu swój głos. Jednocześnie przykro mi z powodu zachowania pracownika tej firmy. Postanowiłaś zgłosić to jej przełożonemu? Może znajdzie się tu jakiś obecny albo były pracownik Piekarni Warowny S.C., który zechciałby opowiedzieć nam o warunkach pracy w niej? Interesuje nas chociażby kwestia atmosfery i systemu wynagrodzeń. Zapraszam do aktywnego uczestnictwa w dyskusji.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Warowny S.C. Agata Siwek Dariusz Warowny - Kłoczew

• Jak się pracuje w Piekarnia Warowny S.C. Agata Siwek Dariusz Warowny?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Warowny S.C. Agata Siwek Dariusz Warowny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Warowny S.C. Agata Siwek Dariusz Warowny?

Piekarnia Warowny S.C. Agata Siwek Dariusz Warowny