Opinie o Piekarnia Warowny S.C. Agata Siwek Dariusz Warowny w Kłoczew

Piekarnia Warowny S.C. Agata Siwek Dariusz Warowny
3 6 30 5 1
PIEKARZ Nowy wpis

Po kilku latach pracy w piekarni Warowny odradzam ta prace. Trzeba być bardzo odporny psychicznie ponieważ część szefostwa nie ma szacunku dla ludzi. Na rozmowie rekrutacyjnej bardzo ładnie koloryzują, ale prawda jest taka że praca jest po min. 9h do nawet 12h od poniedziałku do soboty i potrafią nawet być i niedziele. średnio to jakieś 220 do nawet 280-300 h w miesiącu(sam osobiście kiedyś dobiłem do 300). Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to stawki zaczynają się ok.10-11 zł a piekarz do max 14 zł. Atmosfera między pracownikami piekarni wygląda bardzo źle, każda jedna osoba na zakładzie to jak by mogła to w łyżce wody utopiła za podwyżke 1 zł więcej na godzine. Jedyny plus jest taki że jest wypłacalny co do zł. Przez kilka lat pracy nigdy nie musiałem czekać na pieniążki, wypłacenie pracownikowi pensji to jest dla niego bardzo ważna rzecz.

Łukasz Nowy wpis
@PIEKARZ

Wszystkie soboty są obowiązkowo pracujące dla piekarzy zatrudnionych w Piekarnia Warowny S.C.? Ciekawy jestem, czy istnieje możliwość dogadania się z pracodawcą, aby w dni weekendowe nie przychodzić do pracy.

Kupujący Nowy wpis

Bułki pakowane w papierowe torebki (i bardzo dobrze) lecz na drugi dzień,choć leżą w tym samym opakowaniu,są do bani,sam koń miałby kłopot z ugryzieniem tychże.Prawdopodobnie chodzi o to,żeby na drugi dzień kupić nowe.Tym tematem zainteresuje się na pewno UOKiK.

Serio Nowy wpis
@Kupujący

Ha Ha Ha.. UOKiK serio?!!!

Tytus

Szkoda, że nikt z pracowników nie korzysta z forum. Słyszałem, że to dobra firma i mam zamiar aplikować.

piotr
Nazwa działu: Handlowy

Kupuję pieczywo w Końskowoli, miła obsługa i dobra jakość pieczywa. Rozumiem złość konkurencji.

Ranking
... pełny raport Gemius
Zenonka

Biuro ciasnota. Biuro może 15 m2 a siedzi ich z 5... Wyzysk ponoć

@Zenonka

Z Twojego komentarza wynika, że nie do końca znasz sytuację w Piekarni Warowny S.C. Wypowiadasz się z perspektywy jej klientki, czy osoba w inny sposób z nią powiązanej? Jeśli wiesz coś na temat tego, czy planują w najbliższym czasie powiększyć swój zespół o nowych pracowników, to daj Nam znać.

Driver
@Zuzanna

Pracowalem tam 3 lata jako kierowca. Nie bylo zle. Kasa w granicach 3tys. Ale trzeba bylo sie odzwigac. Darek nie jest zly a wymagajacy. Wystarczy sie starac a bedziesz doceniony. Biuro nie duze ale ja tam nie siedzialem.

ptyś

świetne pieczywo , super obsługa w sklepie firmowym w Końskowoli , właściciel nich tak trzyma

Tak3Nie

@ptyś

@ptyś Dobrze w takim razie, że można tam liczyć na dobre jakości pieczywo. A jak ocenisz atmosferę między pracownikami tej piekarni? Wiele tu opinii klientów Piekarni Warowny, a chętnie poznalibyśmy zdanie pracowników na temat pracy w niej. Czy warunki zatrudnienia są już na tyle korzystne, że warto tam spróbować swoich sił?

Zuzanna

@Klientka Super, że postanowiłaś zostawić tu swój głos. Jednocześnie przykro mi z powodu zachowania pracownika tej firmy. Postanowiłaś zgłosić to jej przełożonemu? Może znajdzie się tu jakiś obecny albo były pracownik Piekarni Warowny S.C., który zechciałby opowiedzieć nam o warunkach pracy w niej? Interesuje nas chociażby kwestia atmosfery i systemu wynagrodzeń. Zapraszam do aktywnego uczestnictwa w dyskusji.

Klientka

Pieczywo bardzo dobre co do tego nie można się przyczepić natomiast Pani, która rozwozi pieczywo niemiła i mam wrażenie, że robi to za karę. Niejednokrotnie zdarzały się sytuacje, że po zatrzymaniu się tej Pani pod domem nawet nie zdążyłam z niego wyjść, a jej już nie było (bo jej się śpieszy) . Przyjeżdża o której godzinie jej się podoba. A to o 11.30, 13,14 nawet o 15 (bo musiała zajechać na pocztę) Więc nie rozumiem czy jest w pracy czy na wakacjach?. Nie otrzymuje od niej paragonów, a jak powszechnie wiadomo klient zawsze musi paragon dostać. Myślę, że jest zdecydowanie wiele bardziej kompetentnych ludzi na jej stanowisko.

TakNie

Bardzo ważne są Wasze opinie o pracodawcy Piekarnia Warowny S.C. Agata Siwek Dariusz Warowny, dlatego warto się nimi tutaj dzielić. Ktoś chętny?

Olek

Czy brak aktywności na forum jest wynikiem dobrej pracy w firmie?

Pedro

Nie polecam praca od godziny 2w nocy zarobki marne a trzeba się odzwigac wszystko naszykowac itp

owen fighterek

Nie polecam.

Darek

stanowczo odradzam ten zakład, pracowałem tam niedawno, wszędzie brud i chlew, wszystko robione z prochów , pracodawca cham, płaca beznadziejna i ogólnie zakład robi złe wrażenie, aż dziwne gdzie jest sanepid i pip.

Lily

Piekarnia na Lotnisku - brawo dla Właściciela za zmianę personelu. Wcześniej aż odechciewało się wchodzić, bo Panie obslugiwaly jakby odracowywały kary. Teraz obie Panie miłe, uprzejme, zawsze doradzą. Wreszcie jest czysto i czuje się uwagę ekspedientki na kliencie a nie na telefonie. Z powrotem zamieniam się w stałego klienta. A obecna ciemnowlosa Pani zasługuje na nagrodę dla pracownika roku - kolejka rano sprawnie rozladowana..:) całkiem inny sklep!

nieeeeee

odradzam ten zakład, uwierzcie nie warto

bubu

Darek to cham i chyba isota, prowadzi frirme pod dyktando swiej żony, nie licząc się z pracownikami, pensje poniżej najniższej krajowej , praca nawet po 12godzin za tą stawkę, serdecznie odradzam tą firmę, a co do pieczywa to wszystko chemia z koncentratów, na ich wyrobach powinny być naklejki wyrób chlebopodobny

Tak15Nie

gość

nie pracuj tam nigdy

Tak3Nie1

nigdy wiecej

pracodawca debil nie płaci praca po 12 godzin gdzie jest kodeks pracy !!!

Tak7Nie

nie jestem frajer

pracodawca do bani obiecanki wchodzenie e dup i ciągły kasting jak sam dasz rade to i tak cie frajery załatwią kasa do bani całe 60 zł za dymanie od 2 w nocy nie wiadomo do której żadnej przerwy i dawaj nie stój starasz sie a po paru dniach ci powie zadzwonię. ha ha śmiech to nie piekarnia tylko no wiecie co...gdzie tam bhp gdzie jest kontrola syf brut i itp nie do opisania nie polecam to nie praca tylko mordownia . a i nie kupujcie tego syfu ładnie wygląda i tyle ale w jakich warunkach robiony to masakra bylem widziałem. pozdrowienia dla dziada i tych frajerów co mu sprzedaniom kłamstwa .

lotnisko

Mało przekonujące zapraszamy do miłej obsługi, a najlepiej podszkolić się w dobrym wychowaniu.Najlepiej złożyć samemu cv zacząć pracować wtedy nie będzie porażki.

gość

dęblin-lotnisko pieczywo super jedyny mankament nie mila obsługa,młodsz ekspedientka owszem tak ale ta druga to chyba pracuje z przymusu,jest nie mila ,nie doradzi nie zachęci wiecznie rozmawia przez telefon nawet jak obsługuje klenta opinia nie tylko moja ale wielu moich znajomych porażka

Warszawianka

Jeden z lepszych sklepów spożywczych.Zawsze świeże pieczywo ,ciastka,a także świeże wędliny,oraz przemiła obsługa.Oby we wszystkich sklepach byli tak miło obsługiwani klienci.I oby sie nic nie zmieniło na gorsze .A co do opinni o kiepskich zaropkach, to warto było by takiemu personelowi dać premię za dobrze wykonywana pracę.

ARN

ZAROBKI KIEPSKIE (usunięte przez administratora)

aaaaa

Uważajcie słabe zarobki

kiki

Pyszne i zawsze świeże pieczywo...

TakNie

Zostaw opinię o Piekarnia Warowny S.C. Agata Siwek Dariusz Warowny - Kłoczew

Chcę opublikować:

Piekarnia Warowny S.C. Agata Siwek Dariusz Warowny