Bona-Agra Sp. z o.o.

Nadma

Opinie o Bona-Agra Sp. z o.o.

jag

praca po 12 godzin w temperaturze 5stopni za 9zl na godzine nadgodzin nie placa dwa grafiki jeden oficjalny w razie kontroli drugi pod stolem praca po 250 godzin w miesiacu wyzywanie pracownika na porzadku dziennym masa ukraincow pracujacych na czarno dziwie sie ze taka firma tak lamiaca wszelkie prawa pracownika wogole jeszcze funkcjonuje w dzisjejszych czasach naprawde az przykro sie robi

moni
@jag 07.12.2016 16:16

Czy nadal są tam łamane prawa pracownika ?

pupa pupa

wszystko jest ok w tej firmie

Rabarbar

I to prawda Anglicy ogłosili upadłość

Lena

Komora gazowa i tyle. W kiblu to nawet farba że ściany zeszła tak śmierdzi. Tym z Ukrainy to wszytko jedno. Każdy ma wybór. Ci co dostają pod stołem zawsze będą zachwalać taką pracę. Nie mają wyjścia a nowych jakoś nie widać. Bałagan na produkcji.

kolega mini

Mini masz trochę racji w tym co piszesz ale nikt na siłe Cie tam nie trzyma. Gdyby naprawdę było aż tak źle juz dawno poszła byś z tamtąd w diabły. A Wojtuś podkulił ogon i poprosił o szanse bo wszędzie dobrze gdzie nas niema....

Mini .

Ukraińcy i garstka miejscowych. Paru pijaków. Zwolnią a potem znowu zatrudniają. Takie typy trzymają w garści. Nie ma komu pracować​. A łaski że płacą to nie powinni robić. Bo nikt nie przyjdzie. Najlepiej to mają mechanicy. O co byś nie poprosił to zlewa. Zawsze zapracowani w tej swojej pracowni komputerowej. Może wreszcie ktoś kupi wkładki do butów. Bo zimno po 10 godz. Stania w wodzie.

stefan

W 10000% się z tym zgadzam

dupa dupa

super zakład mila atmoswera wypłacalny,szefostfo ok :}

pracujaca obecnie

Pod stolem to ty możesz zrobic jedynie loda Januszowi ... Produkcja bierze kasę od księgowej, ale skoro tak mówisz to jesteś albo byłym magazynierem albo kierowca bo tylko oni dostają kasę centralnie od szefa...

taki tam

Janusz cię pochwali za wpis tylko mu się przypomnij przy wypłacie. Zawsze ci coś pod stołem odpali tak jak zwykle.

pracujaca obecnie

Widzę ze większość opinii pisza ludzie zwolnieni...owszem praca w tem: 5-12' ale pracodawca na rozmowie kwalifikacyjnej na poczatku o tym informuje,nasz wybór.praca po 12 h czymu?- Stawka godz wiec nikt się nie spieszy...jakie tempo taki czas pracy.Ukraincy na czarno?? Bzdura!! Każdy ma umowę zlecenie a szef stara się o zaproszenia jak juz wyjada. Płacą 9zl za h a co najważniejsze WYPLACALNI!!!! nie trzeba prosić się o swoje pieniądze dzień wypłaty to dzień wypłaty a nie odsyłają z kwitkiem :"może w przyszłym tygodniu" zwolnienia płatne urlopy tak samo.jeśli chodzi o listę pracujących na czarno to szefostwo tylko idzie na rękę na życzenie pracownika bo np komornik czycha na kasę... Pracuje w tej firmie juz kilka lat i jakoś nie szukam nowego " super pracodawcy" który tez zostanie oczerniony na forum jeśli kogoś zwolni... Pazdrwiam Pracująca obecnie

adas

hmm ... jednak nie zmienia to faktu, że kierownik pozostaje niemotą. "Maestro" wylewa swoje żale i obawy bo nie ma nic do roboty a "kolo" to nieudacznik . Może czas się wziąć za pracę bo Prezes pewnie i tak widzi mizerne efekty gołym okiem. Jaka praca taka płaca. I nie ma co narzekać tylko trzeba się wziąć do roboty i nie oglądać się na innych.

Maestro

Nawet nie umiesz napisać "kierownik techniczny " Szkoda mi Ciebie ...

Maestro

Skoro tak mówisz dlaczego nie pracujesz w dziale technicznym, pewnie byś go wygryzł. .......a może sam za pijaństwo już wyleciales? ??

jag

to jest drugie pini w kutnie

grześ

To niemota techniczna ten ich kierownik techniki.

maestro

... a to ciekawe co piszesz...skąd taka wiedza? ...myślę że jeden człowiek nie byłby w stanie ogarnąć tak dużej fabryki (maszyny, instalacje itp.) Poza tym ich tam jest chyba dwóch...

ja

A jakie warunki na produkcji?

kolo

Dział techniczny to jeden człowiek od wszystkiego na każde zawołanie o każdej porze dnia.

Michał

A jak dział techniczny tam funkcjonuje ?

kolo

Takiego syfu i pijaństwa jak w tej firmie przed przyjściem elki to nie można znaleźć w innych firmach. Magazynierzy kradli na potęgę a towar brali wszyscy jak chcieli. Jedynie co ludzie tam potrafili to płakać pod biurkiem prezesa aby dał im więcej kasy i patrzeć jak szybciej urwać się do domu. Takich pracowników jak bracia B (młody to alkoholik a starszy niedorozwój umysłowy) czy Mareczek wyrzucony za pijaństwo to wizytówka firmy. Poza tym pracownicy z Nadmy to tez ewenement na skale Polski i trudno znaleźć gdzie indziej takich.

Tttttttttyyt

Maialem okazje pracowac w tym zakladzie jakis czas temu masakra bylo robi tam paru takich lizodupow szefa i taka kierowniczka elka razem z swoim przydupasem

frank

Szukam osób pracujących aktualnie lub w przeszłości w firmie Bona Agra Proszę o kontakt pod: frank.ensztajn@wp.pl Informacja = wynagrodzenie

frank

Szukam osób pracujących aktualnie lub w przeszłości w firmie Eisberg Proszę o kontakt pod: frank.ensztajn@wp.pl Informacja = wynagrodzenie

marek

To zakład bez szans na zarobek

piotrek

Masakra zimno mokro I za 7 zł na godzine wole siedziec w domku

Zostaw opinię o Bona-Agra Sp. z o.o. - Nadma

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bona-Agra Sp. z o.o.