Galster Sp. z o.o.

Wierzchucice

Opinie o Galster Sp. z o.o.

czarna

Miałam niestety okazje tam pracowac w administracji i wypłacac pieniądze pracownikom sezonowym, zarobki w przedziale 6-8 zł za godzine lub na akord, właściciele obgadują każdego pracownika i sie śmieją z biednych ludzi. Praca na czarno to tam norma, nawet jak ktoś pracuje na produkcji to może pomarzyc o umowie (umowe dostają tylko pracownicy biurowi i kierowcy, jest kilka pracowników na produkcji stałych co mają umowe) . Ludzie którzy przebierają i pakują owoce na taśmach nie są przeszkoleni i nie mają badań fitosanitarnych. Pracownicy którzy mają umowe o prace oficjalnie zarabiają najniższą krajową, ale na lewo mają dopłacane pieniądze, dzieki czemu właściciele mogą oszczedzic nie płacąc podatku od pracownika (panuje w Galster tajemnica ile kto zarabia na lewo, zakaz mówienia o tym). Od siebie powiem ze atmosfera straszna, pracowałam 200 godzin miesiecznie za najniższą krajowa, miałam obiecaną zapłate za nadgodziny, a nie ujrzałam grosza. Poniżanie ludzi przez właścicieli to codziennośc, dlatego uciekłam i odradzam.

zbieracz

te pozytywne opinie to chyba sami sobie wystawiają - szeregowy pracownik 6 zł/h, brak umowy, możliwe potracenia według uznania "pracodawcy",jeżeli się interesujesz ile zarabia inny pracownik lub czy ma umowę możesz pożegnać się z pracą

dominik

1.5 euro na godzine.moze konkurować z Bialorusia

?

rewelacja to ile?

dominik

praca przypomina folwark lub jak kto woli PGRy zachęcam.co do zarobkow rewelacja

ja

6 zł to nie zarabia nawet Ukrainiec u sadownika więc nie wiem skąd takie słabe doinformowanie....

Optymistycznie

Pracowałam w dobrej atmosferze, fajne dziewczyny, kierownik udaje ostrego ale miły jest

szybkie rączki

pracuję tu już 2 rok i zawsze było w porządku, a nie wiem kto pracuje za 6 zł, chyba tylko ty, pozostali mają więcej

szybkie rączki

jak rączki chodzą to i pieniądze są, nit mi nie potrącił grosza a i premię dadzą co jakiś czas.

gol

płaca słaba norma duza oczka patrza roczki chodza a nozki biegaja wielka siostra w okularach patrzy i liczy tygodniowki , i czeste potracenia przy wypłacie powodzenia nowym pracownikom zycze .

sezonowo

nie dość ,że brak umowy,świadczeń to na miesiąc 900zł ,wykorzystywanie i tyle ,kierowcy i biurowi może mają umowy ale też nie bardzo kiedyś gadałem z kierowcą mówił ,że umowę ma na najniższą krajową(jakies 1100zł i 200-300zł do łąpki bez papierka raz masz raz nie .w sadzie dostawałem 6złna godz gdzie normalne firmy płaca 10-12

stażystka

firma fajna, płaci na czas, dużo się mogłam nauczyć, polecam

kierowca

1500-2500

Sanfini

A zarobki kierowca ma w jakim przedziale?

kierowca

umowę miałem (2012) dbali o to i jest dodatkowe ubezpieczenie, które działa, tzn. kasę wypłacali, zarabiasz kiedy jeździsz, ważne że mogłem prawie codziennie być w domu, a nie kilka dni w trasie, teraz mam podobnie ale tam była fajna atmosfera.

mała

pracowałam sezonowo i było OK. pracy dużo, płaca średnia, ale w okolicy i tak dają najlepsze warunki,

kierowcy i biuro chyba mają umowy ale na kokosy bym nie liczyła 6,5-7zł pewnie

Sanfini

WOW 6zł ? A jak wygląda zatrudnienie dla kierowcy C+E ?

czarna

Porażka!Praca na czarno! Brak jakiejkolwiek umowy nawet dla pracownika pracującego kilka lat 6zł/h Omijać

Zostaw opinię o Galster Sp. z o.o. - Wierzchucice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Galster Sp. z o.o.