Gielar Monika Centrum Szkoleniowe

Szczecin

Opinie o Gielar Monika Centrum Szkoleniowe

ixxia237

Jeśli chodzi o mnie to miałam teraz taki przypadek, że przez telefon mówili co innego niż w chwili podpisywania umowy, tzn. przez telefon mówili, że grafik będzie elastyczny, tzn. w nie każdy weekend (co tydzień lub co dwa), od 9.00 do 15.30. Nagle przy podpisywaniu umowy okazało się, że w każdy weekend do 17.00. Dodatkowo trzeba było rozwiązać 3 testy/ankiety: psychologiczny, osobowy i zawodowy (pytanie tylko po co?). Chodzi tu o szkolenia ze środków UE z MS Office. Wie ktoś coś o tych szkoleniach?

Asienka

Naprawdę bardzo nie odpowiedzialna firma robią z ludzi jaja ile można czekać trzy miesiące czekam na szkolenie a teraz Bóg wie ile będziemy czekać na staże,. 4 lata temu też brałam udział z szkoleniu i naprawdę było wszystko dokładnie zaplanowane a tu nic koniec świata

Ja

Wiecie może czy pracuje tam jeszcze ta krótko ścieta blondynka bodajże Kaśka?

Prosty chłop

Niech ktoś zweryfikuje osoby które brały udział w kursach powołać komisje i po sprawie nie będę tu nikogo oceniał kto był ten wie albo i nie. Z każdego miejsca jakim są kursy czy szkolenia można wyciągnąć coś dla siebie tylko trzeba chcieć.

Karolina

Skoro tyle ludzi pisze to ja też podzielę się z innymi ku przestrodze. Po pierwszych godzinach kursu myślałam że to jakiś matrix. Nie wierzyłam że to się dzieje naprawdę. Trenerzy myśleli że jesteśmy w szkole albo na jakimś przymusowym szkoleniu i jeśli szybciej skończymy to wszyscy będą szczęśliwi - cyrk. Pozwala się tak zwanym kursantom gawędziarzom pieprzyć do woli chyba dlatego żeby szybciej czas płynął i żeby trener nie musiał się wysilać. Pytanie czy z nie wiedzy czy z lenistwa. Jak dla mnie to raczej to pierwsze - masakra. Szkoda forsy

Julka

Serio myślicie że ktoś się przejmie tymi opiniami? Ta firma ma i tak wielu klientów. Bez spiny lepiej odpuścić

Agnieszka

Hahahaha! Cyrk... polecam, szczerze fajna firma :) Napewno zapisze się na kolejny kurs :)

uświadomiony

naprawdę polecasz tego alkoholika?

uświadomiony

Jaki interes mają Ci którzy po kursie oceniają negatywnie tą firmę jak to tutaj jest powiedziane. Za rzucanie jadem i hejtowanie uważam to jak jest napisane na innym portalu gdzie można znaleźć opinie o tych szkoleniach, że porównuje się ludzi o innym zdaniu niż obrońcy tej firmy do wymordowanych przez hitlera. To jest żal z resztą widać po tym co ludzie piszą. Żal po tym jak chcieli się czegoś nauczyć i wydali na to swoje ciężko zarobione pieniądze a dostali chłam w postaci zerowej organizacji, trenerów z czwartej ligi bo przecież pierwszoligowcom trzeba odpowiednio zapłacić, materiałów z internetu typu kopiuj wklej itp. Ludzie nie plują jadem mówiąc szczerze o tym co przeżyli na tych pseudo szkoleniach. To jest istna reklamacja bo gdzie niby mają się udać i powiedzieć że zapłacili za coś co było żenadą tego co mieli dostać. Potraktujcie to drodzy pracownicy tej firmy którzy tak starają się wcielić w kursantów zachwalających te prostackie kursy za wpisy do książki skarg i wniosków z tą różnicą że to wszyscy mogą przeczytać i wysunąć wnioski i tak powinno być.

Radek

Niektóre osoby po prostu próbują oczernić ta firmę. Widać które na często się tu udzielają :) Aż rzuca się w oczy.. Brak, słów... Żałosne...

Radek

Ludzie się tym jadem niedługo udławią ;) Ja polecam.

zniesmaczona

Strasznie żałuję, że nie poczytałam wcześniej tych komentarzy. Zapisałam się na szkolenie, a raczej kurs. No dramat! Nieprzemyślane, oszukują na godzinach, szkoleniowcy denni. Jeszcze nigdy tak nie utopiłam pieniędzy. Zakurzone ciastka to jedyny pozytyw!

Piotr

I wychodzi na to że wszystkie pozytywne komentarze pochodzą od pracowników. Żałosne

Ewcia

Super obsługa bardzo miła, zawsze świeży catering, szkolenia i materiały do nich starannie przygotowane, trenerzy potrafiący przekazać swoja wiedzę innym ( co jest rzadkością w niektórych firmach szkoleniowych). Polecam!

Mad

Miałam okazję korzystać z usług tej firmy i jakoś nie narzekam, wręcz przeciwnie! Profesjonalna i przede wszystkim miła obsługa, której faktycznie zależy by pomóc klientowi ( nie jak większość która tylko bierze pieniądze i rób pan sobie co chcesz :/ ).

Gabi

Najlepsza firma szkoleniowa z jakiej miałam przyjemność korzystać robiąc szkolenia! A korzystałam już z wielu firm, żadna nie wywarła na mnie tak pozytywnego wrażenia jak właśnie Centrum Szkoleniowe! Na prawdę polecam! :)

Piotr Skupień

Uwaga! Wszyscy kooperanci współpracujący z Centrum Szkoleniowym Monika Gielar. Firmy prowadzące szkolenia, wynajmujące pomieszczenia na szkolenia oraz firmy gastronomiczne i kateringowe. W związku z przykrymi doświadczeniami w egzekwowaniu należności za usługę kateringową, Pani Gielar zalega na dzień dzisiejszy kwotę 945,00 zł (termin płatności 29.04 br.), proponuję Państwu zastanowić się bardzo nad współpracą z CSz lub stosować tylko współpracę za gotówkę! Pani Gielar wyręcza się pracownikami i notorycznie uchyla się od kontaktu z wierzycielami. Należność za poprzednią fakturę w wys. 945,00 zł (termin płatności 25.04 br.) odzyskałem w dniu dzisiejszym, tj. 20.05 br., po prawie dwóch tygodniach interwencji telefonicznych! Zgodnie z oświadczeniem złożonym pracownicy, że jeżeli Pani Gielar, nie skontaktuje się ze mną w dniu dzisiejszym do godziny 13:00 w sprawie swoich zobowiązań, wykorzystam ogólnie dostępne media do ostrzeżenia innych potencjalnych ofiar nieuczciwej działalności Centrum Szkoleniowego Monika Gielar. Piotr Skupień

Piotr murarz

Szczerze polecam szkolenia budowlane z panem Mariuszem D. Posiada on ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie rozmaitych zagadnień związanych z budownictwem. Pan Mariusz chce przekazać wiedzę i czegoś nauczyć, a nie tylko "przepchnąć" kolejnego kursanta. Nawet po formalnym zakończeniu kursu można podejść do Centrum Szkoleniowego by podpytać o męczące nas zagadnienie lub też po prostu powykonywać troche prac. Teoria w przystępnej formie, przedstawiona tak, że nawet totalny laik ją zrozumie. Praktyka na miejscu - wykonywana pod stałą kontrolą i nadzdorem. Duży nacisk na porządek w miejscu pracy i sprzątniecie po jej wykonaniu. Certyfikat, wraz z tłumaczeniem, otrzymałem w dniu ukończenia kursu.

sandra

Dzis po kolejnym szkoleniu w centrum oczywiście jak zawsze atmosfera super pelen profesjonalizm polecam

ewela

Super polecam 100%sympatyczna atmosfera i przede wszystkim profesjonalizm

sandra

Najlepsze centrum szkoleniowe w Szczecinie profesjonalne podejscie ekipy przemila atmosfera polecam wszystkim supeeer

izka

Żal i fuszerka. Nikt nic nie wie, chaos i brak organizacji, szkolenia prowadzi stronniczy koleś i reklamuje swoją firmę. Ludzie podstawieni, figuranci, najważniejszy podpis na liście, jak mój poprzednik napisał.

A.K

Przestrzegam przed korzystaniem z usług tej firmy. Szkolenia które oferują są nie profesjonalne, materiały to kilka kartek byle jak skopiowanych, trenerzy różni - ale zwykle nieprzygotowani ( jeden z panów ma poważny problem z procentami ;) ), catering to stare ciastka i najtańsza herbata z biedry... Ale przede wszystkim każde szkolenie jest robione byle jak, tak żeby tylko podpisać listę i za bardzo się nie napracować. Byłem raz na jednym "szkoleniu" w tej firmie i takiej żenady dawno nie widziałem. Nie polecam - wręcz ostrzegam! Jest kilka naprawdę dobrych firm na rynku a Centrum Szkoleniowe na pewno do nich nie należy...

Tomasz.K

Jest kilka fajnych firm w mieście które robią szkolenia na jakimś poziomie. W tej firmie - poziom jest blisko gleby w tej ich starej piwnicy w której mają "warsztat" pracy. Jak macie wątpliwości - idzcie obejrzeć lokal szkoleniowy. Mamy XXI wiek a tam pleśn grzyb i syf i w takich warunkach każą sie uczyć ludziom. Szkolą głównie bezrobotnych to pewnie dlatego zero dbania o kursanta... - taki to sie nie poskarży nikomu prawda?

Zostaw opinię o Gielar Monika Centrum Szkoleniowe - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gielar Monika Centrum Szkoleniowe