Gielar Monika Centrum Szkoleniowe

Szczecin

Opinie o Gielar Monika Centrum Szkoleniowe

Bardzo ważne są Wasze opinie o pracodawcy Gielar Monika Centrum Szkoleniowe, dlatego warto się nimi tutaj dzielić. Ktoś chętny?

oszukana

Zostałam zatrudniona przez firmę jako trener. Przeprowadziłam szkolenia, z których uczestnicy byli mega zadowoleni, ale... nie otrzymałam za pracę nawet złotówki! Ostrzegam wszystkie osoby przed współpracą z właścicielką firmy. To nieuczciwa firma, która żeruje na innych. Zastanawia mnie w jaki sposób nadal realizuje projekty unijne? (usunięte przez administratora)

anonymous
@oszukana 27.02.2018 18:58

Dzień dobry, przykro mi, że czuje się Pani oszukana. Niestety jesteśmy uzależnieni od transzy ze środków publicznych i od terminów przekazywania środków finansowych na nasze konto, zależy termin płatności za wykonanie usługi. Stąd też mogą pojawić się opóźnienia w realizacji płatności. Dodatkowo, do obowiązków trenera należy także przekazanie do biuro kompletu dokumentów szkoleniowych. Niestety nie podpisała się Pani, więc nie wiem czy cała usługa została zrealizowana w sposób prawidłowy i kompletny. Jeżeli ma Pani jakiekolwiek zastrzeżenia - proszę o kontakt mailowy, telefoniczny lub osobisty w siedzibie firmy. Niestety nie śledzimy wpisów w internecie i nie możemy na nie odpowiadać na bieżąco. Z poważaniem. Monika Gielar

ixxia237

Jeśli chodzi o mnie to miałam teraz taki przypadek, że przez telefon mówili co innego niż w chwili podpisywania umowy, tzn. przez telefon mówili, że grafik będzie elastyczny, tzn. w nie każdy weekend (co tydzień lub co dwa), od 9.00 do 15.30. Nagle przy podpisywaniu umowy okazało się, że w każdy weekend do 17.00. Dodatkowo trzeba było rozwiązać 3 testy/ankiety: psychologiczny, osobowy i zawodowy (pytanie tylko po co?). Chodzi tu o szkolenia ze środków UE z MS Office. Wie ktoś coś o tych szkoleniach?

anonymous
@ixxia237 14.11.2017 19:21

Witam;) kursy komputerowe odbywają się co drugi weekend. Zajęcia realizowane są w soboty i niedziele w godzinach 9-15.30. Bardzo proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy, jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące kursów. Niestety nie śledzimy wpisów w internecie i nie możemy na nie na bieżąco odpowiadać. Pozdrawiam. Monika Gielar

Czarek

Jeśli w firmie są jakieś nieprawidłowości to chyba wyjaśnia się tam na miejscu a nie na forum? Praca to nie przedszkole!!!

trener

Ostrzegam wszystkie osoby przed współpracą z Panią Moniką G. - właścicielką firmy. Właścicielka szuka trenerów, którzy mają poprowadzić szkolenia z różnych dziedzin, obiecuje złote góry a następnie nie płaci wynagrodzeń. Mało tego robi to zazwyczaj na ostatnią chwilę i nawet umowy często nie podpisuje przed szkoleniem tylko mówi, że wyśle jutro. Po czym już nie odbiera telefonów i nie odpisuje na maile. Wysyła po jakimś czasie umowę i znowu cisza.... Kasę albo dostaniesz za pół roku albo nie dostaniesz wcale. Pani Monika realizuje projektu unijne. Zastanawia mnie kto pozwala wygrywać przetargi takiej osobie. TRAGEDIA !!!!!!!!!!!

Asienka

Naprawdę bardzo nie odpowiedzialna firma robią z ludzi jaja ile można czekać trzy miesiące czekam na szkolenie a teraz Bóg wie ile będziemy czekać na staże,. 4 lata temu też brałam udział z szkoleniu i naprawdę było wszystko dokładnie zaplanowane a tu nic koniec świata

Ja

Wiecie może czy pracuje tam jeszcze ta krótko ścieta blondynka bodajże Kaśka?

Prosty chłop

Niech ktoś zweryfikuje osoby które brały udział w kursach powołać komisje i po sprawie nie będę tu nikogo oceniał kto był ten wie albo i nie. Z każdego miejsca jakim są kursy czy szkolenia można wyciągnąć coś dla siebie tylko trzeba chcieć.

Karolina

Skoro tyle ludzi pisze to ja też podzielę się z innymi ku przestrodze. Po pierwszych godzinach kursu myślałam że to jakiś matrix. Nie wierzyłam że to się dzieje naprawdę. Trenerzy myśleli że jesteśmy w szkole albo na jakimś przymusowym szkoleniu i jeśli szybciej skończymy to wszyscy będą szczęśliwi - cyrk. Pozwala się tak zwanym kursantom gawędziarzom pieprzyć do woli chyba dlatego żeby szybciej czas płynął i żeby trener nie musiał się wysilać. Pytanie czy z nie wiedzy czy z lenistwa. Jak dla mnie to raczej to pierwsze - masakra. Szkoda forsy

Julka

Serio myślicie że ktoś się przejmie tymi opiniami? Ta firma ma i tak wielu klientów. Bez spiny lepiej odpuścić

Agnieszka

Hahahaha! Cyrk... polecam, szczerze fajna firma :) Napewno zapisze się na kolejny kurs :)

uświadomiony

naprawdę polecasz tego alkoholika?

uświadomiony

Jaki interes mają Ci którzy po kursie oceniają negatywnie tą firmę jak to tutaj jest powiedziane. Za rzucanie jadem i hejtowanie uważam to jak jest napisane na innym portalu gdzie można znaleźć opinie o tych szkoleniach, że porównuje się ludzi o innym zdaniu niż obrońcy tej firmy do wymordowanych przez hitlera. To jest żal z resztą widać po tym co ludzie piszą. Żal po tym jak chcieli się czegoś nauczyć i wydali na to swoje ciężko zarobione pieniądze a dostali chłam w postaci zerowej organizacji, trenerów z czwartej ligi bo przecież pierwszoligowcom trzeba odpowiednio zapłacić, materiałów z internetu typu kopiuj wklej itp. Ludzie nie plują jadem mówiąc szczerze o tym co przeżyli na tych pseudo szkoleniach. To jest istna reklamacja bo gdzie niby mają się udać i powiedzieć że zapłacili za coś co było żenadą tego co mieli dostać. Potraktujcie to drodzy pracownicy tej firmy którzy tak starają się wcielić w kursantów zachwalających te prostackie kursy za wpisy do książki skarg i wniosków z tą różnicą że to wszyscy mogą przeczytać i wysunąć wnioski i tak powinno być.

Radek

Niektóre osoby po prostu próbują oczernić ta firmę. Widać które na często się tu udzielają :) Aż rzuca się w oczy.. Brak, słów... Żałosne...

Radek

Ludzie się tym jadem niedługo udławią ;) Ja polecam.

zniesmaczona

Strasznie żałuję, że nie poczytałam wcześniej tych komentarzy. Zapisałam się na szkolenie, a raczej kurs. No dramat! Nieprzemyślane, oszukują na godzinach, szkoleniowcy denni. Jeszcze nigdy tak nie utopiłam pieniędzy. Zakurzone ciastka to jedyny pozytyw!

Piotr

I wychodzi na to że wszystkie pozytywne komentarze pochodzą od pracowników. Żałosne

Ewcia

Super obsługa bardzo miła, zawsze świeży catering, szkolenia i materiały do nich starannie przygotowane, trenerzy potrafiący przekazać swoja wiedzę innym ( co jest rzadkością w niektórych firmach szkoleniowych). Polecam!

Mad

Miałam okazję korzystać z usług tej firmy i jakoś nie narzekam, wręcz przeciwnie! Profesjonalna i przede wszystkim miła obsługa, której faktycznie zależy by pomóc klientowi ( nie jak większość która tylko bierze pieniądze i rób pan sobie co chcesz :/ ).

Gabi

Najlepsza firma szkoleniowa z jakiej miałam przyjemność korzystać robiąc szkolenia! A korzystałam już z wielu firm, żadna nie wywarła na mnie tak pozytywnego wrażenia jak właśnie Centrum Szkoleniowe! Na prawdę polecam! :)

Piotr Skupień

Uwaga! Wszyscy kooperanci współpracujący z Centrum Szkoleniowym Monika Gielar. Firmy prowadzące szkolenia, wynajmujące pomieszczenia na szkolenia oraz firmy gastronomiczne i kateringowe. W związku z przykrymi doświadczeniami w egzekwowaniu należności za usługę kateringową, Pani Gielar zalega na dzień dzisiejszy kwotę 945,00 zł (termin płatności 29.04 br.), proponuję Państwu zastanowić się bardzo nad współpracą z CSz lub stosować tylko współpracę za gotówkę! Pani Gielar wyręcza się pracownikami i notorycznie uchyla się od kontaktu z wierzycielami. Należność za poprzednią fakturę w wys. 945,00 zł (termin płatności 25.04 br.) odzyskałem w dniu dzisiejszym, tj. 20.05 br., po prawie dwóch tygodniach interwencji telefonicznych! Zgodnie z oświadczeniem złożonym pracownicy, że jeżeli Pani Gielar, nie skontaktuje się ze mną w dniu dzisiejszym do godziny 13:00 w sprawie swoich zobowiązań, wykorzystam ogólnie dostępne media do ostrzeżenia innych potencjalnych ofiar nieuczciwej działalności Centrum Szkoleniowego Monika Gielar. Piotr Skupień

Piotr murarz

Szczerze polecam szkolenia budowlane z panem Mariuszem D. Posiada on ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie rozmaitych zagadnień związanych z budownictwem. Pan Mariusz chce przekazać wiedzę i czegoś nauczyć, a nie tylko "przepchnąć" kolejnego kursanta. Nawet po formalnym zakończeniu kursu można podejść do Centrum Szkoleniowego by podpytać o męczące nas zagadnienie lub też po prostu powykonywać troche prac. Teoria w przystępnej formie, przedstawiona tak, że nawet totalny laik ją zrozumie. Praktyka na miejscu - wykonywana pod stałą kontrolą i nadzdorem. Duży nacisk na porządek w miejscu pracy i sprzątniecie po jej wykonaniu. Certyfikat, wraz z tłumaczeniem, otrzymałem w dniu ukończenia kursu.

sandra

Dzis po kolejnym szkoleniu w centrum oczywiście jak zawsze atmosfera super pelen profesjonalizm polecam

ewela

Super polecam 100%sympatyczna atmosfera i przede wszystkim profesjonalizm

sandra

Najlepsze centrum szkoleniowe w Szczecinie profesjonalne podejscie ekipy przemila atmosfera polecam wszystkim supeeer

izka

Żal i fuszerka. Nikt nic nie wie, chaos i brak organizacji, szkolenia prowadzi stronniczy koleś i reklamuje swoją firmę. Ludzie podstawieni, figuranci, najważniejszy podpis na liście, jak mój poprzednik napisał.

A.K

Przestrzegam przed korzystaniem z usług tej firmy. Szkolenia które oferują są nie profesjonalne, materiały to kilka kartek byle jak skopiowanych, trenerzy różni - ale zwykle nieprzygotowani ( jeden z panów ma poważny problem z procentami ;) ), catering to stare ciastka i najtańsza herbata z biedry... Ale przede wszystkim każde szkolenie jest robione byle jak, tak żeby tylko podpisać listę i za bardzo się nie napracować. Byłem raz na jednym "szkoleniu" w tej firmie i takiej żenady dawno nie widziałem. Nie polecam - wręcz ostrzegam! Jest kilka naprawdę dobrych firm na rynku a Centrum Szkoleniowe na pewno do nich nie należy...

Tomasz.K

Jest kilka fajnych firm w mieście które robią szkolenia na jakimś poziomie. W tej firmie - poziom jest blisko gleby w tej ich starej piwnicy w której mają "warsztat" pracy. Jak macie wątpliwości - idzcie obejrzeć lokal szkoleniowy. Mamy XXI wiek a tam pleśn grzyb i syf i w takich warunkach każą sie uczyć ludziom. Szkolą głównie bezrobotnych to pewnie dlatego zero dbania o kursanta... - taki to sie nie poskarży nikomu prawda?

Zostaw opinię o Gielar Monika Centrum Szkoleniowe - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gielar Monika Centrum Szkoleniowe