Opinie o INŻ-GEO Badania i Roboty Geotechniczne Sp. z o. o. Sp. komandytowa w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie INŻ-GEO Badania i Roboty Geotechniczne Sp. z o. o. Sp. komandytowa. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w INŻ-GEO Badania i Roboty Geotechniczne Sp. z o. o. Sp. komandytowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INŻ-GEO Badania i Roboty Geotechniczne Sp. z o. o. Sp. komandytowa w Wrocław

Daria

Jeśli ktoś nie potrafi docenić firmy, dobrego pracodawcy to niech szuka wrażeń w innej.

@Daria

Dobry pracodawca żarty jakieś gówniane pieniądze wyzysk firma obstawiania rodzina ojciec i brat lesery

@anonymous

Nie polecam pracy w tej beznadziejnej firmie szef Jarek do kitu

@anonymous

Pewnie teraz masz lepszą pracę :) Spokojnie wiem że tak - każdy tak mówi :)

@anonymous

Tak Jarku lepsza prace i nie polecam pracy nikomu u ciebie cwaniaczku i twojej rodzinni

Polecam, mają ekspres do kawy. Jeśli kogoś interesują takie rzeczy jak warunki pracy czy wypłata, to nie jest źle, praca dość ciekawa, wypłata na początek bez szału, ale im dłużej się pracuje, tym lepiej się zarabia, minusem jest konieczność zostawania po godzinach (nadgodziny płatne lub oddawane w formie dni wolnych). Warunki pracy zdecydowanie się poprawiły w stosunku do sytuacji z końca 2016.

Angelfuck

Witam. Jeśli dla potencjalnych pracowników rzeczowym komentarzem jest opis pracodawcy stwierdzeniem „cwaniak w rurkach” to gratuluję trafnej i wnikliwej, a przede wszystkim merytorycznej oceny. Rzeczową opinię na temat byłych pracowników (nie wszystkich, żeby nie było wątpliwości) przedstawię za to ja, pokrótce: - Brak umiejętności podejmowania decyzji - Brak elementarnej wiedzy geologicznej, geotechnicznej, krajoznawczej, informatycznej słowem – żadnej, predysponującej do pracy w firmie o tym profilu, co pozostaje w ścisłym związku z punktem powyższym - Bumelanctwo, cwaniactwo i wandalizm – auta służbowe w stanie technicznym i wizualnym opłakanym, sprzęt uszkodzony, brudny. Auta służbowe używane są do załatwiania prywatnych spraw. Delegacje kończone w piątek o 12 w południe itd. - Protokoły terenowe z badań – dramat! Błędy ortograficzne, stylistyczne, merytoryczne, wyniki nieczytelne, brak podstawowych informacji – data, rzędna, wymogi, jednostki itd. W opozycji do ww podpunktów – postawa wybitnie roszczeniowa, żądania płacowe, jak na opisany powyżej poziom umiejętności, olbrzymie, handryczenie się o każde 5 minut (sic!) nadgodzin. Słowem – przed napisaniem kolejnego komentu niech przyświeca Wam myśl - „ kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień”, drodzy komentujący. Uprzedzam pytania i insynuacje – nie, nie jestem szefem firmy…

geotechnik
@Angelfuck

,,Nie jestem szefem, ale kobietą, która tam pracuje." Zabawne jest to zdanie o żądaniach płacowych. Czyli 1300 zł to jest stawka godna podziwu? auta w stanie opłakanym? A ile razy ktoś je sprawdzał? nawet była odpowiednia osoba, która w pt o 12 wolała jechać do domu. No, ale cóż, przywileje. Zatrudniacie byle kogo, byleby w papierach się zgadzało, czemu tu się dziwić? Ile razy w ciągu miesiąca wdrażane były wspaniałe nowe pomysły szefa? na tydzień. Ich nie obchodziło co się dzieje z autami, w laboratorium, w biurze. Hajs miał się zgadzać. Przyjmować wszystko co się da, wystawiać papier na wszystko za co płacą, byleby kasę dali. Pracownik i tak był poniżany, nie ważne ile roboty odwalał. Takie komentarze też zostały usunięte. To jest brak merytoryki? Krzywdzicie tym komentarzem chłopaków, którzy naprawdę dbali o swoje samochody.

Angelfuck
@geotechnik

Kasiu. Umawiasz się na `denara' to dostajesz 'denara'. Gdzie problem? Kontrola aut? Wolne żarty. Firma zakłada że ma do czynienia z dorosłymi odpowiedzialnymi ludźmi. To ludzie PO STUDIACH do diaska a nie ludki z budowy! Tertio - wspomniane było że nie dotyczy to wszystkich, większość potrafiła rozstać się z firmą bez opisywania swojego `bólu d.. y'. Firma zatrudnia byle kogo? To dopiero jest krzywdzące dla wielu wartościowych Osób przez duże O w naszym zespole.

KASIA
@Angelfuck

Cześć. Wypraszam sobie sugestie odnośnie mojej osoby. Nie biorę udziału w tej nic nie wnoszącej dyskusji. Komentarze i tak znikają. A jeśli ktoś już mnie rusza, to uprzejmie dziękuję, za "wypłacenie" całej wypłaty za ostatni miesiąc mojej pracy. Pozdrawiam

Pedogeo

Widzę, że trzy sensowne i rzeczowe opinie i ostrzeżenia dla potencjalnych pracowników zostały zgłoszone "za niezgodność z regulaminem" i usunięte. Po co one w ogóle jest dostępne kometowanie skoro negatywne i tak są usuwane? Widać, że zabolało i ktoś musiał posmarować chleb masełkiem.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie INŻ-GEO Badania i Roboty Geotechniczne Sp. z o. o. Sp. komandytowa? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant rowerowy

geotechnik

ortografii się naucz a nie głupoty wypisujesz ! normalnie szok, firma wystawia faktury i kasę za to bierze, przecież charytatywnie powinni pracować !

@geotechnik

O Bartek brata broni sam się naucz ortografii

geolog123

proponuje znaleźć dziewczynę lub przyjaciół, a nie przelewać żale i frustrację tutaj, a najlepiej otwórz własną firmę, konkurencyjną i pokaż byłym pracodawcom jak to się robi :) widać od razu, że znasz się na rzeczy więc świetnie Ci pójdzie, powodzenia

Dokładnie ludzi maja z nic nie polecam pracy w tej rodzinnej firmie

eurodolar
@anonymous

Tylko sprawdzam czy działa bo już dawno nikt tutaj nic nie pisał.

@geolog123

opinie szefów nie są cenne na tej stronie. Skoro uważacie, że traktujecie ludzi w porządku i że ta osoba, która ma pomóc naprawić firmę rozwiąże wasze błędne myślenie to gratuluje...

Zdumiona

Widzę, że szefowie regularnie usuwają komentarze, które im nie odpowiadają. I tak wszyscy wiedzą jak ta forma działa. Również wiedzą, że zapłaciliście za kasowanie komentarzy. Żałosne.

inwestor_bud

INŻ-GEO GEODEZJA Nigdy nie widziałem drugiej tak nieprofesjonalnej firmy. To jest jakaś farsa brak fachowców , geodetów z uprawnieniami . Odradzam współpracę z tą firmą.

norbi
@inwestor_bud

Może inwestor_bud ,by się przedstawił, będę zgadywał dyr. S.M,a może kier. J.D.,z poważaniem W.S.

Cham z Wołowa

Świetna firma gorąco polecam

inzynier

Pracowałem. Firma daje możliwość zdobycia doświadczenia. Dużo i szybko się można nauczyć. Może kasa nie jest za duża, ale bez doświadczenia milionerem nie będziesz. Reszta to raczej obelgi. Ogólnie polecam.

Niejestemrobotem

Jeśli twoją dotychczasową pracą było zbieranie bawełny na plantacji w Nowym Orleanie, w pełnym słońcu przez 16 godzin na dobę, to warunki jakie oferuje Inż-Geo mogą ci się wydać z początku całkiem kuszące, ale jeśli poza pracą masz swoje życie, pasję, albo znajomych, z którymi chcesz się czasem spotkać to zapomnij o pracy w tej firmie. W skrócie jest to praca na 1,25 etatu płatna jak 0,75 etatu.

Bart

FIRMA OK. złośliwe negatywne komentarze to leczenie kompleksów słabych byłych rozczarowanych pracowników....

inżynier górnik panie

Potwierdzam, bylem na rozmowie o prace. Beznadzieja, zero merytorki. Chca miec czlowieka od wszystkiego na umowe zlecenie, ktory zrobi za nich czarna robote. Wywąchali jaki pieniadz i probuja isc do przodu. Nie oceniam bo nie pracowałem. Padaka

Niwelator

Nie funkcjonuje, jeżeli chcesz się narobić i nie zarobić to jest to praca dla Ciebie.

obserwator rynku

jak tam funkcjonuje firma na zdobytych kontraktach S5? zastanawiam się nad zatrudnieniem w tej chyba dobrze zapowiadającej się firmie?

(usunięte przez administratora) Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o INŻ-GEO Badania i Roboty Geotechniczne Sp. z o. o. Sp. komandytowa - Wrocław

• Jak się pracuje w INŻ-GEO Badania i Roboty Geotechniczne Sp. z o. o. Sp. komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy INŻ-GEO Badania i Roboty Geotechniczne Sp. z o. o. Sp. komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INŻ-GEO Badania i Roboty Geotechniczne Sp. z o. o. Sp. komandytowa?

INŻ-GEO Badania i Roboty Geotechniczne Sp. z o. o. Sp. komandytowa