Opinie o INŻ-GEO Badania i Roboty Geotechniczne Sp. z o. o. Sp. komandytowa w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie INŻ-GEO Badania i Roboty Geotechniczne Sp. z o. o. Sp. komandytowa. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w INŻ-GEO Badania i Roboty Geotechniczne Sp. z o. o. Sp. komandytowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INŻ-GEO Badania i Roboty Geotechniczne Sp. z o. o. Sp. komandytowa w Wrocław

Czy w INŻ-GEO Badania i Roboty Geotechniczne Sp. z o. o. Sp. komandytowa pracuje się na open space?

Xdddddddddddddddddd

Nie ma open space

Jest tu może ktoś kto aplikował na młodszego laboranta terenowego? Nie ma tu jeszcze opinii z tego roku a oferta, do której nawiązuje wygasła z tydzień temu. chce się dowiedzieć jak rozmowa mogła wyglądać i czy uważacie ze warto następnym razem aplikować jakby jeszcze ją wznowiono?

Czy to oznacza, że każdy ma możliwość do pracy we własnym gabinecie? Ile % czasu pracy poświęcanego jest na tak zwany „teren”? W opisie benefitów na stronie znalazły się także wydarzenia firmowe. Jakie miało miejsce w ostatnim czasie?

Xdddddddddddddddddd Nowy wpis

Nie ma open space

Mhm

Pojawiła się oferta pracy na znanym portalu. Czy coś się zmieniło? Czy nadal proponują najniższą krajową dla osoby z uprawnieniami nr 7 :D?

@Mhm

Dzień dobry, zachęcamy do aplikowania do naszego Zespołu. Skontaktujemy się w sprawie umówienia rozmowy rekrutacyjnej, na której szczegółowo omówimy warunki współpracy. Pozdrawiamy, INŻ-GEO Badania i Roboty Geotechniczne Sp. z o. o. Sp. Komandytowa

W Inz Geo są jakieś premie? Uznaniowe albo świąteczne ?

Hanna

Nie mam pojęcia. Chętniee też bym się dowiedziała na jakim poziomie są zarobki? Są w ogóle jakieś szanse, że podniosą stawki od nowego roku z uwagi na np. inflację?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie INŻ-GEO Badania i Roboty Geotechniczne Sp. z o. o. Sp. komandytowa? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Co jaki czas w INŻ-GEO Badania i Roboty Geotechniczne Sp. z o. o. Sp. komandytowa można ubiegać się o podwyżkę?

jp

o co.... ?

Hanna
@jp

Podwyżkę. Są jakieś premie? Ile wynosi wynagrodzenie?

P-190

Proszę o nowe opinie! Straszna cisza! Czyżby ktoś usuwał komentarze? Eeeeee, nieeee, nie możliwe!

Tok

Witam, nie polecam współpracy z tą firmą nie wypłacalni w terminie do księgowej jak się dzwoni nie odbiera telefonów jak łaskawie odpiszę SMS że przelew wyszedł i tyle można na koncie sprawdzać sobie i tak przelewu nie ma dramat ale jak szukają podwykonawcy to cuda są obiecywane nie polecam nie polecam Szkoda nerwów tracić na taką firmę.

@Tok

Drogi TOK, dziękujemy za podzielenie się Twoją opinią, choć nie dotyczy ona spraw pracowniczych, to jest dla nas bardzo ważna. Jak zapewne zauważyłeś, w ostatnich miesiącach nasza firma przechodzi spore zmiany. Jedną z nich było ułatwienie kontaktu z nami a wszystkie namiary zamieściliśmy na stronie w zakładce kontakt: https://inzgeo.pl/kontakt/ Prosimy więc o kontakt pod jednym z maili lub numerów wskazanych na stronie, a my dołożymy wszelkich możliwych starań, aby szybko rozwiązać sprawę. Pozdrawiamy, Zespół Inż-Geo

geolog

Na rozmowie o pracę dla mgr geologii z doświadczeniem zaproponowali najniższą krajową i pracę fizyczną w ciągłej delegacji. Brak słów i wstyd dla właścicieli oferować takie warunki.

@geolog

Każdego dnia staramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, żeby dać możliwość rozwoju oraz awansu naszym pracownikom. Chcielibyśmy, żeby atmosfera w naszej firmie była nienaganna i korzystna dla każdego członka naszej załogi. Musimy przyznać, że początki są trudne dla każdego, co nie wyklucza awansów w następnych miesiącach i dużo wyższych zarobków, które możemy zagwarantować. Dziękujemy bardzo za komentarz! Zachęcamy również do napisania do nas w wiadomości prywatnej (opinie@inzgeo.pl) w celu wyjaśnienia niedogodności. Pozdrawiamy

@Pracodawca

Boże, kto to pisze. Możliwość awansu. XDD

@.

Jak zapewne widzisz, firma cały czas się zmienia i rozwija. Wprowadzamy działania, mają dać możliwość zwiększania swoich kompetencji, a co za tym idzie również rozwoju zawodowego naszym pracownikom. Jeśli uważasz, że Twoje stanowisko jest nieadekwatne do Twoich kompetencji i zaangażowania, najlepiej abyś zgłosił/zgłosiła to swojemu przełożonemu :)

Klark

Same nierzeczowe opinie. Wszystkim tak jest źle, a drzwiami i oknami się pchają. Pracy mniej z powodu wahań rynku, place pozostały na tym samym poziomie. A może to nasza narodowa przypadłość wszystko krytykować.

Klarkk

A jaki jest POZIOM płac?

Klark
@Klarkk

5600 brutto

XDD
@Klark

Hmm... Tylko jest mały szczegół. To nie jest kwota na umowie. Żeby zarobić POTĘŻNE 5600 BRUTTO (czyli jakieś 4 na rękę) trzeba tyrać przez cały miesiąc po 10-12 godzin dziennie.

Onamatopeja
@XDD

Kurcze to jak ta firma działa skoro od dłuższego czasu tyle nagatywnych opinii a ciągle jakoś kręci się?

@Onamatopeja

Normalnie. Firma zasilana jest świeżymi absolwentami i studentami, a tych nigdy nie brakuje i godzą się na byle stawki. Przychodzisz do firmy po roku i nie znasz nikogo, bo prawie sami nowi.

Artur
@XDD

Masz na myśli, że wliczają się w to także nadgodziny, które są ekstra płatne? Pensja, która podałeś na pewno będzie dużą zachętą dla zainteresowanych pracą osób. Czy taką kwotę można uzyskać już od początku zatrudnienia?

Onamatopeja

Po 3 miesiącach

Koszulka

Jaka tu cisza!

devil
@Artur

To jest pensja atrakcyjna przy tyraniu 10-12 h dziennie fizycznie? Po studiach? Litości.....

Łucja
@devil

No to zależy właśnie dla kogo - jednym pensja na takim poziomie będzie odpowiadać, a innym już z kolei niekoniecznie. Dlatego to indywidualna kwestia. Mnie jeszcze interesuje to, czy w Inż-Geo można liczyć na jakieś atrakcyjne dodatki pozapłacowe. Jak to jest?

Co
@Klark

Niby kto tam tyle zarabia poza kierownikami i geologami z delegacjami zasuwającymi po 12 h? :p

@Co

Zarobki w organizacji są kwestią indywidualnych ustaleń i zależą od zaangażowania, doświadczenia, stażu pracy, jak również wypracowanych godzin. :) Każdego dnia staramy się zrobić co w naszej mocy, by dać możliwość zwiększania swoich kompetencji, a co za tym idzie również rozwoju zawodowego naszym pracownikom. Jeśli jesteś pracownikiem i nie czujesz się odpowiednio wynagradzany/a, zapraszamy Cię do rozmowy z Twoim przełożonym :)

Laborant terenowy

Po roku pracy stawka wchodzi na 2600 na rękę minus kasa za Multisport. :) Dodatkiem jest to co uciułasz na nadgodzinach, które zależą od chwilowego zapotrzebowania na budowie, a nie twoich chęci/niechęci. Premie pomimo obietnic nie istnieją, awanse i podwyżki również. Jesteś pracownikiem fizycznym, którego po odejściu zastępuje następny ambitny świeżo upieczony magister.

@Laborant terenowy

Nawet Ukraińcy bekę cisną jak się dowiedzą ile wychodzi za godzinę, a wszędzie podpisujesz się pod kwitami wartymi grube siano. XD

@Laborant terenowy

Dziękujemy za przesłany komentarz :) Twoja opinia jest dla nas ważna, tym bardziej, że wskazuje na elementy, które z Twojej perspektywy działają w sposób inny od oczekiwanych. Każda taka informacja jest dla nas bodźcem do przyjrzenia się sytuacji oraz sprawdzenia czy wewnętrzny obieg informacji przebiega prawidłowo. To prawda, że firma daje szanse absolwentom uczelni na zdobycie doświadczenia oraz dba o rozwój pracowników poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne. Dla każdego przedsiębiorstwa oprócz doświadczenia liczą się również umiejętności komunikacyjne i techniczne. Osoby, które wykazują się ambicją i aktywnym dążeniem do poszerzania swoich kwalifikacji, a także te, które wyrażają w swojej pracy taki potencjał otrzymują propozycje awansu. Potwierdzeniem tego faktu jest, iż zdecydowana większość osób na stanowiskach kierowniczych oraz eksperckich pochodzi właśnie z nominacji wewnętrznych. Niestety, nie zawsze pracownik korzysta z możliwości jakie oferuje Pracodawca czy Kierownicy poszczególnych Działów. Zaręczamy, że zaprezentowane przez nas warunki zatrudnienia na rozmowie rekrutacyjnej pokrywają się z rzeczywistością. Niemniej okres próbny często weryfikuje zaprezentowane podczas rekrutacji umiejętności, wiedzę i motywację do rozwijania się w naszej organizacji i dalszego zdobywania kwalifikacji. Wykorzystujemy ponad 70 różnych metodologii badań - będąc tym samym na pozycji lidera merytorycznego branży. Możliwości, jakie otwierają się przed ambitnymi pracownikami, są zatem bardzo szerokie. Jeśli jesteś naszym pracownikiem, odczuwasz niezadowolenie ze swojego wynagrodzenia i jednocześnie posiadasz ambicję i motywację do zmian - zgłoś proszę ten fakt kierownikowi, skieruj tą informację do działu personalnego lub napisz do nas na adres opinie@inzgeo.pl. Pozwoli nam to podjąć niezbędne kroki mające na celu uczynić nasze wspólne miejsce pracy jeszcze lepszym :)

XDDD
@INŻ-GEO Badania i Roboty Geotechniczne Sp. z o. o. Sp. komandytowa

"...będąc tym samym na pozycji lidera merytorycznego branży". Oooo widać gdzie pieniądze idą - na faktury dla zew. firm piszących w internecie takie banialuki. XD

Aktualność
Drodzy użytkownicy,

Dziękujemy za odwiedzenie naszego profilu na portalu GoWork.pl i zachęcamy do wystawienia komentarza na temat współpracy z firmą Inż-Geo Badania i Roboty Geotechniczne Sp. z o. o. Sp. komandytowa. Każda opinia jest dla nas cenna, jesteśmy otwarci na Państwa sugestie, a nawet krytykę, ponieważ dzięki temu możemy poprawić jakość świadczonych usług. Zależy nam na otwartej i szczerej komunikacji w celu rozwoju firmy oraz poprawy warunków zatrudnienia.

Proszę pamiętać, że treści obraźliwe, nieprawdziwe, naruszające dobre imię Firmy Inż-Geo Badania i Roboty Geotechniczne oraz jej pracowników są niedopuszczalne. Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora, a wobec ich autorów zostaną wyciągnięte konsekwencje prawne.

Zachęcamy do obserwowania naszego profilu oraz przeglądania aktualnych ofert pracy. Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy. Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: opinie@inzgeo.pl.

Pozdrawiamy,

Inż-Geo Badania i Roboty Geotechniczne Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Czy Inż-Geo S.C. Jarosław Borowiec Piotr Jakubowski oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Tego

Tak!

Jakie są mocne strony pracodawcy Inż-Geo S.C. Jarosław Borowiec Piotr Jakubowski?

Brak

Nie polecam tam pracy. Jak zaczniesz ta prace to bedziesz bardzo rozczarowany.

Ttttt
@Brak

Ale płacą nie najgorzej!

Zzzzz
@Ttttt

Nie znam nikogo, kto z byłych a nawet zatrudnionych pracowników byłby zadowolony z wynagrodzenia! Nie polecam!

Anonimowo

Marne 2000 na rękę a nigdy nie wiadomo o której wrócisz z pracy. Jednego dnia zostajesz w laboratorium, drugiego jedziesz na drugi koniec Polski i wracasz o 22. Na dodatek dowiadujesz się o tym, ze gdzieś jedziesz dopiero rano tego samego dnia. Nikt nie myśli o tym, że masz własne życie i plany. Dramat. Nic dziwnego, ze oprócz studentów nikt tam nie chce pracować.

Artur
@Anonimowo

Czy za takie dalekie podróże służbowe są jakieś bonus lub premie? Na jaką umowę pracujesz w Inż-Geo? Dzięki za odpowiedź.

Anonimowo
@Artur

Umowa zlecenie, brak premii, nadgodziny płacone wg normalnej stawki

Janusz
@Anonimowo

Często zdarzają się nadgodziny? Chciałbym ustalić również, czy istnieje szansa, aby każdego dnia pracować dłużej, co automatycznie przekładałoby się na wysokość otrzymywanej pensji.

@Anonimowo

W nosie mają pracownika ważne ze (usunięte przez administratora)pieniądze się zgadzają nie polecam pracy w tej (usunięte przez administratora)firmie

Nick Jager
@Anonimowo

A w tym roku na święta Bożego Narodzenia będzie premia. Do 2 tyś można zgarnąć zależnie od stażu pracy(usunięte przez administratora)

Krystyna
@Nick Jager

Czy premie okolicznościowe, o których wspominasz są normą w Inż-Geo? Wysokość premii jaką podałeś to spora kwota, dlatego zastanawiam się, czy są one cyklicznie wypłacane.

Gonzo

Nie

Trut

Opowiadajcie!

Hulanki Swawole

Firma pozytywna. Nie widzę większego odbiegania jakością od innych, w których pracowałem. Daję lajka, suba i kawę którą czasami brakuje w expresie.

moderator

Aktualna nazwa firmy to: INŻ-GEO Badania i Roboty Geotechniczne Sp. z o.o. Sp. K. Zatorska 46 51-215 Wrocław NIP: 8951958008 KRS: 0000737784

@moderator

I pod taką właśnie nazwą ta firma tu widnieje - ale super, że jesteś taki czujny. Zapewne pracujesz w Inż-Geo i w związku z tym chciałabym Cię zapytać o tamtejsze zarobki. Czy składają się one jedynie z samej podstawy, czy można liczyć od czasu do czasu na jakieś premie uznaniowe? Jak to wygląda?

Filip

@Nick Normalne warunki dla pracownika, chyba, że ktoś jest wybitnym fachowcem to z pewnością będą słabe.

Oferujemy: - umowę o pracę - wow - atrakcyjne warunki zatrudnienia - okres próbny podstawa 2000, a potem 2300 i nigdy nie wiesz o której wrócisz do domu, no atrakcyjne w ***j - pracę w młodym zespole - bo nikt inny za tyle nie przyjdzie - możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i uprawnień - no wow, pracując zdobywasz doświadczenie, szkoda tylko że robisz to sam, bo szkolenie w firmie praktycznie nie istnieje. Co chwilę nowe ogłoszenia o wakatach i gowork zasypany komenatrzami. Coś więcej trzeba dodawać? :)

Lis

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Panuje wielki nieład (usunięte przez administratora) do tego stopnia, że firma traci kontrakty (usunięte przez administratora)

@Lis

Żaden pracownik nie czuje się zastraszany. Anita jest sympatyczna i pomocna a urlop każdy dostaje kiedy zechce. Dziwne ze opinie są anonimowe, zapewne od jednej osoby. A tak na marginesie-osoba niekompetentna nie pracowałaby tyle lat na kierowniczym stanowisku. Według wielu osób najlepszy pracownik w firmie. Pzdr

Lis

To nie są wpisy jednej osoby, lecz opinie byłych pracowników. Nie bez powodu jest tu tyle negatywnych komentarzy. Zdaję sobie sprawę z tego, że (usunięte przez administratora) nie do wszystkich ma/miała jednakowy stosunek. A ciągłe pretensje, krzyki i rzucanie kartkami to nie dla mnie. Cieszę się, że już z nią nie pracuję.

Beata
@Lis

To się ciesz i zajmij swoim życiem. Zazdrość nie zna granic

x

Polecam, praca w biurze bardzo spoko, odbieranie telefonów ustalanie badań, opracowywanie wyników oraz podstawowe czynności, które zazwyczaj są w biurze. Ludzie bardzo pozytywni.

Klara
@x

Poproszę drogich Państwa o jakieś przedświąteczne opinie. Bardzo bym był rad za owe :)

choinka

nie!

Kluska
@Klara

Pakujemy świąteczne paczki. Wszystkim bartdzo miło

@Klara

Brak prezentów dla pracowników bo (usunięte przez administratora) się wybudował to trzeba obciać nie polecam tam pracy

Robert
@Ewa

Pracownicy zatrudnieni w firmie Inż-Geo S.C. Jarosław Borowiec Piotr Jakubowski nie otrzymali w tym roku żadnych nagród lub premii świątecznych? Było organizowane chociaż spotkanie wigilijne dla zatrudnionych pracowników, czy również tego nie było? Proszę, abyś opisała, jak to wyglądało.

Pracowity
@Ewa

Chyba nie pracujesz w taj firmie bo my prezenty otrzymaliśmy. Praca ok

Zostaw merytoryczną opinię o INŻ-GEO Badania i Roboty Geotechniczne Sp. z o. o. Sp. komandytowa - Wrocław

• Jak się pracuje w INŻ-GEO Badania i Roboty Geotechniczne Sp. z o. o. Sp. komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy INŻ-GEO Badania i Roboty Geotechniczne Sp. z o. o. Sp. komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INŻ-GEO Badania i Roboty Geotechniczne Sp. z o. o. Sp. komandytowa?

INŻ-GEO Badania i Roboty Geotechniczne Sp. z o. o. Sp. komandytowa