Andrzej Langowski-Travel

Szczawnica

Opinie o Andrzej Langowski-Travel

Rozczarowana podróżniczka

Nie polecam tego przewoźnika. Bus przyjechał z 1,5h opóźnienia/jeden nie przyjechał w ogóle następny z opóżnieniem 30min. Kierowca robił problemy, że chcę zapłacić banknotem 20zł za bilet wart 16zł, prawie mnie nie wpuścil do autobusu. Dobrze, że bylam z koleżnką, która miała rozmienić.

Fiore

Najgorszy przewoznik na trasie szczawnica-krakow. Kierowcy nie uprzejmi,nie przestrzegaja rozkladu jazdy ,pala w busach,nie przestrzegaja znizek dla inwalidow!poprostu masakra!!!nie polecam nikomu...

były klient

To oszuści! Przez nieporozumienie nie udało mi się wykorzystać kupionych biletów. Obiecywali że zwrócą pieniądze a nie zwrócili ani grosza!

Podróżnik

To chyba najgorszy przewoźnik na lini Szczawnica Kraków. Opóźnienia, czesto siegajace godziny są notoryczne, kierowcy nieuprzejmi. Z powodu opóźnień oraz luk w kursach znalezienie miejsca siedzącego graniczy z cudem. Dodatkowo maksymalne upychanie ludzi na miejsca stojące, często nie ma gdzie igły wcisnąć, taki jest tłum. Byleby tylko zarobić. Dodajmy do tego niedawną podwyżkę i tak wysokich cen biletów i już mamy pełny obraz. Niestety obsługuje większość kursów więc rzadko ma się inny wybór.

Anon

Gorąco nie polecam !!! Opóźnienia to normalka . Dzisiaj czekałam 1h na autobus . W ciągu tej godziny powinny przejechać 3 autobusy. W końcu przyjechał... Mały busik A w nim napakowane mega dużo ludzi . Miejsca tylko stojące i ścisk chyba to gwarantuje ta firma :) wifi którym się reklamują nie istnieje . A na dodatek kierowca skasował mi bilet 3 zł droższy .NIE POLECAM!!!!!!!!!!!

Anon

Rozgoryczony

Tragedia!!! Kurs 13:35 Tylmanowa - Kraków. Autobus spoźniony o ok 10 minut. Na przystanku czekałem aż kierowca włoży do bagażnika moje walizki. Niestety bez skutku. Gdy w końcu sam to zrobiłem, powstała wielka awantura (połowy przekleństw niestety nie słyszałem). Kierowca wybiegł na zewnątrz z przekleństwami, krzycząc na mnie i mi ubliżając, bo podobno bagażnik otwiera się automatycznie. Szkoda, że nie ma nigdzie takiej informacji a kierowca nie raczył się pofatygować mnie o tym poinformować. Od osób w autobusie dowiedziałem się, że bardzo liczne przekleństwa zostały użyte przez tego pana w moim kierunku. Widać pełen profesjonalizm, kultura i obycie. Jechałem pierwszy i ostatni raz tą linią. NIE POLECAM !!!!!!!!

QWERTYUIOP

Chciałem jeszcze dodać, że jadąc z Krakowa tą samą firmą ze starszym kierowcą, który jest nerwowy, narwany, prawdopodobnie niedowidzi, szczerze mówiąc bałem się z nim jechać. Nie polecam nikomu jazdy z nim, ponieważ ten kierowca nie nadaje się już do wożenia ludzi. Pozdrawiam.

QWERTYUIOP

Chciałem wystawić pozytywną opinię kierowcy, który wykonuje kursy 6:45 z Krakowa do Szczawnicy, 10:05, 17:20 ze Szczawnicy. Jest bardzo miły, kulturalny, auto zadbane, czyste. Polecam jazdę z tym kierowcą.

Aaa

Sama jesteś dziwna co ci przeszkadza ukraińska muzyka a co do papierosów to tylko langowski pali a nie wszyscy kierowcy a co do czystości aut to nie kierowcy brudzą tylko pasażerowie tacy jak ty bo się w domu nie może najeść tylko w busie i nawet papierków i butelek się nie chce posprzątać po sobie

pasażerka

nie jeżdżą punktualnie. specjalnie opóźniają kursy, żeby podebrać ludzi konkurencji. kierowcy ekstremalnie nieuprzejmi, kilku pali papierosy podczas prowadzenia!!! bus, którym jechałam, pozostawiał wiele do życzenia. brudny, śmierdzący, kierowca słuchał głośno chyba ukraińskiej muzyki. dziwne

Qwerty

W tej ich firmie to chyba mają tylko jednego kierowcę co jeździ punktualnie z tego co zauważyłem

Ania

Bardzo polecam tego przewoźnika auta bardzo ładne. Przedewszystkim komfortowy przejazd. Jechałam z rożnymi kierowcami z tej firmy każdy bardzo kulturalny. Polecam

Krzysiek

Nie polecam.....totalne dno...rozkład jazdy dla tego pana z papierosem w ustach i telefonem przy uchu nie istnieje. Potrafi zawracać ....opóźniać .dla złotówki mam wrażenie oddałby wiele...

Pawełs

Takiego lekceważenia klientów nie widziałem dawno. Firma (usunięte przez administratora) prowadzi przedsprzedaż biletów przez internet oraz w punktach sprzedaży np. w Krościenku n. Dunajcem. Niestety pasażer korzystający z przedsprzedaży nie ma zagwarantowanego miejsca siedzącego. Brak komunikacji pomiędzy szefostwem, a kierowcami, którzy nie mają pojęcia o sprzedanych biletach. Bus dalekobieżny bo tak chyba należy traktować trasę Szczawnica-Kraków wiezie pasażerów na stojąco.

Xxx

Ale oni szybko jeżdżą mi się podoba polecam

Szymon

Jechałem wczoraj kursem o godzinie około 11:50 z Kamienicy. Byłem bardzo zadowolony mają uprzejmych kierowców. Bardzo pomocni. Jechałem już z nimi kilkakrotnie. Komfortowe auta mające wifi. Plus za punktualność .Wiadomo,że jak się spóżnią to nie ich wina różnie bywa na drodze.Polecam tego przewożnika dla mnie najlepszy.

Kasia

Bardzo polecam tego przewożnika, kierowcy bardzo kulturalni aż byłam pod wrażeniem.Punktualni, płynna i bezpieczna jazda a przede wszystkim komfort a nie to co u didi. Polecam

Adam

Ja polecam jeżdżą punktualnie a że czasem mogą być kilka minut później to porostu wynika z warunków na drodze

Justyna

Jeżdżę czasami do Krakowa i nie mam żadnych zastrzeżeń co do tego przewoźnika jest tam taki młody fajny kierowca bardzo kulturalny jeździ płynnie i bezpiecznie przede wszystkim. Polecam

Monika

Najlepszy przewoźnik przynajmniej mają kulturalnych kierowców a nie to co didi

Karolina

Nowy przewoźnik na linii Szczawnica- Kraków- i niestety od razu wielkie rozczarowanie... Punktualnosc w tej firmie nie istnieje- ile można czekać na przystanku? Rozumiem że czasem coś wypadnie ale nie dwa razy w ciągu 4 dni. Bilet też dziwnym trafem do mnie nie dotarł- ciekawe dlaczego? Ogólnie wrażenie nie najlepsze jak i sama podróż. Nie polecam!

Zostaw opinię o Andrzej Langowski-Travel - Szczawnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Andrzej Langowski-Travel