Opinie o Media-Service Piotr Zmudziński w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Media-Service Piotr Zmudziński. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Media-Service Piotr Zmudziński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media-Service Piotr Zmudziński w Dąbrowa Górnicza

pm

Szef nie płaci pracownikom jak i podwykonawcą bo woli wydać na dragi niż cokolwiek zainwestować w ludzi. "Kupuje" wszystko jak leci, a potem nie opłaca faktur. Ktoś kto zna i chce z nim wchodzić w interesy wie, że najpierw kasa i to do ręki bo na przelew może się nie doczekać.

MR

Firma Media servise to jakaś maskara wykorzystują firmy do współpracy a póżniej nie płacą po wykonanej pracy trzeba się sądzić aby dostać araobioną!11swoja kaskę .... Maskara jakaś . NIe polecam w 100%

gość

Jaki szacunek?Jakie zdanie? Jakie zarobki? Szef patrzy aby tylko odjąć coś od wypłwty.

Z

Odp) Pracuje się normalnie jak wszędzie , atmosfera bardzo fajna , fajne koleżanki i koledzy , szef spoko wymaga jak każdy . Ma szacunek do ludzi i liczy się z ich zdaniem. Zarobki dobre jak nie powiem bardzo dobre ( + premie patrząc na inne firmy ) , gdzie trzeba pracować soboty , a czasem i niedziele. Kolego głowa do góry i śmiało wal na rozmowy bądź elokwentny , kreatywny a nie zginiesz pozdrawiam Z

Firma Media-Service Piotr Zmudziński poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
kandydat

WITAM PROSZĘ O INFORMACJE JAK SIE PRACUJE ? JAKA ATMOSFERA W PRACY ? JAKIE ZAROBKI CHCIAŁBYM PÓJŚĆ NA ROZMOWY WSTEPNE ALE CZYTAM TE OPINIE POWYŻEJ I TROCHE SIĘ ZMARTWIŁEM .

OBECNI

OBECNIE WSZYSCY SZUKAMY PRACY KAŻDY NA SWOJĄ RĘKĘ , STRES , STRES , STRES I CIĄGLE TO SAMO ,,ale niech pani słucha '' pracownik nie ma możliwości wypowiedzenia się . Prezes ? koń by się uśmiał

canibal

Niech każdy robi swoje i będzie gut

Rambi

Ja nadal pracuję , wypłata na czas , pretensje zawsze są , ale podobno wszędzie tak jest ? Mi pracuje się dobrze robię swoją robotę i mam spokój , zobaczymy co dalej . Jeżeli chodzi o wypowiedź ,,gość'' to nie bardzo rozumiem w jaki sposób wykańcza ? róbmy swoje i będzie spokój he he he

gość

Popieram drivera i gościa;) Kto tam pracował to wie że prezes sam nie zwolni,tam on wykańcza psychicznie pracownika i sam odchodzi. (usunięte przez administratora)

gość

Popieram drivera! Szef (usunięte przez administratora) obiecuje złote góry a jak przychodzi co do czego to z kasą masakra!! Atmosfera w pracy masakra ciągłe pretensje o nie wiadomo co od Szefa(usunięte przez administratora) Odradzam pracę w tej firmie bo szkoda waszego czasu i zdrowia!!

Nie zgadzam się z poprzednikiem , szef jest ok wymaga ,żąda i płaci ktoś kto pisze bzdety jak ,,driver'' to już dawno nie pracuje , a dlaczego ? powód jest jeden lenistwem śmierdziało z daleka , stąd ten opis , że to szopa .(usunięte przez administratora)

driver

Pan wlasciciel jezdzi motorem i slucha na fool slayera, kombinator, zero pomyslu na biznes, nie przestrzega przepisow o czasie pracy kierowcow itd. Siedziba to szopa, kibel masakra, wjazd na plac z dziura po wybuchu bomby wodorowej, nie polecam, kombinatorzy i [usunięte przez moderatora] . Zatrudniaja emerytke bez umowy

Zostaw merytoryczną opinię o Media-Service Piotr Zmudziński - Dąbrowa Górnicza

Media-Service Piotr Zmudziński