Rumet Wacław Rudzik i Wspólnicy Sp.j.

Opinie o Rumet Wacław Rudzik i Wspólnicy Sp.j.

Kamil654

Panowie mam pytanie ile może zarobić programista tokarki CNC w rumecie ?.

Dr Wstrząs do rumetu

Jesteście niewolnikami swojego własnego wyobrazenia o sobie, że ktokolwiek z pracownikow sie was boi poprzez wasze kary, groźby i robienie smiesznych groźnych min, popatrzcie na siebie w lustrze udając tych twardzieli co na zakładzie a zdobedziecie odpowiedz na pytanie dlaczego ludzie patrzą na was jak na psychicznie chorych myślących że są wielkimi panami i władcami swoich "niewolnikow". Prawie mi was żal...

Oj

Prawdą jest że w którymś momencie się wyda kto jest tym anonimowym mocarzem i w tedy zobaczymy ja gówno wypłynie i kto się nim udławi. Ale poczekamy, zobaczymy.

Do krzywonoga i obsrańca

Załosne jest to ze podajecie sie za pracownikow i sami piszecie sobie pozytywne komentarze, o usuwaniu niewygodnych dla was komentarzy juz nie wspomne, nie ukryjecie faktu ze rumet to jedno wielkie szambo, gówno i tak wypłynie na powierzchnie.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rumet Wacław Rudzik i Wspólnicy Sp.j., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
któryś z pracowników

Co za ironia losu,jak macie odwagę oskarżać kogoś o donoszenie,zobaczcie co sami robicie,pora już skończyć z tą dziecinadą,ludzie opanujcię się,pozdrawiam

Oj

Zapomniałeś podpisać z pozdrowieniami tępa pała albo nieudacznik

abcd

po sposobie wypowiedzi widać, jakie osoby to wypisują, które raczej do chcących pracować nie należały. Pracuję tam i nadal nie zauważam, żeby kary dostawały osoby, które się starają, natomiast dziwnym trafem te same gęby opierd...czy, przez których inni 2 razy więcej muszą zrobić. Nie dziwię się, że jak ktoś "na szmacie" jeździł to nic dobrego nie pisze, ale nie oszukujmy się bo dobry pracownik tego w Rumecie nie robi!!! To fucha wyłącznie dla wybranych!!!

Tadeusz

pracuja kobiety i co z tego.Moge wypowiedziec sie na temat tego rumetu tam traktuja osoby jak szmaty albo jeszcze gorzej NIE SZUKAJCIE TAM ROBOTY bo bedziecie z szmato zapierdalac jak glupi za najnisza stawke a ty czarny huju spierdalaj konfidencie

elsizer

pierdolicie panowie bzdury. Plamy na słońcu,upał na ulicy jestem z Warszawy i szukam pracy w Ostrołęce,ponieważ mój chłopak,przyszły,ma być z Ostrołęki, Kadzidło to porażka,może olzwis? a może omis,czty jakoś tak,poradzcie bo zgłupiałam. Podobno w romecie pracują kobiety,tak czy nie,?....czy tak?

heniu

Może i szefostwo wymaga , ale im nikt nie każe zapiepszać na 3 maszynach jak u wacka . W Sizerze nikt ich nie robi ze stawką w huja .

ta zara

A to co w sizerze jest nowe szefostwo? czy może olśniło ich że pracownik to nie szmata

lukas7722

Panowie polecam SIZER Kadzidło tam nikt was nie bedzie traktował jak psa na samym początku dostaniecie 9,5 na godz a po trzech ,miesiącach 11 zł i kierownictwo jest ok .; POLECAM GORĄCO

Dr. Wstrząs

Dla ojca Wacława Rydzyka i jego chłopców mamy już przygotowane specjalne kaftaniki bezpieczeństwa z zamocowaną kulką do gryzienia dla znerwicowanych, czekamy tylko na otwarcie bramy przed rumetem wciąż zamykanej przed setkami złodziei głodnych mosiądzu :)

do lizusa

No i rozpoczęło się podpuszczanie ludzi kto? UWAŻAJCIE WYWIAD PAMPERSA JUŻ DZIAŁA a i tak się nie dowiedzą.

obiektywny(do abcd)

Twoja opinia jest wyssana z palca .Jedna rzecz która się zgadza to wypłata na czas,reszta to bajka domena zakładu to karać zastraszać brak podwyżek od kilku lat ciągłe narzekanie że bieda a wymagania kosmiczne.a odnośnie nadgodzin to jest SZARA STREFA. POZDROWIENIA DLA LIZUSA

abcd

te złe opisy to wymysły, pracuję w Rumecie i nie mogę złego powiedzieć. Wymagania kierownictwa są ale kasa zawsze na czas no i płatne nadgodziny a w samej firmie panuje ład i porządek, kto nie wierzy niech przyjedzie i sprawdzi. Ci niezadowoleni to chyba byli już pracownicy, którzy nie pracowali w innych firmach, życzę im szczęścia...

sprawiedliwy

Skończyło się pijaczki hulanie.

do dolny

ciekawe co ci obiecali za taką notę Panie nie-zdolny

WOLF

W E S O Ł Y C H Ś W I Ą T !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111

Pan Tadeusz

seba to konfident jebany i jego zgraja mysla ze nikt o tym nie wie teraz uslyszy caly swiat pracowalem na magazynie i on tak sie rzadzi jak byl by kierownikem i by chcial za malo podpirdala na pracownikow

Zostaw merytoryczną opinię o Rumet Wacław Rudzik i Wspólnicy Sp.j. - Ostrołęka

• Jak się pracuje w Rumet Wacław Rudzik i Wspólnicy Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Rumet Wacław Rudzik i Wspólnicy Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Rumet Wacław Rudzik i Wspólnicy Sp.j.