Konstrukcje Żelbetonowe sp. z o.o. Żelbet Siuta sp.k.

Opinie o Konstrukcje Żelbetonowe sp. z o.o. Żelbet Siuta sp.k.

Czy Konstrukcje Żelbetonowe sp. z o.o. Żelbet Siuta sp.k. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Babbet Nowy wpis

Tak, firma organizuje szkolenia podnoszące ich kwalifikacje

@Babbet

I każdy może liczyć na takie szkolenia? Pewnie zależy od stanowiska jaka byłaby ich tematyka, ale fajnie jakby każdy miał coś dopasowanego pod swoje potrzeby. Taka chęć ciągłego rozwoju spotyka się potem z docenieniem pracownika? Mowa tu o awansie, podwyżkach.

Nela

Kilka lat temu firma pisała, że daje swoim pracownikom pakiety medyczne, a na jakie benefity jeszcze można liczyć? Dają premie roczne albo coś na święta?

Nowy wpis

@Nela

Witam. Nic się nie zmieniło w tej kwestii, nawet jest powiększony. Teraz jest karta prywatna i opieka medyczna.

Johnny

Przepraszam nie ta firma. Pomyłka

Czy można liczyć w Konstrukcje Żelbetonowe sp. z o.o. Żelbet Siuta sp.k. na prywatną opiekę medyczną?

W pakiecie socjalnym, jest zagwarantowana opieka medyczna.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Konstrukcje Żelbetonowe sp. z o.o. Żelbet Siuta sp.k. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Zatrudnię zbrojarza.

Czy w Firma Usługowo-Budowlana Żelbet Grzegorz Siuta odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Tak, odbywają się rekrutacje.

Elżbieta

Ech najgorzej jak na początku człowiek zachwycony a potem tak wychodzi.. I co będziesz robił, zwalniasz się, zostajesz?

Damian

Czy w firmie Pana Grzegorza Siuty rzeczywiście jest problem z wypłacalnością? Czy ta sytuacja nadal ma miejsce czy może pracodawca zaproponował jakieś rozwiązanie? Zauważyłem parę wpisów na ten temat i byłoby super gdyby ktoś napisał jak to wygląda w tym momencie.

W jakich widełkach można tam zarobić ?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Firma Usługowo-Budowlana Żelbet Grzegorz Siuta?

Brygadzista

Witam. Podobno firma znow funkcjonuje. Ktos powie co i jak. Jakie warunki pracy i placy?? Pozdrawiam

Justyna

Czy firma przyjmuje ludzi do pracy bez doświadczenia w budowlance? Jest możliwość nauczenia się roboty?

Pat

A masz na to dowody ? Mało ludzie kradli ? Wtedy wszystko było dobrze jak nikt pracownikowi na ręce nie patrzył, każdy miał auto które nie szanował O paliwie nie wspomnę i jak się komuś noga powiela to wypisuje takie coś. Nie chciałeś wrócić to twój problem

Stary

Teraz jest ok wypłaty co tydzień praca idzie do przodu

Bry

Teraz dobrze się pracuje siuta płaci co tydzień

Waa
@Bry

Masz rację teraz jest spoko robota ,i kasa zawsze co tydzień

Stanisław

Siuta teraz płaci co tydzień kasę daje

Nikt i

Witam wszystkich i pana Grzegorza suitę tez.czytam tak teraz tych zadowolonych Grzesiu twoich pracowników co piszą i niewiezę w to. Ty wypłaty ludzie niedajesz w terminie. Przypomnę ci coś 4lata temu chciałem zaliczkę a ty mi powiedziałeś to ile umie robisz ze odłożone niemasz .ty masz firmę 8 lat i ty na wypłaty niemasz obłożony grzesiu. To samo pytanie ci zadam. Grzechu czy robienia ludzi w bambuko się skonczyl.zycze powodzenia. A wy pracownicy tyle nienarzekajcie tylko robotę zmieńcie. Tak jak ja to zrobiłem. Pracuje w Austrii połowę mniej się osobie ale pracodawca mnie szanuje a nie traktuje jak spaliny w bmw ha ha.

Daniel

Wy tylko narzekanie. siuta płaci. Ze się spóźnił 2tygodnie i już tragedia. A ty lis zajmie się robota a nie dogadujemy pajacu.

Xz
@Daniel

Bank na wplate poczeka 2 tygodnie?

Czy są na forum pracownicy Firma Usługowo-Budowlana Żelbet Grzegorz Siuta? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna.

Ktos

Cześć wszystkim. Jak czytam te wszystkie wpisy śmiać mi się chce . Wszyscy prowadzący mieli taka kasę że głową mała.+prowizję za batony itp.a teraz wielcy prowadzący narzekają wejście się ogarnijcie debile.prowadzacy u Grzesia mieli jak u Pana Boga za piecem podejrzewam że siuta każdemu domu postawił za poeniadze

Pan
@Ktos

Prowadzący kto ich tak nazwał (usunięte przez administratora) nieroby...

????
@Ktos

Tak święta prawda

Pt

Daj już chłopie spokój było co było każdy chce jak najlepiej dla siebie i dla rodziny on też tak chciał.... aby jego dzieci miały jak najlepiej normalne nie ma co gadać Grześka hm szkoda mi jest to jako znajomego i szkoda że tak to się potoczyło ale już nie musicie się tak pastwic nad nim. Ta zaraz się janusze oburzą że się obrońca znalazl. Pozdrawiam ; P

olaa
@Pt

mozecie coś podpowiedzieć, co się takiego potoczyło???

@olaa

Kto wie ten wie nie jest miejsce A pisane takich informacji po prostu się źle potoczyło

Pt

A po 2 gadacie tak A prawie każdy przekręty robił np na paliwie czy czym kolwiek więc najwięcej gadają Ci co najwięcej za uszami mają nikt święty nie jest

Ktos

Dzień dobry wszystkich. Jak czytam te opinie to żal mi was. Czepianie się Grzesia a nic o nim nie wiecie. Jak grzesiowi noga się powinela to co oczerniacie. Hozy jestescie.grzesiu jak płacił to był dobry jak to okradli to zły. Ludzie ogarnijcie się. I dajcie mu święty spokój.grzesiu nie przejmuj się nimi. Nara

Witam wszystkich czy ktoś jest w stanie pomóc mi,szukam kontaktu do Mariusza.Pracował w Żebet .z tej strony CLEMO z MAQUISABA od Hiszpana tel. do mnie 535217682 jest pilne .Dziękuje.

Mariusz
@anonymous

Co tam Mariusz z tej strony 784385241

eryk

Witam czy firma jeszcze istnieje ? z tego co mi się wydaje to prezes siuta wypłacał pieniądze bo nie miał by tych samych pracownikow itp , przeciez kąclowioki i ci z Wawrzki za coś musieli sobie kupic przykładowo bmke e36 bo skąd by mieli na to kase ?i skad by mieli na paliwo i na naprawy beemek ?

Admin
@eryk

(usunięte przez administratora)Nic dodać nic ująć!!!

A jak obecnie wygląda praca i warunki pracy w Firma Usługowo-Budowlana Żelbet Grzegorz Siuta? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

Predo

Firmy chyba już nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o Konstrukcje Żelbetonowe sp. z o.o. Żelbet Siuta sp.k. - Kamionka Wielka

• Jak się pracuje w Konstrukcje Żelbetonowe sp. z o.o. Żelbet Siuta sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Konstrukcje Żelbetonowe sp. z o.o. Żelbet Siuta sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Konstrukcje Żelbetonowe sp. z o.o. Żelbet Siuta sp.k.