Opinie o Drog-Bet Łukasz Kowalski w Podgórzyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Drog-Bet Łukasz Kowalski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Drog-Bet Łukasz Kowalski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drog-Bet Łukasz Kowalski w Podgórzyn

taki tam

STALKING tak w skrócie można opisać pracę w tej firmie. Wierzcie mi, to co ludzie mówią i piszą o tej firmie, to niestety prawda.

MarikaB

Dziś w przeciągu godziny odebrałam 3 telefony z pytaniem klientów o wywóz gruzu, zakup piasku itd. Kilka tygodni temu również taka sytuacja miała miejsce. Uprzejmie informuję, że nie pracuje w firmie Drog-Bet od 3,5 roku. Numer 607572245 to prywatny numer byłego pracownika.

Jasiek

Normalna firma, normalna praca ale jeśli komuś brakuje chęci do pracy to pozostaje narzekanie?

Dndriu

Charòwa od rana do nocy od pon.do nd. Chora instytucja za 15 zł na godz. (usunięte przez administratora)

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Kola

Firma jet dobra dla dobrych pracowników bo narzekających ciągle jest dość.

Kiero
@Kola

Hahhaha szef (usunięte przez administratora) mierzy wszystkich swoją miarą ! Czy pracujesz czy nie pracujesz to nie płaci ! Poza tym zawsze jesteś (usunięte przez administratora)

Jak wygląda ścieżka awansu w Drog-Bet Łukasz Kowalski?

Kiero

Z robola na złodzieja !!!

Kierowca4x4

Czy aktualnie firma Drog-Bet szuka kierowców na kat C lub C+E ?

Witold

Uważam, że jeśli ktoś idzie do firmy pracować to nie będzie miał powodów do narzekań!!

Kierowca
@Witold

Tak, tak Kowalski się uaktywnił, ludzi mu brak. Chcesz stracić idź do Kowalskiego!!!!!!!!!!!!!!!

Kierowca z eski
@Kierowca

Raczej ludzi na górkę kupił kolejna wannę i 2 czteroski i jakoś ma kierowców ja jeżdżę od 4 miesięcy i niewiedzę tu nic złego ktoś tu nielubi kowala Jak narazie roboty dużo i kasa jest

@Kierowca z eski

To lepiej idź sprawdź czy ZUS masz opłacony :)

Pracuś a nie pierdoła
@Nowy

Uważaj na siebie wykręcił ???? A żywy są na bieżąca płacone sprawdź czy ty masz opłacone zazdrośniki

Proszę nie wierzyć w żadne słowo wypowiadane przez przez buraka. Kłamca jakich mało. To samo można powiedzieć o "buraczynce"

Marika123

Bardzo proszę nie dzwonić w sprawie Pana Kowalskiego! Numer telefonu: 607572245 , który jak usłyszałam jest podany tutaj w rozmowie to prywatny numer byłego pracownika. Dziękuje.

Zatem skoro takie rzeczy dzieją się w firmie Drog-Bet Łukasz Kowalski i jest tyle poszkodowanych osób to czy już jakieś organy zostały o tym powiadomione, żeby kolejne osoby nie były w takiej sytuacji? Dajcie znać.

Igor

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma

PozostałoTobie4684znakow
@Igor

Jesteśmy pewni. Założenie wcześniej spolki kowalski budownictwo nie spowoduje tego że nagle kowalski z czystą karta zacznie być przedsiębiorcą miesiąca. Z wszystkich pracowników którzy u niego pracowali nie ma nikogo kto by powiedział że było ok. Albo mają dużo do powiedzenia albo udają że wcale tam nie pracowali.

Petro
@Igor

Jak widać po opisach same negatywy a pozytywy piszą właściciele żeby zrównoważyć opinie zasłużyli sobie traktowaniem ludzi przedmiotowo

Dagmara i Łukasz

Drog-Bet, czy Kowalski Budownictwo to bez znaczenia wałki kręcone są na chwilowo czystej działalności. Obecnie na Budownictwie. Wszystkie posty mówiące o "uczciwości" właścicieli (mąż i żona są tacy sami) to prawda. Odradzam jakikolwiek kontakt w sprawie pracy - omijać wielkim łukiem!!! Wspaniała rodzinka jak czyta posty to szlak ją trafia, więc zachęcam do pisania.

Nowy5
@Dagmara i Łukasz

Trafił swój na swego. Tacy ludzie się łączą po prostu. Nienawidzę takiego traktowania ludzi jak śmieci a oni wzoruja się na rodzicach. Tylko to już nie te czasy moi drodzy! Szkoda że nie mam okazji powiedzieć tego osobiście. Karma wraca.

komornik

witam, jaki jest aktualny numer do P. Kowalskiego? z góry dziękuje za pomoc:)

Sediza

hoho smieszek sie znalazl

Nick1
@komornik

500093466 ale oczywiście cwaniaczek nie odbiera. ,,współpracując" z tą firmą kontaktowałem się z pracownica z biura nr 607572245

Kozak
@Nick1

Normalne że nie odbiera też próbowałem kilkadziesiąt razy poprostu zbywa człowieka jak wie że ma zobowiązania nieuregulowane

nick

500 093 466.

Sob35

Ale wstyd...już nawet inne firmy nie piszą anonimowo. Ja to bardziej współczuję Panu Kowalskiemu. Jak można doprowadzić do tego żeby być tak znienawidzonym. Niech Pan kiedyś usiądzie i to wszystko przeczyta, bo to nie jest nagonka tylko niestety sama prawda. Przede wszystkim proponuję zastanowić się kto lub co doprowadza do tego, że ma Pan ludzi za nic. Niedługo naprawdę nie będzie miał Pan pracowników, bo dla Pana nie można być dobrym. Jesli ktos juz taki jest to Pan go i tak wykorzysta i jeszcze będzie miał z tego satysfakcję. Nikt chyba nie mieć opinii zwykłej świni! Proponuję ratować to, co jeszcze Panu zostało, bo ludzi, którzy pójdą za Panem już dawno Pan stracił.

Obserwator
@Sob35

Wstyd? Kowalski nie wie co to wstyd bo go nie ma. Nastawiony jest na oszukiwanie i okradanie ludzi. Myślę, że tu UWAGĘ TVN można ściągnąć bo ze służbami też ma układziki. Bezkarny!!!!

Ben
@Obserwator

Też słyszałem że ma układy. Z uwagą to nie jest zły pomysł. Wszystko przed nami. Myślę że się doczekamy. W końcu każdy się odwróci od niego. Nie płaci innym to jedno ale to że ma ludzi za nic to mu kiedyś wyjdzie bokiem. Nie ma człowieka który miał z nim do czynienia a którego nie okroił na pieniądze! Aż mu się uszy trzęsą! Powodzenia życzę mu mimo wszystko- musi być twardy,bo nie jest mu głupio że coraz więcej ludzi to nienawidzi. Myslal ze bedzie tak wiecznie innych traktował. Niestety z takim "bogactwem" ludzi jest dużo a zaczyna liczyć się to jakim jesteś człowiekiem! Proponuję się zaktualizować, bo żyje Pan dawnymi czasami.

Obserwator
@Ben

Twardy? raczej zachłanny, chytry i wyrafinowany, mówi się że ojciec był też taki, więc miał od kogo się uczyć. Szkoda czasu na pracę u takiego typa, cwaniaka, oszusta.

Czy od Waszej ostatniej aktywności, coś uległo zmianie? Czy zgadzacie się z zamieszczonymi wcześniej komentarzami? @Alibaba, czy sytuacja, którą przytoczyłeś dotyczy na pewno Drog-Bet Łukasz Kowalski? Czy udało Ci się coś w tej kwestii wyjaśnić? Jak aktualnie wygląda sytuacja w tej firmie?

Szofer ON

Oj....Jakoło boli boli żal (usunięte przez administratora) ściska Bieda???

Grzesiu

I co tam śmiesznoszef kowalski, znów spuchłeś i pracownicy bez wypłaty.

XYZ

Łukaszek czuje sie bezkarny widocznie jeszcze nie trafił na kogoś co by mu jedynki na spacer wyprowadził

Lolo

Podobno bukmacherzy przyjmują zakłady kiedy w Drog "Pecie" będzie wyplata. Najmniej można zarobić, jak obstawisz że w sobotę 10 marca

Miki
@Lolo

Jaka kwota do zarobienia ?? Nikt niewie czy bedzie.....trudno to ostatnio wyczuć koledzy....

Zostaw merytoryczną opinię o Drog-Bet Łukasz Kowalski - Podgórzyn

• Jak się pracuje w Drog-Bet Łukasz Kowalski?

Zobacz opinie na temat firmy Drog-Bet Łukasz Kowalski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drog-Bet Łukasz Kowalski?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drog-Bet Łukasz Kowalski?

Kandydaci do pracy w Drog-Bet Łukasz Kowalski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drog-Bet Łukasz Kowalski
  • 62