PPHU i T Tomiraf

Opinie o PPHU i T Tomiraf

doja

ty lepiej jdz na 17 moze tam ci wybzykajo ale choc za kase anie zadarmo

Ja

Za urlopy płacą nie piszcie dziadostwa i nie czepiają się do normalnych ludzi

Bartezz

Witam , szukam pracy i miałem tam iść dowiedzieć się czy są przyjęcia, jak tam tam płacą? nagodzinę czy inaczej??

gruby

nie polecam pracować w tej firmie , pracownika mają za nic praca od świtu do nocy nie płacą tyle co było uzgodnione na początku.

były pracownik

dobrze kolego piszesz, to tylko kwestia czasu.

Marcin

Pracowałem w tej firmie i odradzam każdemu to że się robi po 300 lub więcej godz to jest praktycznie normalne w firmach z tej dziedziny ale to każdy ma wybór i sam się zgadza na taką prace nikogo nie zmuszają ale pracodawca powinien szanować pracownika (usunięte przez administratora)

były pracownik

przyjdzie czas i na was tomirafy.

haha

Kto osmielil sie napisac prawde o najlepszych pracownikach uczciwie to robi tylko tych dwoch dzadkow

obiektywnie

Do wlaścicieli macie bardzo fajnych pracowników tylko pozaxdrościć Paweł leser jakich mało pracujr tylko wtedy jak pojawiają się panowie w polu widzenia a tak to tylko po sklepach biega premie należą mu się bo on ma kredyt farsa. Tomek może i pracowity ale siano w głowie zostawić rodzinę małe dzieci wstyd Mateusz szkoda gadać można tak bez przerwy

ha ha

I zapewne żadna konkurencyjna firma Również opinii nie wystawiła :) Internet fajna sprawa i każdy anonimowy

od

jeszcze zaden pracodawca niepisal sobie opini p rafale

m...........n

proponuje popracować w innych firmach tej branży, bo pisząc takie rzeczy chyba nie doświadczyliście tego. Z tego co wiem wszyscy mamy umowy o prace, a nie jak u innych zlecenia czy jakieś tam inne, gdzie jak nie będzie pracy to wypad... Wydaje mi się że zwolnienia z są płatne zawsze, jeśli jesteś zarejestrowany i firma nie ma możliwości nie wypłacić - choć nigdy nie korzystałem, myśle że i tu tak jest. Wolne soboty chcesz mieć idź do biura, urzędu itp za 2000-2500 zł. Ja pracuje już kilka lat i nie narzekam, jest cieżko, ale kasa na czas i nie najgorsza. Wolne jak potrzebowałem, nie zdarzyło się żebym nie dostał Pracuje u nas kilku, którzy odchodzili szukać lepszej pracy, a później się prosili żeby ich jeszcze raz przyjęli, jak popracowali za "kokosy" których nigdy nie zobaczyli;). Poza tym z karabinem cię do pracy nie zmuszają, zawsze możesz iść dalej, Osobiście sam bym na ich miejscu kilku o.....czy zwolnił od razu, co mówiłem wielokrotnie, ale niestety mnie nie słuchają.

Chyba pracujemy/pracowaliśmy w innych firmach. Ja byłem zadowolony. Pracy jest sporo, ale jak tos przychodzi do pracy żeby poleżeć no to przepraszam. Za wszystkie prace i nadgodziny płaca, z dniami wolnymi tez nigdy nie było problemu. Może trzeba poprosi rozmawiać z pracodawca a nie wylewać żale...

od

juz zaczynamy robic zdjecia przewalek

donkiszot

chcesz miec zycie prywatne i wolne soboty to omijaj zdaleka

obiektywnie

w końcu ktoś się zdenerwuje i się za nich weźmie przyjdzie pora i na nich tylko szkoda że do tego czasu ich pracownicy się wykończą

niezadowolony

Firma wykorzystuje ludzi, zgadzam sie z przedmówcą nie daja ani nie placa za urlopy za zwolnienia lekarskie, nie maja szacunku do pracownikow, wykorzystuja ich sily do ostatecznosci. Ze nikt sie za ta firme nie wezmie.

obiektywnie

płacą w miarę na czas i na tym ich uczciwość się kończy. za zwolnienia lekarskie urlopy nie wypłacają pieniędzy ludzie pracują ponad swoje siły a im i tak wiecznie za mało

obiektywna

ja tam nie pracowałam ale mój były nadal u nich pracuje(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o PPHU i T Tomiraf - Glina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU i T Tomiraf