Drewpol Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Drewpol Sp. z o.o.

Kierowca Nowy wpis

Dlaczego niestandardowe palety w wysokich słupkach A niskich podstawach nie są w ZADEN sposób zabezpieczone przez Producenta do transportu !!!  I proszę się nie tłumaczyć bo klient tak zamówił, jakby bombę wam kazali zapakować to też byście wysłali .. ..bezmozgowcy nic wiecej

jo!

pany mysla ze za 12zl to pracownik bedzie oral tam soba na mrozie, deszczu lub w marnym akordzie za 1.3zl za metr szes. Przyjmuje sie nowych przy ktorych pasowaloby postawic brygadziste aby kierowal nimi na kazdym kroku bo potrafia stac jak slupy az ktos im cos nie powie, nadrabiaja za to ukraincami a oni to sie szanuja w robocie, maja swoje ruchy ktorych nie przekraczaja aby sie nie zajechac tak samo jak starsza czesc pracownikow tzw. emeryci, emeryci na pomostowkach i krusowcy-byle dorobic do emerytury. A tych pracownikow solidnych z doswiadczeniem i wieloletnim stazem pracy w tej firmie stawia sie na rowno z tamtymi za te same stawki. Jak tak dalej bedzie to ci pracownicy,ktorzy solidnie pracuja i chodza stale do pracy odejda a szefom zostana emeryci i ukry. AMEN

Cotam Nowy wpis
@jo!

Co racja to racja

Czy Drewpol Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Asdety Nowy wpis

Tak jest umowa o prace

Wanda Nowy wpis
@Asdety

Czy istnieje możliwość dogadania się co do innej formy umowy?

Jacek

Nikomu nie życzę tam pracować 18 na godzinę jako wózkowy 300 premia za soboty 20 % do liczaja do wyplaty podobno bo nie miałem ani raz

Gabriela
@Jacek

A czemu nie dostałeś premii? Było to jakoś uzasadnione?

Drewpol
@Jacek

Szanowny Panie, Premia jest przyznawana pracownikowi, który wykonuje swoje obowiązki według regulaminu premiowania za czynności, które są zawarte w dokumencie przedstawionym Panu przy zatrudnieniu są w nim zawarte wszystkie kryteria i okoliczności po wypełnieniu, których otrzymuje Pan premię w wysokości do 20%. Ponadto regulamin premiowania umożliwiający otrzymanie dodatkowej premii w wysokości 20% jest przyznawany po przepracowaniu trzech pełnych miesięcy w firmie. Pan natomiast pracował u nas niespełna miesiąc i zrezygnował Pan z dalszej pracy pomimo otrzymania ustalonego przed zatrudnieniem wynagrodzenia i dodatkowej premii za pracę w soboty. Trzeba zrozumieć, że premia "jest to składnik wynagrodzenia bieżącego przyznawany pracownikowi jako uzupełnienie płacy zasadniczej, a uzależniony od spełnienia określonych kryteriów." Pozdrawiam

Wanda
@Drewpol

Może odnośnie tego trzeba faktycznie niektórym ludziom jakoś jaśniej przedstawiać zasady tej premii? Bo z tego co widzę, to oni tylko tym żyją i dochodzi do dziwnych niedomówień. Wiem, że powinni czytać umowy ze zrozumieniem, ale na tym przykładzie widać, że chyba trzeba jaśniej to precyzować

Firma Drewpol Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Elektromechanik maszyn. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Dorjan

Na plus w tej pracy z pewnoscią jest robota od pn do pt po 8h soboty są nie obowiązkowe. Jeśli chodzi o pieniądze to szału nie ma ,jak na 8h w skali od 1 do 10 mocna szóstka. Minusem jest wypłata do ręki często zwlekane na ostatnią chwile co dla mnie jest nie zrozumiałe ,bo to czasami wygląda jak by szef sałaty nie miał .Wypłaty powinny iść na konto w ten czas jak ktoś ma wolne to nie musi specjalnie heblować km po wypłatę . Tak samo minusem można nazwać częste zmiany stanowisk ,jak nie ma ludzi to mieszają nie raz w ciągu 8h jesteś na czterech stanowiskiach.

Teresa
@Dorjan

Cześć, napisałeś, że jednym z plusów zatrudnienia w Drewpol jest fakt, że praca w soboty nie jest obowiązkowa, z Twojej wypowiedzi jednak wynika, że osoby chętne mogą przyjść do pracy w weekend. Możesz powiedzieć, ile pracodawca płaci dodatkowo za pracę w ten dzień?

Dorjan
@Teresa

Tak jak chcesz możesz nawet wszystkie soboty robić .Za każdą sobotę dostajesz 100zł premii do tego co sobie jeszcze w tą sobotę wypracujesz.

Ktoś
@Teresa

Stawka jest taka sama ja za dni w środku tygodnia.

Jacek
@Dorjan

Hihi chodziłem i nigdy nie miałem premia co dzienie ani dnia nie opuszczonego za soboty nie bylo

Dawid

Witam jak wyglada jeśli chodzi o prace kierowcy kat c+e. Jest oferta jazdy Polska Czechy. Czy warto i jakie warunki? Pozdrawiam

Teresa

Czy Drewpol inwestuje w pracowników? Są tam jakieś opcje rozwoju kariery? Mam na myśli chociażby dodatkowe szkolenia itp.

ktos cos

Dzień dobry wszystkim mam pytanie czy potrzebuja tam moze kierowców? widziałem ze Szef Pan Stanisław inwestuje teraz w plandeki ? Moze ktos sie wypowiedziec na ten temat gdzie jezdza te plandeki ??

Pracuje w firmie od dluższego czasu i jestem zadowolony z wykonywanej pracy oraz wynagrodzenia. Wykonuje prace na różnych stanowiskach przez co nie jest ona monotonna i pozwala na rozwój umiejętności. Wynagrodzenie w ostatnim czasie systematycznie się podnosi i można w miare dobrze zarobić. Jestem zadowolony

Maja

Drewpol istnieje na rynku 25 lat. Nie dziwi zatem fakt, że w firmie o takiej tradycji pracuje Ci się po prostu dobrze. Cieszy fakt, iż sukcesywnie wzrastają tam zarobki, co sprawia, że pracownik czuje się dużo bardzie zmobilizowany do pracy. Z ciekawości przejrzałam ich oficjalną stronę i zauważyłam, iż poszukują teraz nowych pracowników. Wiesz może, czy dają tam szansę osobom bez doświadczenia w tożsamej branży? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Wojtek

Pracę w firmie oceniam bardzo dobrze, panuje dobra atmosfera pracy. Jeżeli chodzi o zarobki to utrzymują się na dobrym poziomie są adekwatne do wykonywanej pracy i systematycznie się podnoszą, premia pozwala dodatkowo zarobić.

z pozdrowieniami dla Drewpol ;-)

Zgadzam sie z "jo!" pracowałem tam kiedys i to juz było... szalenstwem dla mnie hehe ;-) Szef nie doceniał starych pracowników traktuje ich na rowni z nowymi moze nie o robote w sensie ale o podejscie do ludzi trzeba czasem byc człowiekiem dla człowieka a nie tylko wymagać. Słyszałem ze teraz tam duzo ukrainców pracuje ale takie ciemne masy z nich sa ze rece opadaja starzy pracownicy sie zwalniaja a ciemne masy z ukrainy sprowadzaja i mysla ze na tym wyjda jak większosc z nich nawet po polsku nic nie rozumie ;-)

ooooj

Zauważyłem ze w firmie jest tendencja spadkowa tzn Brakuje Pracowników gdzie kiedys był przesyt tak dzis maszyny puste stoja bo nie ma kto na nich pracowac a o sobotach juz nie wspomne wogole ludzi nie ma w pracy nie ma sie co dziwic sobota to sobota ;-)

Mokry

Witam ja pracuje i jestem zadowolony z pracy i robie na akord i idzie zarobić przy 8 godz jest spoko i szefowie

Coś za jeden

Poprostu masakra szef to taki gbur jest ludzi traktuje jak smieci wiec nie dziwne ze sie zwalniaja kasa?? baaardzo słabo bardzo zycze jakiejs inspekcji jak ludzie musza robic by zarobic te 1800zł i z tym nieraz ciezko przez te akordy co wymysla szef poprostu gbur!! ale tak to jest jak z wiesniaka panem sie zrobi.Odradzam ta firmę

zbir

Co wy chcieliście, bez wykształcenia, znajomości języków zarabiac po 3000 zł miesięcznie ? Niestety nie chciało się uczyć to trzeba harować ...

Który nie mógł patrzeć na to wszystko!

W firmie Drewpol panuje wielki chaos pracowałem tam, lecz nie szło wytrzymać, ponieważ ,,pracy przybywało, a pieniędzy ubywało,,. Akordy, które wymyślili przy tych maszynach jest to nie realne - to tak jak bym grał na gitarze, a nie miał strun. Serdecznie Pozdrawiam..

zwolniony

gorzej niż źle

lady

Ogólnie spoko jak ktoś szuka czegoś na przetrwanie (np. zimy). Stawki są jakie są czyli maks 11 zł czy fachowiec czy amator. Brak wywiązywania się z obowiązków pracodawcy wynikających z umowy o pracę. Atmosfera w skali od 1 do 10, daję maks 2,5. Reasumując , nadaje się idealnie pod kontrolę PIP, czego z całego serca życzę, bo może to poprawi kondycję tej firmy.

zwolniony

dupy nie urywa co do pracy, zarobków i wogóle 10zł /h na początek i pozniej np po 6 miesiacach dalej..... 10zł!!! wogóle nie podnosza stawki (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Drewpol Sp. z o.o. - Jordanów

• Jak się pracuje w Drewpol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Drewpol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drewpol Sp. z o.o.?

Drewpol Sp. z o.o.