Pracowałam tutaj kilka lat, byłam zadowolona. Wypłata zawsze na czas, premia co miesiąc (może nie jakaś ogromniasta, ale w wielu miejscach nie ma żadnej). Od bialskich liderek otrzymałam dużo ciepła i zrozumienia. Bez problemu dają wolne, kiedy sytuacja tego wymaga i jeszcze wesprą dobrym słowem. Gdyby nie zbyt niska stawka jak na moje obecne potrzeby, to pracowałabym tam do dzisiaj 😊 Naprawdę polecam - o ile ktoś odnajdzie się na infolinii i jest odporny na trudnych klientów
Nowy wpis
Pytanie
13.03.2023 11:10
Inne
Czy w Aplitt sp. z o.o. oddział w Białej Podlaskiej zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?
Nowy wpis
B
15.03.2023 17:03
Były pracownik
Nie wiem o co dokładnie Ci chodzi, ale tam chyba nie ma okresu próbnego, a przynajmniej kiedyś nie było. Od razu dostawało się umowę zlecenie na X czasu (pół roku lub rok, nie pamiętam) i potem ewentualnie przedłużało.
Były pracownik
25.05.2022 15:00
Były pracownik
Ciekawym jest fakt, że tak "porządna" firma, na jaką kreuje się Aplitt usuwa komentarze, które nie leżą w ich interesie, ale nie powinno mnie to dziwić po tym, co widziałam pracując tam. Zaczynając od plusów - trenerki przeważnie pomocne, choć nie każda. Odpowiedzą na pytania, w razie popełnionych błędów krytyka jest konstruktywna z uzasadnieniem. Atmosfera w biurze całkiem w porządku, ale wiadomo, że ją tworzą ludzie, a nie firma. Ale jesli chodzi o minusy - pozbywają się pracowników z najmniejszych powodów, często naciągając ten powód. Jedno szkolenie w 2020r. wyleciało po kilku dniach, bo "nie radzili sobie" (w końcu każdy powinien radzić sobie idealnie po 3 dniach szkoleń). Cała firma wiedziała, że chodziło tylko o brak rekordów i nowi pracownicy nie byli im na rękę. Trenerki czepiają się o najmniejsze detale jak np. za mało energiczny ton głosu. Z kolei jak ton jest zbyt energiczny, to również robią problem. Najlepiej jest mówić przez 8h dziennie jak robot. Minimalne odstępstwo od scenariusza jest powodem do łączenia się na Teamsie, by "porozmawiać", tj. zgarnąć ochrzan i groźby o zwolnieniu. Ale niestety trzymanie się scenariusza niekiedy także okazuje się błędem. Chodząc do tej pracy przez niecały 2020 rok tak naprawdę każdego dnia zastanawiałam się czy dzis przypadkiem nie wylecę, bo np. pociągnę nosem podczas rozmowy z klientem. Uważam, że jak za taką stawkę (tj. minimalna krajowa) nie warto sobie psuć nerwów i aplikować do tego miejsca. Pracownicy traktowani są jak produkt, który łatwo można zastąpić. W Białej są lepsze możliwosci, z bardziej ludzkim podejsciem, dlatego z doswiadczenia odradzam.
?
05.08.2022 23:36
Były pracownik
W pełni się zgadzam z twoją opinią. Niestety, trenerki nie są w stanie odpowiednio przygotować do pracy,mimo że pracowałem w innym call center i miałem doświadczenie wiedziałem że podczas rozmów sobie poradzę. Krytyka jakaś na pewno jest jednak nie zawsze jest konstruktywna,zdarza się że wyrabiasz w arkuszu oceny w twojej opinii fajny wynik np 90% a i tak dostajesz za to...no właśnie w sumie co? Kopa w tyłek bo 90% to za słabo, i to jest fakt, 90% tam nikogo nie zadowala a jeżeli już to chyba trenerki nagle zmieniły zdanie bo dobrze wiem że za 90% słyszałem że "radzę sobie słabo i mam się poprawić bo Cię zwolnimy" W wielu poważniejszych firmach za wynik powyżej 80% masz spokój pod warunkiem że tendencja jest rosnąca i eliminujesz błędy a tutaj o to jest ciężko, dlaczego? Bo nie masz szans mieć takiej wiedzy na początku.
Tak, szkolenie 2020 też poleciało w wakacje bo nie było do kogo dzwonić a nie że byli słabi. W wypadku moim, 2020/2021 też nie było rekordów w okolicach świat to też nas wysłano do domów.
Tu w zasadzie nigdy nie wiesz czy robisz coś dobrze, to co powinno być proste jest strasznie utrudnione. Dziwne jest to że nie możesz zabrać materiałów ze szkoleń do domu "bo ktoś może Ci je ukraść i będzie problem" tylko że kto mi to ukradnie? Złodzieja na ulicy interesuje mój telefon/portfel a kogoś z firmy te kartki wogóle nie interesują, chyba że szuka czegoś jako rozpałke pod grill/ognisko , poprostu osoby z floor mają te kartki w małym palcu i nie mają potrzeby nic z nimi robić. Na ściankach boxu nie możesz mieć wszystkich kartek ze szkoleń, jedynie drobną ich pulę i to też wybrane, osoby ze zlecenia musiały takie chować do szafki na floor do swojej imiennej teczki. Absurd.
Wypłata to jakiś żart, często okolice najniższej krajowej, na coś więcej musisz przerobić w firmie cały miesiąc 12h codziennie, mi przy 40h tygodniowo niestety wychodziły kwoty poniżej 2000 na rękę, max wyciągnąłem ok 2200zł. Nie warto za takie grosze się użerać z czepialskimi trenerkami które często gęsto jako nie wiem czy nie jedyne piszą pozytywne komentarze. Podwyżek brak,jedna z trenerek sama powiedziała że jest w firmie od kilku lat i cały czas ma tą samą stawkę godzinową a jedyne podwyżyki wynikają z ustaw.
Jest nagonka na telefony na floor gdy nie masz przerwy. W pełni się zgadzam z tym że jeżeli są telefony,jest praca do wykonania to trzeba się na tym skupić ale nie zamierzam przez 10min gapić się w ekran komputera bezczynnie bo nie ma rekordów. Jeżeli nie ma rekordów przez 20min to nie mam problemu z tym żeby wyjąć telefon,włączyć FB i popatrzeć co się dzieje.
Liczba telefonów jakie wykonasz też jest w sumie różna, miałem dni gdzie 100 to był max ale przeważnie było ich pod 150, parę dni zdarzyło mi się wykonać 300 połączeń bo zaległe połączenia itd. Aha, możesz też oberwać za to że w ciągu 8h wykonałeś za mało połączeń wychodzących na różne kampanie. Nie ważne że zrobiłeś ich 80 bo nie było czego dzwonić a na takie rozmowy gdzie są rekordy nie jesteś przeszkolony, dostaniesz za to po uszach i tyle.
Rzekomy elastyczny czas pracy to obecnie żaden "walor" a standard. Tylko że Aplitt wymaga od Ciebie pewnego % godzin po godzinie 16:00 więc conajmniej 7 dni roboczych musisz tak zostać, w moim wypadku było to 20% więc łatwo sobie wyliczyć zakładając że pracujesz 160h/mies 20% z tej liczby [dla leniwych, 32H]. To tyle godzin musisz sobie w grafiku wstawić po 16ej, nie ważne że masz dziecko samo w domu czy coś...handluj z tym i już, 8 dni może w skali miesiąca to może i nie wiele ale jednak nie ma już mowy o elastyczności bo wtedy rypiesz zmianę 12-20 , raczej średni work-life balance.
Nowy wpis
?
01.09.2022 12:15
Były pracownik
Takie że łatwiej się dostać do pracy w organizacji rządowej lub megakorporacji bez doświadczenia
Dzień dobry :)
Witamy wszystkich, których chęć poczytania opinii o Aplitt i właśnie ta fraza wpisywana w Google przywiodła w to miejsce.
Zdajemy sobie sprawę, że wyszukiwanie informacji o potencjalnym pracodawcy i tego, co organizacja oferuje, jest kluczowym elementem procesu, w którym decydujemy się wziąć udział w rekrutacji czy też podjąć odpowiednią decyzję w jej trakcie.
Dlatego też od dziś pozostajemy z Wami w kontakcie - dołożymy wszelkich starań, by informacje tutaj były jasne i transparentne, co pomoże Wam podejmować właściwe decyzje oraz poznać obie strony medalu. Bo Wy macie prawo wyrażać swoje opinie, a my mamy prawo odnosić się do nich zgodnie z tym, co dzieje się u nas w firmie. :)
Od razu dodamy, że w przypadku pytań/wątpliwości zachęcamy do kontaktu z nami: [email protected]
Szczerze zachęcamy do wyrażania swoich opinii oraz zadawania pytań. Zachęcamy też do aplikowania - podczas spotkania z pewnością będziemy mieli okazję poznać się bliżej i w bardziej rzeczywistym wymiarze. :)
Pozdrawiamy,
zespół Aplitt
Były pracownik
25.05.2022 14:38
Były pracownik
I dlatego usuwacie negatywne oceny? Żenujące
ex-aplitt
26.07.2022 14:27
Były pracownik
oj,widzę że zapiekło po tym jak napisano przeze mnie samą prawdę o was xDD
Wiki
23.11.2020 12:50
Inne
Tak mało informacji ostatnio znalazło się na forum dlatego, że dobrze się pracuje? Widziałam ofertę pracy , powiedzcie jakie są szanse żeby ją dostać?
Poprzedni pracownik
23.02.2022 13:26
Były pracownik
oj tak tak byniu,sama prawda. 20zł premii jak się opchnie 100tys zł. Trenerki wogóle NIE wspierają a nawet wynoszą poufne informacje i przekazują osobom które nie powinny wiedzieć. jedna z nich potrawi powiedzieć przyjaciółeczce po tych samych studiach kogo chcą zwolnić lub nad kim się zastanawiają że jest do zwolnienia.
jeżeli ktoś z rodziny pracownika wcześniej tu pracował i dobrze pracował to potem taka osoba jest nietykalna i wychwalana xD w sensie, obecny pracownik, nie były. Zasady w call center są jakbyś był conajmniej zastępcą Gates'a czy innego Elona Muska , musisz chować swoje pomoce które są OGÓLNODOSTĘPNE , których KAŻDY ma swoją kopię bo...trenerki się boją że jak coś zostanie na stanowisku to ktoś to wyniesie i nie daj Boże zaimplementuje u konkurencji xDD tylko że każdy normalny pracownik innego call center jak na to popatrzy to tego nawet kijem nie tknie bo taki to jest (usunięte przez administratora)
da się też ogarnąć która infolinia ma scenariusze a która nie ma, np mocno wątpię żeby były w RTV Euro, X-Kom itd bo tam czuć że pracownik czego nie musi nie czyta z kartki. faktycznie są niektóre rzeczy które w Aplicie trzeba przeczytać z kartki bo to jakieś zgody,coś do czego należy przytoczyć fragment jakiegoś ważnego pisemka np gdy nie przyznaje się kredytu itd lub pozyskanie zgód na przetwarzanie danych, to jeszcze ma sens ale cała reszta nie ma xDDDDD.
poza tym co ma wspólnego elastyczny grafik pracy z narzuceniami aplittu? zupełnie nic. to że samemu sobie ustawiasz jest w połowie prawdą, bo to oznacza że jak chcesz zrobić 8-20 to możesz, nie ma problemu, ale NIE MA swobody gdy MUSISZ przepracować pewien % godzin w godzinach 16-20 co miesiąc
dodatkowo, w 2021 na stałe było tam tylko 2 chłopa i reszta, z 20 osób najmniej to same baby były, coś więc chyba jest mocno nie tak xDDD
szkolenie to jedna wielka beka.dostajesz pewną pulę materiału do przeczytania,więc siedzisz jak ten osioł 2-3h i czytasz sobie karteczki xD potem przychodzi jedna z trenerek i dyskutuje z grupą na ich temat xD i tak przez 1-2 tygodnie. moje szkolenie trwało z 5 dni? a faktem jest to że w wakacje całe jedno szkolenie zwolniono ot,tak bo czemu nie.
polecam sobie to coś odpuścić i iść gdzie indziej. jakbym miał do wyboru czy wolę pracować na wysypisku czy w apliccie to wybrałbym bez zawahania wysypisko (usunięte przez administratora) koło cmentarza.
aha, a dziewczyny-trenerki mogą sobie pisać kolejne bzdurne wiadomości jak to nie jest tam (usunięte przez administratora) ale gdy rozmawiałem z ludźmi, wiedziałem że do końca 2021 chce odejść conajmniej 15 osób z 25 które były fizycznie na piętrach w aplicie, część na pewno odeszła.
ps. każdą żałosną wiadomość trenerek będę wyjaśniać bez najmniejszych skrupułów
Poprzedni pracownik
23.02.2022 13:28
Pracownik
po szkoleniu siedzisz sobie i odbierasz telefony ale w mojej opinii jak chcesz siedzieć za najniższą krajową to naprawdę lepiej iść jako kelnerka/barmanka, tam chociaż masz napiwki
Łukasz
29.09.2021 05:45
Pracownik
Brak podwyżek, w szczególności tych inflacyjnych. Wszystko drożeje, pensje stoją. Jak dochodzi do drobnych podwyżek, to wyczyn. Dający je, czują jakby zadziałało coś mega imponującego. Ja czuję niesmak...
Pytanie
28.02.2021 16:25
Inne
Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Aplitt S.A. oddział w Białej Podlaskiej? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?
pracownik
04.03.2021 18:34
Pracownik
Samemu ustala się grafik. Jak nie chcesz pracować w Wigilie, to nie pracujesz. Nie wiem jak ma się sprawa w przypadku umowy o pracę, ale na zleceniu właśnie tak
Pytanie
19.11.2020 17:10
Inne
Czy rozmowa rekrutacyjna w Aplitt S.A. oddział w Białej Podlaskiej odbywa się również w języku angielskim?
Pracownik
23.11.2020 00:10
Były pracownik
Rozmowa odbywa się w j. polskim.
Anka
09.12.2019 07:21
Inne
Brak szacunku do potencjalnego kandydata na pracownika.Mila Pani rekrutujaca obiecala oddzwonic z wiadomoscia czy zostanie zatrudniony czy nie i cisza ....
Daria
28.03.2019 12:47
Inne
Ale przecież firmy uprzedzają, że będą kontaktować sie z wybrana osobą? Aplitt to dobra firma i nie lekceważy nikogo.
Kandydat
31.03.2019 14:57
Inne
Bylem upewniany nie raz, ze nie zaleznie od decyzji zostane poinformowany o tym. Bylo tak zarowno jak zapytalem po rozmowie technicznej ile czasu bede czekal na jakas decyzje, jak i po kolejnym telefonie z kolejnymi pytaniami (z tego co pamietam 12 dni po rozmowie technicznej), jak i po terminie magicznych 14 dni kiedy sam zadzwonilem i powiedziano mi ze jeszcze nie ma decyzji i na pewno bedzie wiadomo do konca tygodnia i zostane poinformowany (dzwonilem w poniedzialek i to bylo juz 2 dni po ustalanym terminie). Akurat w moim przypadku tak nie bylo, ze ktos mi mowil o kontakcie z wybranymi osobami, nie mam nic do Aplitt ale akurat w tym czasie bylem w kilku rekrutacjach i nigdy sie nie spotkalem z takim brakiem jakiejkolwiek informacj odnosnie decyzji.
Chcesz być na bieżąco z opiniami o tej firmie? Otrzymuj powiadomienia mailowe, gdy pojawi się coś nowego!
Kandydat
27.03.2019 22:29
Inne
Startowalem kiedys na stanowisko programisty, rozmowa kwalifikacyjna byla w porzadku. Przeprowadzana byla przez 2 programistow w milej atmosferze i trwala cos kolo godziny, uczestniczyla rowniez kobieta z HR, ktora rozmawiala i obserwowala nas oraz zadawala pytania miekkie. Startowalem w kwietniu 2018 roku. Oczywiscie po rozmowie trzeba bylo odczekac magiczny termin 2 tygodni czekajac na decyzje. Przed magicznym koncem terminu pojawil sie jeszcze telefon z HR z kolejnymi pytaniami i obietnica, ze decyzja zapadnie do konca tygodnia. Oczywoscie nie zapadla ta decyzja do konca tygodni i sam postanowilem zadzwonic i sie dopytac. Oczywiscie kazano czekac i byc dobrej mysli, na pewno do konca tygodnia dostane telefon z decyzja albo maila. No i tak od tego momentu ani telefon ani maila co do decyzji, a minal juz rok czasu. Ogolnie oddzial w Bialej zrobil pozytywne wrazenie i od strony programistycznej ludzie wydawali sie spoko ale administracja i HR juz chyba nie.
Siema
26.10.2017 14:52
Inne
Ja pracuje w aplicie i nie narzekam. Chociaż możn z kims pogadać bo pracuja super ludzie:) kokosow nie dają ale jest umowa, bony, karta sportowa i inne dodatki. Mamy fajne spotkania co rok z okazji wigilii i ogolnie kadra fajna, normalna, otwarci i mili. Jest ekspres do kawy :D wiec zapraszam do nas :D
Ki bur
04.12.2017 13:26
Inne
Ale bujda... chyba w innej firmie pracujesz, albo jestes kierowniczym wlazod...
Pracownik
19.10.2017 20:55
Inne
No jak to w pracy pracować trzeba i tego pilnują. Ale uczciwe warunki zatrudnienia- tylko umowa o prace. Kasa zawsze na czas, dość bogaty socjal, ładne biuro. Wiadomo jak wszędzie bywa różnie ale pracowałam już w kilku firmach i tu jak na razie mimo wszystko jest lepiej. I najważniejsze- najlepszy zespół w jakim pracowałam. Nigdzie nie było takiej spoko atmosfery.
sadgg
03.09.2017 00:29
Inne
5 lat bez podwyzek. najnizsza krajowa. brak perspektyw. jak strzelasz z ucha i lizesz du.. pe to moze ktos poglaszcze cie po glowie. nic wiecej.
kur
19.07.2017 23:44
Inne
porażka...
Zostaw merytoryczną opinię o Aplitt sp. z o.o. oddział w Białej Podlaskiej
Opinia
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
Często zadawane pytania
Nie przegap nowości o Aplitt sp. z o.o. oddział w Białej Podlaskiej!
Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!