Opinie o Wod-Kan-Bruk Sp. z o.o. w Łomnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wod-Kan-Bruk Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wod-Kan-Bruk Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wod-Kan-Bruk Sp. z o.o. w Łomnica

Kamil K Nowy wpis

Czy firma jest sprawna nie wiem ale pracownicy którzy aktualnie pracuje na wiejskiej w zielonce to zwykle chamy . Karzą czekać po 35 min na przejazd bo stoją i się smieja jak koparka jest zaparkowaną na środku drogi bez kierowcy . Utrudniają przejazd do posesji po złości ale ubery zaparkowane na drodze już nie przeszkadzają .Panie pracodawco tych panów z łapanki obys im płacił od roboty a nie za dniówki bo zbankrutujesz

Koparkowy Nowy wpis

Praca jak w podobnych firmach w tej branży, zarobki zależą od tego co potrafisz, czy jesteś kumaty i nie trzeba Ci palcem pokazywać, atmosfera i podejście pracujących już tam pracowników zależy tylko od Ciebie, bo jak jesteś mruk i odp tylko tak albo nie to wiadomo że będą patrzyli dziwnie, ale jak się jest normalnym i na luzie to wiadomo, są i śmiechy hihy, oceniam firmę i pracę w niej na 8 w skali do 10

Kuka

Muszę się odnieść do wpisów dotyczących premiowania czy płacenia pod stołem Pracowałem w firmie 9 lat zawsze maiłem umowę o prace i kasę na konto ( zawsze na czas) nie zdarzyła się sytuacja aby ktoś próbował (usunięte przez administratora) Co do premii to warunki otrzymywania premii są jasne ( są wyniki i jest premia ) i chyba to najprostsza zasada jeśli ktoś się angażuje i dany zespół osiąga założone cele jest to zauważane doceniane. ( Taka jest chyba zasada Premii- i jest to oficjalne nie pod stołem) W ciągu dziewięciu lat przewinęło się wielu pracowników cześć odeszła ale duża ilość została i pracuje do dziś wielu z nich osiągnęło swoje (małe-duże) sukcesy z szeregowego pracownika stali się majstrami - brygadzistami zarządzającymi zespołami ludzi . Większość pracowników to doświadczeni fachowcy od który wiele mogłem Cieszę się ze pracowałem w tej firmie

Michałek Nowy wpis
@Kuka

To jak pracowałeś tyle lat i było tak cudownie to czemu się zwolniłeś?? I zastanawiam się kto pisze te wspaniałe komentarze

Kuki

Fajna firma szybko się rozwija a co za tym idzie poprawiają się warunki płacowe i stosunek do pracownika atmosfera super kierownictwo nastawione na współpracę z pracownikiem. Kumpel tam pracuje i sobie chwali godni polecenia

Ciekawy Nowy wpis
@Kuki

Kumpel tam pracuje a ty ją polecasz ciekawe

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Wod-Kan-Bruk Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Dam pracę? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Jarosław

Zauważyłem, że kilka lat temu firma zatrudniała za najniższą krajową, a resztę pieniędzy wypłacała pod stołem. Ponoć o całej sytuacji został powiadomiony Urząd Skarbowy. Ciekawe z jakim efektem?

Jarosław II
@Jarosław

Jak widzisz to raczej z efektem pozytywnym , ponieważ dalej poszukują nowych pracowników i z informacji jakich udało mi się uzyskać od biura to przebierają , szukają z doświadczeniem lub całych brygad.

@Jarosław II

To dobrze że się poprawiło i szukają doświadczonych pracowników. Wiesz może ile teraz proponują kasy. Bo mam nadzieje że więcej niż najniższa krajowa bo nikt doświadczony by za to nie przyszedł nie?

@Marcin

Wynagrodzenie jest uzależnione od zajmowanego stanowiska i posiadanego doświadczenia, więc ciężko pisać o konkretnych cyfrach, to jest indywidualna kwestia poruszana na rozmowie kwalifikacyjnej, ale od siebie dodam, że można się dogadać, są premie, a w przyszłości jest szansa podwyżkę :)

Julia
@Pracownik biurowy

Te premie to od czego są zależne? Od widzimisię pracodawcy czy jest jakiś jasny system premiowania?

Obecny
@Pracownik biurowy

A czy pracownik biurowy pamieta jak pracownicy podpisywali że rzekomo po pobierają pieniądze za dlegację tylko po to aby robić koszta firmje

Łukasz

Fajna Firma szybko się rozwija pozyskuje coraz fajniejsze kontrakty stąd też cały czas poszukuje nowych pracowników. Zarząd firmy bardzo konkretny jasno stawia cele i wymagania wobec kierownictwa i pracowników, dba o dobra atmosferę i docenia zaangażowanie każdego pracownika . Najważniejsza rzeczą jest tam atmosfera która jest bardzo dobra, zarówno w kadrze zarządzającej jak i pomiędzy pracownikami i kierownictwem zawsze można liczyć na innych w każdej sytuacji. Bardzo dobrze i konkretnie zorganizowany czas prac ,zapewniający stabilność ( nie ma pracowania ponad ustalone godziny oraz w soboty ) wiec można sobie coś zaplanować . Polecam tego pracodawcę ponieważ jest to firma z perspektywami

Aneta

Jak wygląda rekrutacja w Wod-Kan-Bruk? Czy firma poszukuje kandydatów z określonymi umiejętnościami czy wystarczą po prostu chęci do pracy i idzie się wszystkiego nauczyć? Napiszcie jak to jest i czy każdy ma szansę na dostanie się do pracy tam.

@Aneta

Aktualnie rekrutacja polega na wstępnej rozmowie telefonicznej, z przedstawieniem ogólnych informacji o kandydacie oraz pracy w firmie. Jeśli obie strony są nadal zainteresowane współpracą, ustalane jest spotkanie w biurze firmy na bardziej szczegółową rozmowę. Zatrudnienie na umowę o pracę. Pierwsza umowa podpisywana jest do końca roku. Wynagrodzenie do ustalenia w zależności od zajmowanego stanowiska i doświadczenia, w całości płatne na konto. Mile widziane jest doświadczenie i wiedza w zakresie wykonywanych czynności, ale istnieje możliwość doszkolenia się.

@Pracownik biurowy

Dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedź! :) Chciałabym jeszcze jedynie dopytać o kwestię benefitów. Czy pracownicy WKB mają zapewnianą np. prywatną opiekę medyczną czy jakieś dodatki w postaci bonów/zniżek?

@Aneta

Jest opieka medyczna i ubezpieczenie na życie :)

@Pracownik biurowy

Czy takie benefity w Wod-Kan-Bruku są darmowe i pracodawca pokrywa cały ich koszt? Czy może trzeba coś dopłacać (jest potrącane z wypłaty)? Ah... i czy istnieje możliwość podłączenia do nich np. partnera? :)

@Aneta

Składkę opłaca Spółka i można podłączyć partnera :)

@Pracownik biurowy

Dobrze ze jest normalna umowa o prace. Później jest szansa na czas nieokreślony? Pytam bo zależy mi na stabilizacji. Napiszesz czy teraz przyjmują czy wystarczy wysłać CV i nawet bez oficjalnej rekrutacji rozpatrzą?

@Marcin

Oczywiście, że jest możliwość podpisania umowy na czas nieokreślony. Myślę, że zawsze warto wysłać CV, nawet jeśli aktualnie nie jest przeprowadzana rekrutacja. Firma cały czas rozwija się i powiększa zespół pracowników. Dzisiaj może nie szukać pracownika na stanowisko, na które aplikujesz, ale np. za tydzień już tak. Twoja aplikacja nie przepadnie i jeśli będziesz spełniał wymagania, to ktoś odezwie się do Ciebie :)

Mariola

Firma prężnie się rozwija, pozyskuje nowe kontrakty, powiększa zaplecze sprzętu, zatrudnia nowych pracowników - fizycznych, kierownictwo budów, a także biurowych. Atmosfera bardzo życzliwa, umowy o pracę dla wszystkich pracowników. Pensję dostawałam w całości na konto, premie także. Benefity - prywatna opieka medyczna. Odnośnie negatywnych opinii, które się tutaj pojawiają, muszę się do nich odnieść, bo moje zdanie jest inne- rozumiem, że zawsze trafi się jakaś rozgoryczona osoba, jednak nie bez powodu w firmie pracują ludzie nawet od kilkunastu lat, natomiast większość pracowników to pracownicy wieloletni. Tymi powodami, które zatrzymują ludzi jest umowa o pracę, dobra rynkowa stawka, premie i wymagania stosowne do zajmowanego stanowiska. Bardzo polecam.

Krzysiek

Cała pensja na konto chyba pani żartów

Krzysiek

Te dobre opinie wypisóje chyba kierownictwo prawda jest niestety inna sam osobiście nie polecam takiego lizusostwa i donosicielstwa jeszcze nie widziałem

Wyplacalna firma, minusy praca w soboty i kierownictwo, ktore zarzadza budowami. Lubię atmosferę w WOD-KAN-BRUK Sp. z o.o. za: Praca

jarosław k
@ja

wypłacalna, bo pod stołem płaci, miłej pracy do końca życia ..... a tak na poważnie to żadna z niej firma skoro nie płacą podatków i okradają własne państwo, ale do kościoła chodzą ....

B@T3K
@jarosław k

kolego takich firm w Warszawie okolicy i POLSCE jest mnóstwo,bardzo mnie to irytuję i dlatego mam zamiar zadzwonić do Urzędu Skarbowego z zapytaniem jak napisać donos na takiego pracodawcę,bardzo liczę na pomoc urzędników ze skarbówki

jaro kaka
@B@T3K

no i jak ich zgłosić wiesz już? chętnie się dołączę bo psują rynek pracy

@B@T3K

Możesz powiedzieć, czy pracowałeś w tej firmie? Dlaczego masz takie negatywne zdanie na jej temat? Na stronie internetowej przeczytałam, że firma prężnie działa i stale się rozwija. Znalazłam też informację, że zatrudnia nowych pracowników, aktualne oferty są tutaj: https://www.wodkanbruk.pl/pl/category/kariera/ Jeśli uważasz Wod-Kan-Bruk za złego pracodawcę, mógłbyś napisać, z czego to wynika?

jarosław k
@Aneta

negatywnie, bo podatków nie płaci, oficjalnie najniższe krajowe na konto pracowników lecą, psuje rynek pracy, wystarczy?

Karol

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jakie zarobki można wyciągnąć?

Grzesiek

@tomas ale jest umowa o prace lub zlecenie ?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w WOD-KAN-BRUK Sp. z o.o.?

Tomas

Pod stołem płaci na konto najniższa krajowa

Zostaw merytoryczną opinię o Wod-Kan-Bruk Sp. z o.o. - Łomnica

• Jak się pracuje w Wod-Kan-Bruk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wod-Kan-Bruk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wod-Kan-Bruk Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wod-Kan-Bruk Sp. z o.o.
  • 39