Opinie o MS Partner Tomasz Moroch, Tomasz Stasiszyn sp. j. w Lubin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie MS Partner Tomasz Moroch, Tomasz Stasiszyn sp. j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie MS Partner Tomasz Moroch, Tomasz Stasiszyn sp. j. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MS Partner Tomasz Moroch, Tomasz Stasiszyn sp. j. w Lubin

Adwokat Nowy wpis

Witam Pana , może jakieś szczegóły odnośnie umowy i pracy w przedsiębiorstwie ? Nie chciałbym schodzić na temat jak Pan wykonuje pracę bo podejrzewam że jest ogromny problem i brak wiedzy , ale chętnie wysłucham co ma Pan do powiedzenia.

Kierowca

Marcin dlaczego nie napiszesz prawdy ! Firma w której pracuje nie przedłużyła z tobą umowy , a pracowałeś 10 dni. Rozumiem twoje niezadowolenie , że nie możesz u nas pracować. Nawet szkolenie z szefem nic ci nie dało.

Driver Nowy wpis
@Kierowca

Zgadzam się z Kierowcą, u nas nie ma miejsca dla słabych drajwerów, w tej firmie pracują naprawdę dobrzy kierowcy- najpewniej nie pasowałeś do naszego zespołu. Nie bierz tego do siebie są inne firmy najlepiej idź do jakiejś dużej firmy gdzie będziesz mniej widoczny i nie będzie widać że odstajesz od grupy. Z tego co mówiłeś to bardzo chciałeś u nas pracować, ale szefostwo nie przedłużyło tobie umowy, nie bierz tego do siebie to nie taka znowu tragedia, może sobie poradzisz.

Adwokat Nowy wpis
@Kierowca

Witam czy w tym przedsiębiorstwie pierwsza umowa jest zawierana tylko na 10 dni? Jaki to rodzaj umowy? Po komentarzach można wywnioskować, że panują dziwne zasady . Dlaczego umowa po 10 dniach nie została przedłużona?

Janusz

Dlaczego moj komentarz zostal usunięty? Pan Marcin napisał 100% prawdy i to potwierdzam, Panie Marcinie dlaczego pracodawca grzebał w Pana rzeczach? Który z nich to był?

Marcin Legnica

Nikomu nie polecam tej firmy Inaczej mówiąc jedno wielkie (usunięte przez administratora) pierwsze dni pracy pojechałem z szefem w trasę który był tak bezczelny i perfidny że rozpakował moje rzeczy pod moją chwilowa nieobecność bez zapytania i pozwolenia świadomy jestem tego że to miało być na zasadzie sprawdzenia co wiozę co sobie kupiłem na wyjazd . Można by było wiele przytoczyć frajerskich zachowań po prostu szkoda strzępić język . Firma ta działa na zasadzie wynajmu jest to Polski lecz niemiecki (usunięte przez administratora) który nie potrzebuje normalnych kierowców tylko upośledzonych kierowców którzy są całkowicie podporządkowani posłuszni i :uwięzieni: na koniec chciałbym nadmienić że głównym priorytetem w tej firmie jest (usunięte przez administratora) i robienie z ludzi pachołków jeden i drugi szef to są kłamcy i farmazoniaze nie doszli politycy :)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie MS Partner Tomasz Moroch, Tomasz Stasiszyn sp. j.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Wedkarz2

Wędkarz idealnie opisał warunki pracy , dodać można tylko jeszcze ze jezdzi się bez winiety po NL i Luxie bo 12 jewro w kielni zostaje ;d

Driver

Pracuje w tej firmie już kilka dobrych lat, i dziwie się że ludzie, którzy tutaj pracowali 2 tygodnie z dolotem mają tak krytyczną opinię o tej firmie, praktycznie jej nie znając. Pieniądze mam płacone na czas, zarabiamy naprawdę nieźle, zlecenia na następny dzień mamy podane już dzień wcześniej, dlatego można sobie zaplanować następny dzień. Dużo tras się powtarza. Czasami robota jest nieprzyjemna ale to uroki ruchomej podłogi- kto jeździł to wie.

Cieszę się, że jesteś zadowolony ze swojej pracy w firmie MS Partner. Po Twojej nazwie użytkownika odnoszę wrażenie, że pracujesz jako kierowca. Dobrze to wiedzieć, dlatego też może będziesz tak miły i napiszesz ile dokładnie można tam zarobić na początku zatrudnienia?

Wędkarz

Człowiek w tej firmie traktowany jest jak część wymienna. Jeździsz nie raz cały dzień busem żeby dotrzeć do ciężarówki po czym masz zrobić wpis manualny oczywiście niezgodny z prawdą i jechać dalej ! To samo dotyczy powrotów najpierw wyjeździsz swój czas z tachografu a potem jedziesz 12-18 godzin do domu ale jest spoko po średnio 24-30 godzinach bez snu szef rano zaprosi Cię na kawkę żebyś zdał relacje najlepiej na innych pracowników. Jeden drugiego podpie...la byle chronić swoje cztery litery. Uważaj na miłych kolegów z pracy. Przez cały czas gdy jesteś w ciężarówce jesteś nękany telefonami i SMS-ami z góry jesteś traktowany jako (usunięte przez administratora) i kłamca. Raporty codziennie o 6 rano nie ważne że jechałeś do 02:00 o 06:00 ma być raport ! Kolejka na załadunku czy rozładunku SMS / telefon co 15 minut bo napewno kłamiesz. Przerwa na posiłek nie ma mowy pauzy maja być robione podczas zał/roz. Wozisz śmieci, gnój, śmierdzące odpady itd nie raz jedziesz przeładowany bo szef każe. Załadujesz po samą plandekę ale waga całkowita poniżej 40 ton nie możliwe zrób zdjęcie i wyślij do szefa bo napewno kłamiesz i specjalnie załadowałeś mniej. Zakaz jazdy dla ciężarówek np. w Niemczech, Francji co Ty Ciebie nie dotyczy masz jechać ! Pauza weekendowa na parkingu, zapomnij masz jechać pod firmę i stać pod krzakiem bez dostępu do sanitariów i oczywiście wyjmij kartę z tachografu. Wypłata ok jest na czas ale jak jest przeliczana tego się nie dowiesz dieta w euro a przelewana w złotówkach po jakim kursie ?? Potem liczysz i nie wiesz czy kurs był słaby czy po prostu dzień wyjazdu i powrotu został nie zapłacony ??

Zostaw merytoryczną opinię o MS Partner Tomasz Moroch, Tomasz Stasiszyn sp. j. - Lubin

• Jak się pracuje w MS Partner Tomasz Moroch, Tomasz Stasiszyn sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy MS Partner Tomasz Moroch, Tomasz Stasiszyn sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MS Partner Tomasz Moroch, Tomasz Stasiszyn sp. j.?

MS Partner Tomasz Moroch, Tomasz Stasiszyn sp. j.
4.6/5 Na podstawie 8 ocen.

MS Partner Tomasz Moroch, Tomasz Stasiszyn sp. j.