Materialise

Wrocław

Opinie o Materialise

locke

Witam a jak warunki pracy w nowej siedzibie?? Byłem i widziałem na Klecinskiej i szczerze mówiac zrezygnowałem...

Kita
@locke 09.12.2017 22:15

Warunki o wiele lepsze ale atmosfera coraz gorsza mało ludzi do pracy a wymagania rosną

Marek
@Kita 13.12.2017 22:49

Witam a na jakie zarobki można liczyć mniej więcej na produkcji? 2500zł?? Więcej..? Mniej ...?

exMaterialista

Organizacja na poziomie zerowym. "Dyrektor" z przypadku ewidentnie nie radzi sobie z całym majdanem co wpływa na jego zadowolenie. Zadowolenia braku nie ukrywa co powoduje, że w fabryce panuje atmosfera zniechęcenia, wrogości. Obiecanki, brak realizacji, zwodzenie, nierzetelność, niesłowność, maksymalne zero profesjonalizmu :( Podobno w dziale IT fabryki Materialise jest lepiej choć wątpię w to mocno. W tej firmie po prostu nic nie może działać normalnie.

gorzejbycniemoze
@exMaterialista 24.11.2017 17:15

niestety potwierdzam każde słowo na temat tej firmy i zarządu. Omijać szerokim łukiem.

Zainteresowany

Zubi .Jak się dostaniesz to daj znać jak to wygląda od środka.

Zubi

Jak wygląda praca na montażu w Materialise?? Jesteście zadowoleni bo myślę o aplikacji tam...

Zimadlo
@Zubi 28.08.2017 04:11

Kiepsko Praca nie zorganizowana, zamordyzm dyrektora , inwencja pracownika jest bagatelizowana , brak dodatków : karty multi sport, wczasy pod grusza itp ODRADZAM

Zostaw opinię o Materialise - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Materialise