Loginex Sp. z o.o.

3.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Loginex Sp. z o.o.

Vixen
Kandydat
 Pytanie

Hejka jak wygląda praca w tej firmie jako kierowca kat.CE?jak z płatnościami,czasem pracy i szacunkiem do kierowcy?

Jakub
Inne
@Vixen

A składałeś już CV? Na pewno na rozmowie kwalifikacyjnej ci wszystko powiedzą. Napiszesz jak się czegoś konkretnie dowiesz?

Fluo
Pracownik
@Vixen

Wypłata zawsze na czas i tacho full legal.

Michał
Inne
@Fluo

A z pensji jesteś zadowolony? Dobrze tu płacą?

KasiaW
Pracownik

Zaczęłam pracę 3 miesiące temu! Początek rekrutacji nie był łatwy, ale udało się :) Wdrażanie do pracy było spokojne, bez ciśnienia. Kierownik poświęcił wiele czasu na omówienia działań firmy Loginex. Wyjaśnił schemat działań, odpowiedział na moje pytania, wątpliwości. Dalej nie ma problemu, żeby uzyskać pomoc, kiedy czegoś nie wiem. Atmosfera w pracy jest bardzo dobra. Wszyscy są wobec siebie życzliwi, zawsze służą pomocą. Każdy traktuje siebie z szacunkiem. Polecam serdecznie pracę w firmie Loginex! :)

Julia
Inne
@KasiaW

Hej, opiszesz początek rekrutacji w Loginexie? Dlaczego nie był łatwy? Jak przebiega? Ile trwało wdrożenie do pracy?

Edwarda
 Pytanie

Mam pytanie. Dlaczego cyklicznie co 3 miesiące pojawia się oferta pracy w księgowości?

Dział księgowości
Pracownik
@Edwarda

Cześć. W ostatnim roku powiększył się zespół w dziale księgowości, w między czasie Nie wszystkie osoby przeszły okres próbny, ale jak to wszędzie, albo nie każdy nadaje się do tej pracy, albo to miejsce jest nie dla każdego.

Prac
 Pytanie

Czy są podwójne obsady ?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Loginex Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko KIEROWCA C+E NA TRASY MIĘDZYNARODOWE
Dorota
Inne

Loginex z siedzibą w Warszawie poszukuje doświadczonych kierowców kategorii C+E na trasy międzynarodowe. System pracy do uzgodnienia. Wymagania to między innymi: ważne prawo jazdy kat. C+E, karta kierowcy, ukończony kurs na przewóz rzeczy, dyspozycyjność, orzeczenie psychologiczne oraz aktualne zaświadczenie o niekaralności. To są pozostałe szczegóły: https://www.loginex.pl/pl/praca-loginex-spedycja-transport.html Może ktoś z Was ostatnio tam aplikował i powie coś o rekrutacji?

MKK

Kolejni (usunięte przez administratora) i naciągacze. Przewoźnikom tylko obiecują, że zapłacą. Całe szczęście, że to tylko ładunek z nimi- więcej nie będzie.

Kierowca

Firma jak firma rrzeba durzo jeździć by zarobić po parę miejsc rozładunku spedytor y to komputery brak podejścia ludzkiego Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Miej czasu w kabinie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Dorota
Inne
@Kierowca

Napisałeś, że należy dużo jeździć, aby osiągnąć dobre zarobki, czy zatem wynagrodzenie jest zależne od przejechanych kilometrów? A może pracodawca oferuje podstawę oraz premię w zależności od zaangażowania? Wyjaśnij proszę tę kwestię. Czy kierowcy pracują również w godzinach nocnych?

Dorota
Inne

https://www.loginex.pl/pl/praca-loginex-spedycja-transport.html Pod powyższym linkiem możecie znaleźć aktualne oferty pracy w firmie. Loginex oferuje dostęp do pakietu socjalnego, w tym dofinansowania nauki. Czy ktoś z Was skorzystał z tej możliwości i mógłby opowiedzieć, na czym to polega? Czy pracodawca sponsoruje szkolenia podnoszące kwalifikacje? Wymagane jest wykształcenie techniczne?

Boguslaw

Byłem w tej firmie pierwszym kierowca. Wszystkie negatywne opinie jakie czasami można przeczytać na forum można między bajki włożyć od osób które oczekują nie wiadomo czego, lub są umysłowo ograniczeni, lub inne powody co do których kwestii można jedynie domniemywać. Życzył bym sobie jedynie jak i innym zawodowym kierowcom aby wszystkie inne firmy transportowe w kraju działały na takim poziomie jak Loginex Sp. z o.o., pod kierownictwem profesjonalisty, uczciwości, w osobie Prezesa Zarządu.

Dorota
Inne

@Yqb, co dla Ciebie oznacza "spoko"? Z czego jesteś najbardziej zadowolony? Rozumiem, że po zmianie taboru pracuje się lepiej? Wspomniałeś, że wynagrodzenie jest wypłacane w terminie, a czy są jakieś premie, benefity? @Bartosz, pod tym linkiem: https://loginex.pl/pl/praca-loginex-spedycja-transport.html znajdziesz więcej informacji na temat rekrutacji. Czy interesuje Cię jakieś konkretne stanowisko?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Bartosz
Inne

Jak w firmie z zarobkami, są w miarę przyzwoite? Czy firm potrezbuje konkretnie jakiegoś pracownika?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Yqb

Ogólnie to spoko wymienili tabor na nowszy kasa na czas

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jerzy
Inne

Podpowiedzcie jak się tu pracuje? Warto aplikować?

WkurionyJanusz

Beznadziejna firma. Obiecują kontakt i nikt nie dzwoni. Człowiek oddzwania, obiecują kontakt w innym terminie też nikt nie odbiera przez parę dni. Taka rekrutacja jest żałosna. Nawet głupiego telefonu w temacie "nie dziękuję" nie są wstanie wykonać a człowiek nie wie jak grafik dobierać w obecnej pracy. To jest po porostu (usunięte przez administratora)

Karolina
Inne

Jakieś nowe info mógłby ktoś wrzucić?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Loginex Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Loginex Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Loginex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Loginex Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Loginex Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii