Opinie o Hiram Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hiram Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hiram Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hiram Sp. z o.o. w Toruń

JARIŁO

pracowałem u nich w 2017 4 miesiące 1650euro do reki zwroty za jedzenie około 120,130 euro trzeba mieć paragony, większość pijaczyny mieszkanie (usunięte przez administratora) ludzi jeden na drugim chamski nadzór znają niemiecki mirek marek zwany bąblem rolnik z pod włocławka ogulnie dziadowizna

Danuta
@JARIŁO

No ale chyba dopuszczasz do siebie myśl, że po pięciu latach wiele mogło się tu zmienić, co nie?

Jk Nowy wpis
@JARIŁO

5 lat minęło, wiele mogło się zmienić. Takie gadanie po latach nie ma sensu.

Veni,vidi.... Nowy wpis
@JARIŁO

Mija kilka lat, oprócz delikatnych podwyżek nic sie nie zmienilo, zgadzam sie w 100%. Mieszkanie syf, kiła.... Nadzór, koleś gbur, mający problem z alkoholem i ze soba. Obiecanki cacanki w biurze. Szczerze nie polecam tej firmy. Szukajacie czegos normalnego.

Ewelina Nowy wpis
@Veni,vidi....

To ile mniej więcej wyniosły te delikatne podwyżki? Nie za bardzo to pomogło?

Veni,vidi.... Nowy wpis
@Ewelina

150-200€ generalnie padlina

Czy w najbliższej przyszłości hiram będzie miał nowe budowy oprócz targowej i kormoranów

@Kandydat

Myślę, że najszybciej dostaniesz odpowiedź jak zadzwonisz i zapytasz. Czemu akurat u nich chcesz pracować?

Czy hiram w najbliższej przyszłości ma jakieś nowe budowy oprócz targowej i kormoranów

Proces budowlany
Niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy, możemy dostrzec trwające budowy. Widzimy jak sąsiad stawia dom, jak powstaje nowe osiedle mieszkaniowe. Dostrzegamy budynek biurowy, okazałe centrum
usługowe, handlowe lub logistyczne. Zauważamy obiekty z cegły, prefabrykatów a także ze szkła. Inwestycji jest wiele, od małych po okazałe, spektakularne, podnoszące rangę miejsca czy inwestora. Tak więc potocznie zwana “budowlanka” nie zwalnia tempa, nieustannie się rozwija, jest obecna niemalże w każdym miejscu.

Stabilne zatrudnienie na budowie
Jeśli dostrzegamy toczące się budowy, oznacza to że są także miejsca pracy. W sytuacji kiedy generalny wykonawca realizuje duże projekty, do tego prowadzi je w kilku miejscach może to oznaczać, że gwarantuje również stabilne zatrudnienie. W takich przypadkach pracownicy będą zawsze potrzebni. To pierwszy ważny aspekt – gwarancja i stabilność zatrudnienia.

Więcej na https://hirambud.eu/praca-na-budowie-plusy-i-minusy/
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Hiram Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Aktualność
Trwa kolejny etap prac na budowie ostatniego budynku Osiedla Artystycznego w Toruniu. Firma budowlana Hiram po wykonaniu specjalistycznych odwiertów, kotwieniu, ułożeniu drewnianej obudowy berlińskiej, stanowiącej zabezpieczenie głębokich wykopów, sięgających 10 m,  rozpoczęła prace żelbetowe. To kluczowy etap, bowiem wykonywane są zbrojenia nośne. Wymagają one najpierw od projektanta, potem od wykonawcy, dużej precyzji. Na konstrukcji garażu opierać się będzie cały budynek. Do wykonania dolnego piętra 2-poziomowego podziemnego parkingu wykorzystanych zostanie 180 ton stali i ok 900 m sześciennych betonu.

Czy można liczyć w Hiram Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Zarząd zastanowi się nad takim rozwiązaniem.

Ścianka berlińska

Zazwyczaj każda budowa domu, zwłaszcza wielorodzinnego wymaga wykonania wykopu pod fundamenty. Kiedy budowany jest podziemny parking, do tego dwupoziomowy, co realizuje firma Hiram na Osiedlu Artystycznym, te wykopy muszą być odpowiednio zabezpieczone. Bez tego trudno rozpocząć jakiekolwiek prace.

Zadanie jakie wykonała spółka Aarsleff z Gdańska na zlecenie Hiramu, Generalnego Wykonawcy osiedla, robi wrażenie. Przy budowie ostatniego budynku zastosowano tzw. obudowę berlińską, która jest jednym ze sposobów tymczasowego zabezpieczenia głębokich wykopów pod kondygnacje podziemne. W przypadku tej inwestycji, dla osiągnięcia oczekiwanych parametrów projektowych wykop w najgłębszym punkcie musiał mieć 10 metrów. – mówi Jacek Matuszewski, Prezes spółki Hiram – W konsekwencji czego wykonano szereg czynności wymagających specjalistycznego sprzętu i umiejętności. W pierwszej kolejności pojawiła się palownica, która wywierciła otwory na głębokość ok 2-3 m pod powierzchnią dna wykopu, po to, by wprowadzić w nie beton i tzw dwuteowniki. Są to elementy nośne, które w przekroju poprzecznym mają kształt dwóch zetkniętych liter „T”. Teowniki zostały zainstalowane dookoła wykopu co 2,5 m. Pozwoliły one na jego stopniowe pogłębianie i wypełnianie odsłoniętych przestrzeni drewnianą opinką na wysokość ok 1 m.

Sysunia

Nie polecam firmy Hiram... Obiecanki cacanki. Mówią coo innego robią co innego. Przy przyjęciu do firmy wszystko że na konto. Wypłata potem okazuje się że na konto się dostaje grosze resztę do ręki jeszcze trzeba samemu o własne pieniądze się prosić.(usunięte przez administratora) Przebieranie się w baraku 1 m na 1. Nie polecam.

@Sysunia

Przykro nam z powodu opisanej sytuacji, aby móc się do niej odnieść musimy ją dokładnie poznać. Proszę o kontakt na adres praca@hirambud.eu. Zależy nam na wyjaśnieniu problemu.

Czy pracujecie po 8 godzin?

@Ania

Tak w Polsce jest to 8 godzin

Ciężko jest w systemie 12/12 w Hiram Sp. z o.o.?

W Hiramie nikt tak nie pracuje. obowiązujący czas pracy to 8 godzin + przerwa. Są niekiedy wyjątkowe sytuacje dla chętnych, te jednak są regulowane odrębnie. :)

Ghhjj
@Hiram Sp. z o.o.

Ile się zarabia miesiecznie

@Ghhjj

wszystko zależy od przepracowanych godzin, w miesiącu wychodzi ok 180 h x 11 euro a więc w miesiącu ok 1980 euro.

dddd
@Hiram Sp. z o.o.

za granice myslalem ze sie pracuje dluzej ponad 200 godzin

@dddd

Tak za granicą tych godzin zazwyczaj jest więcej. Co do zasady praca na budowie jest od godz. 7.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku, w soboty od 7.00 do 13.00. W czasie pracy są też przerwy, których nie wlicza się do wynagrodzenia. Pamiętać trzeba też o tym, że są święta, wyjazdy do domu, różne okoliczności, które mogą wpłynąć na liczbę przepracowanych godzin. Tak więc sumarycznie raz jest ich więcej raz mniej.

Marian

To prawda ze hiram zaczoł roboty w Luksemburgu i płacą 12 euro za godzine?

@Marian

Tak to prawda jest w luxie 12 za godzinę pracy

@Marian

A w Niemczech 11 z jakimś groszem plus karty za 50 euro miesięcznie do Lidla lub kauflanda

ssss
@Gość

ile mozna wyciagnac w niemczech

@ssss

Tak w Niemczech wynagrodzenie to ok 11 euro za godzinę

Maciek

Jest firma godna zaufania

Aneta
@Maciek

Mam pytanie. Orientujesz się, jakie jest wynagrodzenie na stanowisku cieśli w Hiram? Praca w Niemczech.

Młody
@Aneta

Nawet nie warto jechać bo robi się po 10 godzin i czy deszcz czy śnieg cały czas się robi A wynagrodzenie to koło 9 euro na godzinę ale jak

Uwaga Podwykonawcy

(usunięte przez administratora) Firma finansuje inne roboty nie płacąc podwykonawca płacą w ratach na pieniądze trzeba czekać kilka miesięcy zero szacunku do ludzi

Czy ktoś był na wyjeździe do Niemiec ? Jakie zarobki, jaka stawka ?

Aneta

Podawanie danych osobowych jest trochę nie w porządku, w końcu jesteśmy na forum publicznym. Napisałeś o nadgodzinach w pracy. A czy w Hiram trzeba pracować w weekendy?

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników aktualnie pracowników?

mały_szary_człowiek

Najlepszy jest (usunięte przez administratora)wielki kierownik co nie wie jak z ludźmi postępować.Wykształcenie wyższe, podstawowego brak.Da Tobie pracowniku 50 euro diety na miesiąc i całuj pANA w rękę.(usunięte przez administratora)cały miesiąc po 10 godzin, do tego soboty po 5 godzin, i nie zarób nawet 2000 euro( nawet 1900).Śmiech na sali.I dlaczego upada ta firma, nie wiem?

@Bolo Zdaję sobie sprawę z tego, że musiałeś mieć bardzo przykre doświadczenia z firmą Hiram. Musisz jednak pamiętać, że na forum obowiązuje pewien regulamin https://www.gowork.pl/regulamin Jasno z niego wynika, że nie powinno się tutaj używać wulgarnych wyrazów. @Feliks Czy jesteś zainteresowany pracą w Hiramie? A może już do nich zaaplikowałeś?

Bolo

Zarobki są generalnie takie 1400- 1650euro - tu cudów nie ma. Na 10 godzin

Feliks

Szkoda, że nie ma chętnej osoby która by sie wypowiedziała w temacie pracy, zarobków.

Zostaw merytoryczną opinię o Hiram Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Hiram Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hiram Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Hiram Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.

Hiram Sp. z o.o.