Opinie o Probad w Töcksfors

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Probad. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Probad o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Probad w Töcksfors

glazurnik

Dno jakich mało, popieram przedmówcę a jeżeli masz choć trochę oleju w głowie to tu nie przyjedziesz już lepiej w pl pracować bo tu pracują albo nieudacznicy albo ci co liżą (usunięte przez administratora) dla pana P. Więc pytanie...do których się zaliczasz skoro chcesz przyjechać?

@glazurnik

Prosze nie obrazac pracownikow poniewaz jest to nie sprawiedliwe. Obecnie pracuje tutaj ponad 100 osob w tym duzo fachowcow i ludzi ktorzy sie staraj i sumiennie pracuja. Wystarczy napisac ze srodowisko Panu nie przypasowalo. Zycze powodzenia i duzo sukcesow w Polsce !

Björn

Styczność z pracą była. Niestety wrażenia niedobre. Obiecują fajne warunki pracy..niestety tak nie jest. Nadgodzin robić nie można,sa tylko wybrańcy a bardziej to osoby które kablują na reszte pracowników. Większość osób za korone by sprzedało kolegów z pracy. Kiedyś było o wiele lepiej..i lepsze zarobki a przede wszystkim atmosfera. Potrafią do ostatniej chwili trzymać człowieka w niepewności i 2 dni albo w tym samym dniu kiedy kończy sie umowa..stwierdzić,że goodbye. O ile ktoś tyle przetrwa w firmie,potrafią cały rok przedłużać śmieciowe umowy. Chociaż ostatnimi czasmi jest tam ogromna roszada.. Ludzie sami się zwalniają..widzą,ze w takiej atmosferze i warunkach przyszłości nie ma. Dawniej dawali próbną na 3 miechy i albo przedłużali albo nie. Teraz jeden wielki bałagan. Kierownictwo kłamie w żywe oczy i robi z ludzi idiotów.. już nie jeden miał ochotw użyć pięści..wkońcu gęba to nie szklanka xD ale wiadomo tak sie nie załatwia spraw..a w Szwecji grozi nawet więzienie za takie wybryki.. szkoda zdrowia i życia na taką "elite". Nie polecam. Bardzo nie polecam. Wszystkie niegatywne opinie są od pracowników którzy mieli styczność z Probadem.. kazda ta lepsza..wiadomo kto to pisze. Pozdrawiam. Szukaciw pracy w Norwegii tam sa godniejsze warunki i lepsze zarobki. Pozdrawiam

@Björn

Bjørn - nadgodziny byly, sa i beda. Moze trafiles na miesiac w ktorym nie bylo takiej potrzeby, ale nikomy nadgodzin nie obiecujemy tylko mowimy ze jak beda to beda. Jezeli trzymamy do ostatniej chwili pracownika z przedluzeniem umowy to tylko z powodu niepewnosci co do pracownika (moze sie to wiazac z jego zachowaniem lub z brakiem kompetencji), pomimo to dajemy zawsze szanse na innym lub kilku innych stanowiskach tak zeby predzej zostawiac kogos niz sie jego pozbyc. Ale jak widac czasami niektorzy nie nadaj sie na zadne stanowisko przez nas proponowane. Kiedys tez byly przedluzenia umow w ostatniej chwili ale to bylo spowodowane brakime potwierdzen od klientow przez co musielismy sie zabezpieczac. Natomiast sytuacja sie zmienila i zamowien jest od groma na kilka lat do przodu. Roszada jest niewielka jak wspominalem we wczesniejszych postach.

Maria

@anonymous, czy zapoznałeś się z dotychczasowymi opiniami o firmie Probad w tym wątku? Dostałeś ofertę pracy czy zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? To zasadnicza różnica. Warto skorzystać z zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. Będziesz miał okazję zadać interesujące Ciebie pytania. Jeżeli jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej, to czy możesz opisać jej przebieg? Jakie są Twoje pierwsze wrażenia?

Zimny
@Maria

Dlaczego uważasz że warto skorzystać z zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjna? Pracujesz tam?

Glazurnik
@Maria

To mam jechać do Szwecji na rozmowę,przez tel.nie dowiem się co mnie czeka? To chyba jakieś nieporozumienie,prawda?

@Glazurnik

Wszystko przez telefon sie dowiesz jezeli potrzebujesz jakichkolwiek informacji. Zawsze sa udzielane wszystkie informacje przed przyjazdem oraz przesylany jest opis oferty jaki proponujemy wiec gramy w otwarte karty.

Maria

@edgar czy od czasu Twojego postu warunki pracy w tej firmie oraz poziom wynagrodzenia uległ zmianie? Może posiadasz wiedzę na temat stanowisk, na które obecnie firma Probad poszukuje pracowników? Daj znać, co wiesz na ten temat. Wielu użytkowników serwisu Gowork z pewnością się zainteresuje Twoją opinią.

Godzilla
@Maria

Probad to jeszcze istnieje (usunięte przez administratora) nie obrażajmy burdeli , to nie jest praca na stale ale dla studentów chcących dorobić sobie na wakacjach . Pracowałem tam i pracują tam jeszcze moi znajomi i mówią , że z dnia na dzień jest coraz gorzej , nigdy tam nie szanowało się pracownika a ponoć teraz jest jeszcze gorzej . Długo zastanawiałem się nad wstawieniem tego komentarza ale uważam, że osoby chcące podjąć tam prace muszą być świadome w co się pakują , naprawdę nie warto wszystko ładnie wygląda podczas rekrutacji , a po czasie sami dojdziecie do wniosku ze podjecie tej pracy to wielkie nieporozumienie!!!

@Godzilla

Probad istnieje i ma sie bardzo dobrze. Firma sie rozwija i zatrudnia pracownikow, Jezeli twoi znajomi tutaj pracuja i uwazaja ze jest tak fatalnie to dlaczego dalej tutaj pracuja ? Moze opowiedz w jaki sposob sie tutaj nie szanuje pracownika ? Obecnie mamy ponad 100 pracownikow z czego wiekszosc jest zatrudniona na stale a to swiadczy o tym ze jednak miejsce pracy ludziom odpowiada. Oczywiscie jak wszedzie na swiecie nie ma idealnego przedsiebiorstwa ale staramy sie i ulepszamy caly czas zeby bylo lepiej.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Probad? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Maria

@Cień, naprawdę nie ma żadnych plusów pracy w Probad? Poruszyłeś wiele kwestii, ale nie wspomniałeś nic o atmosferze pracy. Czy możesz napisać jakie są relacje między pracownikami a szefostwem?

Maria

@Polak, odsyłam Cię do regulaminu forum GoWork.pl. Na forum zabronione jest obrażanie innych pracowników. Dlaczego to robisz? Jeżeli Twoja opinia o firmie jest negatywna, warto ją odpowiednio uargumentować. Być może jest jakiś aspekt w firmie Probad, który mimo wszystko doceniasz?

glazurnik

Minusy: coraz mniej nadgodzin, duza ingerencja zwiazkow zawodowych w pensje na przyklad glazurnik z 5 letnim stazem pracy zarabia tyle samo co gosciu malujacy membrane walkiem jak malpa albo ten co przykreca bezmyslnie szafki cale zycie, stosunkowo niska stawka na stanowiskach takich jak glazura, brak kontroli kierownictwa, czeste bledy w rysunkach, braki w materialach, zakladowy zwiazkowiec dba tylko o swoich kolegow i demotywuje innych swoim leserowym podejsciem, do roku czasu umowy na 1-3 miesiace, wysokie tempo pracy, wysokie wymagania jakosciowe Plusy: umowa o prace bezposrednio u pracodawcy (nie agencja), po roku czasu umowa na stale jezeli sie sprawdzisz, polskie srodowisko pracy, pomagaja w zalatwieniu formalnosci, noclegu itd, eliminuja demotywujacych wspolpracownikow (ci z podlasia na fabryce betonow to byla jakas masakra), w sumie wywiazuja sie to co daja w umowie i placa na czas, zorganizowali ostatnio fajny hotel dla pracownikow, firma ma caly czas duzo zamowien Nie moge ci ich polecic jezeli masz duzy fach w reku bo malo placa jak na skandynawie ale duzo komensow tutaj jest pewnie od tych co nie dostali kolejnych umow, wiec wylewaja anonimowo swoje zale, i nie wiem dlaczego ktos tutaj porusza temat jakiejs bojki ktora miala miejsce poza miejscem pracy w weekend pod wplywem alkoholu???

ROMULUS
@glazurnik

glazurników z dużym fachem jak to określiłeś jest obecnie dwóch może trzech i to jeszcze z czasów poprzedniej firmy a reszta najnormalniej w świecie pracuje i zarabia.

naga prawda
@ROMULUS

znalazł się znawca układania płytek daje sobie łeb odciąć ,ze z dziesięciu łazienek zrobionych w probadzie nie odrózniłbyś którą układał prawdziwy glazurnik ze starej firmy a którą ten fałszywy co tylko pracuje więc o czym ty tu gadasz chłopie

Ogólnie ok!

Witam dostałem ofertę do firmy probad jaka wasza opinia?

Romeo

Co ma do rzeczy akcja w weekend po pracy po pijaku? Firma nie jest w stanie tego kontrolować, to nie przedszkole. Jak ktoś. Ie umie pić to ma problem?

Maria

@Lech, proszę nie używać wulgarnych słów. Jest to niezgodne z regulaminem forum GoWork.pl Jeżeli Twoja opinia o firmie Probad jest negatywna, warto ją odpowiednio uargumentować. Czy możesz przytoczyć jakąś konkretną sytuację na poparcie swojej opinii? Każda informacja może być cenna dla przyszłych pracowników tej firmy.

Fad

Do mnie dzwonili z tej firmy wlasnie na glazurnika warto tam jechac czy lipa ta cala firma ?

Lech
@Fad

Lipa jak (usunięte przez administratora) wyzysk człowieka

Godzilla

Mon

@maria a czy uważasz ze w swojej wypowiedzi kogoś obraziłem? Porozmawiaj z ludźmi którzy tutaj pracowali oraz z obecnymi dlaczego jest tak a nie inaczej. Czy zarobki rzędu 18tys koron to jakiś miód jeśli chodzi o Skandynawię? W ofertach pracy podają możliwości realizacji nadgodzin i co? Obcięte do zera. To jest szanowanie ludzi czy może robienie z ludzi idiotów? Pozdrawiam

Maria

@Mon czy to, że ta firma zatrudnia rodzine i znajomych automatycznie oznacza, że nie szanują innych ludzi? Jeśli tak uważasz, to uargumentuj swój wywód w sposób obiektywny. Nie obrażaj przy tym innych użytkowników i pracowników firmy Probad.

odradzam

Mon

Pracuje tam sama rodzinka i znajomi. Z ludzi robią idiotów.

Ok ok ok

Petrol

Nie ma się co dawać nabrać na obietnice jakiekolwiek o nadgodzinach. Może dla nowo przyjętych w pierwszym miesiącu dadzą pare później można już tylko pomarzyć. Zarobki jedne z najniższych jeśli chodzi o Szwecję. Żeby fachowcy zarabiali 7tys zl po odtrąceniu wszystkiego w skandynawi to to jest śmiech.

Sven

Jest coraz gorzej!!!

edgar

zarobki 25000 SEK z hakiem brutto na rękę ok 18500 SEK 3200 SEK koszt zakwaterowania. Dla nowo zatrudnionych umowa 3 m-sc.z możliwością przedłużenia i walczą aby nadgodzinach nie pracować

Zostaw merytoryczną opinię o Probad - Töcksfors

• Jak się pracuje w Probad?

Zobacz opinie na temat firmy Probad tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Probad?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Probad