Opinie o Realizacje Wenglorz Sp. z o.o. Sp.k. w Warmińsko-mazurskie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Realizacje Wenglorz Sp. z o.o. Sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Realizacje Wenglorz Sp. z o.o. Sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Realizacje Wenglorz Sp. z o.o. Sp.k. w Warmińsko-mazurskie

Babcia

Atmosfera taka sobie, brak odpowiedniego wprowadzenia na stanowisko. Na większość branżowych pytań można usłyszeć "to zależy". Marne zarobki, brak premii. Ładnie wygląda to tylko z zewnątrz. Świadczyć może o tym duża rotacja

Agnieszka Z.

No to tak ogólnie, na szybko - słabe zarobki, brak możliwości rozwoju, kiepski management. Lepiej poszukać czegoś innego.

A
@Ewelina

W odpowiedzi na Twoje pytanie - słabe zarobki, brak możliwości rozwoju, kiepski management. Lepiej poszukać czegoś innego. Pozdrawiam

Kabanka

Super firma, przemiła atmosfera, zarobki wyśmienite. Co rusz są organizowane jakieś szkolenia lub spotkania integracyjne. Nie ma problemu z chodzeniem na zwolnienia lekarskie i urlopy.

Aneczka Nowy wpis

Partner widział ofertę dla kierownika budowy. Minimum 5 lat doświadczenia w branży jako warunek konieczny spełnia, ciekawi bylibyśmy ile mógłby w takim razie w tym roku zarobić o ile jeszcze ktoś byłby potrzebny. czy znacie zarobki?

Kabanka Nowy wpis

Tak jak ktoś już kiedyś zwrócił uwagę faktycznie na montera nie wymagają doświadczenia, dobrze więc, że przyuczają bym miał pewność. nigdy jednak w delegacji jeszcze nie robiłem, jak to jest? piszą o zapewnieniu noclegów oraz transportach. Wtedy jak to jest płatne?

Pepa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Czy dalej panują układy i brak docenienia pracowników w tej firmie? Bo już chyba pół firmy w przeciągu roku uciekło stamtąd

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Realizacje Wenglorz Sp. z o.o. Sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Czy w tym roku kogoś potrzebowali? Z parę miesięcy temu ktoś oświadczył, że na pewno będą szukać, bo rotacja jest duża a mnie jakoś do teraz nie nawinęła się żadna oferta. Wiecie czy są planowane jakieś nabory, a jeśli tak to na jakie konkretnie stanowiska?

Mess

Radzę każdemu kto planuje przyjść do tej firmy pracować dobrze to przemyśleć. Atmosfera w pracy fatalna, ciężko gdzieś indziej się z taką spotkać. Większość osób jest tam specyficzna, poza kilkoma pozytywnymi osobami w tej firmie niestety reszta sprawia że nie chce się tam nawet przychodzić.

Z ich strony wiem, że szukają teraz monterów. Jakich zarobków można oczekiwać? Nie wymagają doświadczenia, więc martwię się, że byłyby to okolice najniższej. Ale może niepotrzebnie? Do tego ponoć jest premia uznaniowa, w jakiej wysokości i na jakich zasadach jest przyznawana? I czy na tym stanowisku nie ma już takiej rotacji?

Co wiecie na temat rotacji w firmie? widzę ze ze dwa miesiące temu ktoś ją przytaczał ale jak teraz patrzę po ogłoszeniach na takim portalu to nie ma aktualnych ofert a wpadła mi w oko taka z zeszłego roku dla specjalisty ds. ofertowania oraz sprzedaży. czy ta praca będzie jeszcze dostępna? Będę szukać czegoś od stycznia, jak do tego czasu mogą zmienić się warunki pracy? są jakieś zapowiedzi?

Sowa

Z dwa miesiące temu była prowadzona rekrutacja na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży i ofertowania oraz asystenta projektanta konstrukcji budowlanych. Z tego co obecnie widać firma chyba na ten moment nie prowadzi żadnych rekrutacji, lecz do nowego roku pewnie coś się w tym temacie zmieni, gdyż rotacja jest ogromna na tych stanowiskach. Co do zmiany warunków pracy ciężko coś powiedzieć, wszystko zależy od twoich oczekiwań.

Krzysztof

Firma słabo dba o rozwój pracowników, brak możliwości rozwoju oraz awansów. Brak jakiegokolwiek docenienia pracownika, zero premii, brak podwyżek, brak wizji rozwoju kariery. Podczas pracy w tej firmie można było zauważyć podejście typu każdego można zastąpić (co chyba nie do końca się sprawdza). Zarobki nieadekwatne do pełnionych obowiązków i zajmowanych stanowisk... Rotacja w firmie na niespotykanym poziomie i nikt z managementu nie wie dlaczego tak jest?

Ignorante
@Krzysztof

Komentarz Krzysztofa idealnie opisuje stan faktyczny. Rotacja na stanowiskach technologow/konstruktorów na takim poziomie jakiego nikt w histori nie widział. Brak premii, brak świątecznych, czy wakacyjnych dodatków - w tej materii pracodawca nie oferuje kompletnie nic, a pensje porównując do podobnych biznesów dużo niższe. Do tego pensje wcale nie są podwyższane na bieżąco z rynkiem. Środowisko pracy mega stresujące. Wszystko do wykonania na już, albo za 5 minut - później pretensje za błedy. Biurokracja gorsza niż w naszych urzędach. Tysiące zasad w których wszyscy się gubią.

Mar
@Ignorante

Rotacja na tych stanowiskach będzie cały czas na tym poziomie, dopóki ktoś z zarządu nie uświadomi sobie jak ważne są to stanowiska i że należy dbać o tych pracowników, ale to raczej się nie zmieni. Nikt nie będzie pracował pod taka presją i stresem za śmieszne pieniądze nawet w porównaniu do innych stanowisk w tej firmie

Babcia

Agnieszka Z.

Ewelina
@Agnieszka Z.

Co do menagmentu, to czy te osoby to są zrekrutowane z zewnątrz, czy osoby awansowane wewnątrz? Jak to jest, ktoś pracował niżej i doszedł wyżej na lepszą posadę?

A
@Ewelina

Krzysztof

Nie jest to dobre miejsce do rozwoju, kadra zarządzająca jest słaba, zarobki słabe, współpracownicy beznadziejni, panują układy wśród niektórych pracowników z przełożonymi a na innych jest przerzucanie obowiązków i odpowiedzialności. Atmosfera również kiepska, w firmie są wyraźne podziały wśród pracowników

@Krzysztof

Uuu z tą atmosferą to szkoda. Ale to wynika z tego, że firma nie dba o to i nie organizuje żadnych np. imprez firmowych? Czy to wynik charakteru pracowników?

Krzysztof

Myślę że wynika to ze źle dobranych zespołów ludzi. Lecz firma też nie organizuje imprez firmowych.

Can

Nie polecam pracy w tej firmie, komunikacja wewnątrz firmy kompletnie leży. Dużo osób które tam pracują po prostu nawet nie nadają się do tej pracy, ale podlizują się przełożonym aby mieć lepiej ....

Krystyna
@Can

Ale jaki jest problem z komunikacją? W sensie, że ludzie ze sobą nie rozmawiają? Czy że nie ma wewnętrznego systemu do komunikacji? Dajcie konkrety, o co z tym chodzi.

Lis

Czy polecacie aplikować do tej firmy? Bo widzę opinie są dość różne, a firma cały czas kogoś poszukuje ??

Qwerty
@Lis

Nie polecam. W firmie z roku na rok jest coraz gorzej, biorąc pod uwagę różne aspekty.

Krystyna
@Qwerty

No właśnie, ale jakie aspekty? Kasa? Benefity? Terminowość wypłat? Czy co? Mnie interesuje najbardziej kwestia rozwoju w firmie? Jak tutaj wygląda sytuacja, nauka zarówno poprzez zdobywanie doświadczenia jak też szkolenia. Są możliwości?

Kropka

Jako pracownik mogę powiedzieć, że firma oferuje dobrą atmosferę pracy i liczy się ze zdaniem pracowników. Jest to miejsce, gdzie czuję się doceniona i rozwijam swoje umiejętności zawodowe.

Aves
@Kropka

Czy możesz powiedzieć w jaki sposób rozwijasz się zawodowo? I jak jesteś doceniana?

@Kropka

Chętnie się dowiem jak doceniają. Czy to jest w formie jakiejś premii czy tylko pochwała? I czy możesz dać znać jakie szkolenia oferuje firma żeby podnosić kwalifikacje? Można sobie wybrać??

Jaszczur

Pracowałem trochę w tej firmie, jedyne czego doświadczyłem to brak docenienia pracownika. Duża rotacja w firmie tylko to potwierdza.

@Jaszczur

Na jakiej płaszczyźnie pracownicy nie są doceniani? Chodzi o finanse? Czy jeszcze o co innego? Możesz też dać znać jak atmosfera między pracownikami?

Jaszczur
@Marzena

Łatwiej by było powiedzieć na jakiej są doceniani. Przez cały okres pracy nawet nikt nie powiedział że coś dobrze zrobione. Docenienia w kwestii finansowej też nie było. Atmosfera pomiędzy pracownikami zawsze była różna.

Buczek

Pracując kilka lat będziesz zarabiać to samo co ktoś co dopiero przyjdzie do firmy, a wymagania wobec kilkuletniego pracownika są inne niż wobec nowej osoby, z taka polityka nie wróżę przyszłości tej firmie. Niby każdy pracodawca wie ile kosztuje zmiana pracownika (przyuczenie itp.) A jednak w tej firmie panuje przekonanie że lepiej wziasc nową osobę za przysłowiowe 500zl mniej niż podnieść pensje pracownikowi który już pracuje aby nie musiał zmieniać pracy. Żartem jest to że rozmowy o pensji zaczynają się po złożeniu wypowiedzenia gdzie wtedy już nie mają sensu. Z perspektywy czasu cieszę się iż zmieniłem pracę, i teraz za wiedzę i DOŚWIADCZENIE jestem wynagradzany i szanowany.

@Buczek

Czy na tych rozmowach o podwyżce, o których piszesz to można dobrze się targować? Każdy ma taką rozmowę? Czy tylko naprawdę dobrzy pracownicy?

Pol

Pensja niższa niż w podobnych firmach, na rozmowie obiecywali złote góry, a potem okazało się jak jest naprawdę. Nie docenia się pracownika, nie ma czegoś takiego jak premia. Atmosfera również jest kiepska. Cieszę się, że już tam nie pracuje :)

Urszula
@Pol

Co konkretnie obiecywali? Czy mógłbyś powiedzieć więcej o tym, jak firma traktowała swoich pracowników i jakie były główne problemy, z którymi się borykaliście?

Gato

Najlepsza firma w jakiej pracowałam, każdy jest bardzo wyrozumiały wszystkiego nauczą od zera. Wynagrodzenia bardzo dobre, jest się docenianym za zaangażowanie

Zbigniew
@Gato

Jak nauczą od zera to znaczy że nie wymagają żadnego doświadczenia? Są jakieś szkolenia wdrożeniowe czy bardziej wykwalifikowany pracownik uczy i nadzoruje?

Gato
@Zbigniew

Ja przyszłam bez doświadczenia w tym zawodzie, może nie ma szkoleń i nauki pod okiem wykwalifikowanego pracownika ale każdy bardzo pomaga. Warto wspomnieć że firma nie robi problemu z chodzeniem na L4 itp. A podwyżki są bardzo często.

Pracowałem kiedyś kilka lat w tej firmie i z dnia na dzień dostałem od pseudodyrektorka wypowiedzenie uargumentowane jakimś stwierdzeniem kompletnie od czapy o braku samodzielności czy coś w tym stylu. Bzdura totalna, ale widocznie nie podpasowałem jakiemuś pryncypałowi. Wtedy byłem zły że potraktowali mnie jak (usunięte przez administratora) ale teraz się cieszę, że uwolniłem się od tej toksycznej ekipy i dzięki temu znalazłem pracę w firmie, w której prezes szanuje swoich ludzi, a nie tak jak Piotruś z Lambo jak mówił o swoich pracownikach per "murzynki".

Zostaw merytoryczną opinię o Realizacje Wenglorz Sp. z o.o. Sp.k. - Warmińsko-mazurskie

• Jak się pracuje w Realizacje Wenglorz Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Realizacje Wenglorz Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Realizacje Wenglorz Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 5 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Realizacje Wenglorz Sp. z o.o. Sp.k.
1.4/5 Na podstawie 9 ocen.

Realizacje Wenglorz Sp. z o.o. Sp.k.