kłys roboty drogowe

Łódź

Opinie o kłys roboty drogowe

anonymous

myślę ze "IKI" to ZAPEWNE SYN WŁASCICIELA... i co powiedział tata to syn napisał ..... śmiechu warte naprawdęeeeee....

iki

każdy musi tak naprawdę sam wyrobić sobie opinie ale ja pracuje kilka lat i nie narzekam. Stawka niezła, robota aż tak cięzka nie jest. Czasy eldorado się skończyły, ale taka specyfika branzy. Raz pracujesz, raz zapier...asz, raz odpoczywasz. Co do komentarza nizej i "robót drogowych" koszenie trawy tez sie łapie w te kategorie mnmn.

mnmn

krzak nie firma .!!!! mowi ze roboty drogowe a kaze kosic trawe albo grabić liście . i co najgorsze trzeba czekac za kasa.

Lolo

Praca jak każda inna. Sprzet w miarę nowy szczególnie koparki i ciągniki, wywrotki plus minus z 2005 wzwyż, z busami różnie. Co do godzin.. Raz robisz kilka godzin raz kilkanaście. Wyplaty raczej regularne, raz zdarzyło sie opóźnienie, ale za to weszło trochę premii. Praca bardzo rożna od koszenia trawy do rozkładania asfaltu.

ktoś

Pracodawca obiecuje na rozmowie pracę po 10h pracuje sie po 11-13h obiecuje także prace w sezonie zimowym oczywiście takiej nie ma zaliczki daje bez problemu ale co do samej wypłaty do każdego 10 nie ma nigdy na czas jak się pójdziesz upomnieć o pieniądze to będą za tydzień a później za 2 -3 dni kasę na czas dostają tylko ci co strzelają z ucha albo wchodzą mu w d..e

Zostaw opinię o kłys roboty drogowe - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kłys roboty drogowe