kłys roboty drogowe

Łódź

kłys roboty drogowe

Opinie o kłys roboty drogowe

Tomasz

@Popek, proszę Cię o stosowanie się do regulaminu forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin. Publikowanie na forum danych osobowych pracowników jest niezgodne z regulaminem. Może jest jakiś aspekt tej pracy, który szczególnie doceniasz w firmie Kłys? Czy jesteś zadowolony z panującej atmosfery? Czy polecisz tę pracę innym osobom?

Popek

Hymmmmm co ja mogę napisać robota jak robota raz się zapie..... Raz jest luźno roboty nie przerobisz co do samego Darka Kłysa nie jest zły facet ma swoje nastroje raz lepsze raz gorsze ale jest ok

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w kłys roboty drogowe o opisanie nowej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

anonymous

myślę ze "IKI" to ZAPEWNE SYN WŁASCICIELA... i co powiedział tata to syn napisał ..... śmiechu warte naprawdęeeeee....

iki

każdy musi tak naprawdę sam wyrobić sobie opinie ale ja pracuje kilka lat i nie narzekam. Stawka niezła, robota aż tak cięzka nie jest. Czasy eldorado się skończyły, ale taka specyfika branzy. Raz pracujesz, raz zapier...asz, raz odpoczywasz. Co do komentarza nizej i "robót drogowych" koszenie trawy tez sie łapie w te kategorie mnmn.

mnmn

krzak nie firma .!!!! mowi ze roboty drogowe a kaze kosic trawe albo grabić liście . i co najgorsze trzeba czekac za kasa.

Lolo

Praca jak każda inna. Sprzet w miarę nowy szczególnie koparki i ciągniki, wywrotki plus minus z 2005 wzwyż, z busami różnie. Co do godzin.. Raz robisz kilka godzin raz kilkanaście. Wyplaty raczej regularne, raz zdarzyło sie opóźnienie, ale za to weszło trochę premii. Praca bardzo rożna od koszenia trawy do rozkładania asfaltu.

ktoś

Pracodawca obiecuje na rozmowie pracę po 10h pracuje sie po 11-13h obiecuje także prace w sezonie zimowym oczywiście takiej nie ma zaliczki daje bez problemu ale co do samej wypłaty do każdego 10 nie ma nigdy na czas jak się pójdziesz upomnieć o pieniądze to będą za tydzień a później za 2 -3 dni kasę na czas dostają tylko ci co strzelają z ucha albo wchodzą mu w d..e

Zostaw opinię o kłys roboty drogowe - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kłys roboty drogowe