Nieznany

Szczeze nie polecam pracy u tego pana i dla tego pana osobiście bykem podwykonawca i ta osoba jest mi dłużna ponad 150 tys zł i nie tylko mnie . Na swoje auta po 300 tys mają ale żeby zapłacić za wykonaną pracę za którą on otrzymał wynagrodzenie juz nie . Firma nie płaci od ponad roku . Przestroga dla innych .

Windykacja
Klient

Proszę o kontakt przedsiębiorców, którym Kłys Roboty Drogowe nie zapłaciło za należne faktury. 511 266 325

Windykacja

Włodzimierz
@Windykacja

Polecam, dla mnie odzyskali 32 tysiące, chociaż podchodziłem sceptycznie do sprawy. Komornik nie pomógł a im sie udało

anonim Nowy wpis
@Windykacja

napisałem do Pana wiadomość, proszę o kontakt bo ja również zostałem poszkodowany

Zainteresowany
Kandydat

Dzień dobry mam pytanie czy firma K2A że Zgierza powiązana jest z firmą Kłys?

Ktoś

Oczywiście że tak!!

Gienek Nowy wpis
@Zainteresowany

Firma K2A to firma narzeczonej właściciela firmy ELBET wszystko jest powiazane z firma Kłys

Zainteresowany Nowy wpis
@Gienek

Dzięki Gienek za info. czyli rodzinny interes...więc trzeba uważać...

Zainteresowany

Czyli po firmie K2A również można się spodziewać podejścia jak w firmie Kłys

Ktoś
@Zainteresowany

Pewnie masz racje, znowu będzie robione na odwal się i żeby tylko było.

Gienek Nowy wpis

Pracownicy z firmy Klys robią pracę dla firmy K2A

Wiesiek
@Nieznany

Parę dni temu byłem tam na rozmowie w sprawie pracy nic nie świadczy że mają problemy wypłaty ponoć na czas na mieście widać pracowników i sprzęt

@Nieznany

niestety nie jest Pan odosobniony, nie płaci za faktury i unika kontaktu w sprawach płatności.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

coch

to co spotyka ludzi którzy pracują lub pracowali w tej firmie wiedzą że istotą jej funkcjonowania jest (usunięte przez administratora) i obłuda a pracownik to zło konieczne na którym się zarabia nie płacą za nad godziny i inne to firma gdzie zyski i własny lans przewyższa dobro innych standart życiowy to pokas przed innymi a załoga czeka na wypłatę nawet po trzy miesiące chyba że jest się pupilkiem a ci odeszli stej firmy zostali okradzeni z uczciwie zarobionych pieniędzy mugłbym tak w nieskończoność ale co to zmieni ja ksyn (usunięte przez administratora)jest administratoremstrony

Gienek
@coch

Też tam pracowałem i muszę przyznać że kiedyś było inaczej opóźnienia były z kasą ale starali się prostować wszystkie zaległości odkąd powstała firma ELBET zaczęły się problemy A pracownicy którzy pracowali po kilkanaście lat odchodzą została tam garstka ludzi którzy mają nadzieję że może się tam poprawi w co wątpię Klys trzyma jedną Panią którą jest jak każdy robotnikiem A tyłka z auta nie ruszy bo jest po rodzinie miał tyle ludzi i Polaków i Ukraińców to mu zmarnowała bo nikt z nią nie chce pracować oprócz jej popychacza

Iwo

Świetna firma ale do tego potrzeba dobrych pracowników i tacy nawet nie zaglądają na forum!!

Były .....

Propaganda....syn...a?

Alek

Polecam :)

Tomasz

@leon, twoja opinia jest bardzo krótka i w zasadzie nic nie wnosi do tego tematu. Dlaczego negatywnie wypowiedziałeś się o tej firmie? Jaki konkretnie aspekt pracy oceniasz w ten sposób. Warto to wyjaśnić. W innym razie twoja wypowiedź będzie odczytana jako pomówienie. A może dodatkowo zechcesz powiedzieć, czy pracodawca oferuje swoim pracownikom różnego rodzaju możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych?

Eubia
@Tomasz

nie ma tragedii, robota jak każda inna

Tomasz

@Zielson, dlaczego oceniłeś wypowiedź @iki jako propagandę? Każdy z pracowników ma inne wymagania względem swojej pracy, to normalne. Obecnie dla wielu pracowników, także dla młodego pokolenia liczy się przede wszystkim stabilizacja. Czy możesz napisać jak oceniasz pracę w firmie Kłys i z czego jesteś najbardziej zadowolony? Jeżeli twoja opinia jest negatywna, nie zapomnij o odpowiednich argumentach lub opisie sytuacji. W innym przypadku może to zostać odebrane jako pomówienie!

iki

każdy musi tak naprawdę sam wyrobić sobie opinie ale ja pracuje kilka lat i nie narzekam. Stawka niezła, robota aż tak cięzka nie jest. Czasy eldorado się skończyły, ale taka specyfika branzy. Raz pracujesz, raz zapier...asz, raz odpoczywasz. Co do komentarza nizej i "robót drogowych" koszenie trawy tez sie łapie w te kategorie mnmn.

Zielson
@iki

Super propaganda ;)

Zielson

Firma krzak. Synuś na plecach ojca doszedł do władzy i gwiazdorzy. Żenada. Zatrudnieni po rodzinie wujkowie strzelają z ucha i stąd najlepiej zarabiają. Oby ktoś im się do (usunięte przez administratora) dobrał, bo bazują tylko na znajomościach. Właściciel to rzeczywiście jakiś burżuj, ale słaby psychicznie, tylko zgrywa wielkiego Kozaka. IKI to na bank Łukaszek syneczek, żenada.

Tomasz

@Popek, proszę Cię o stosowanie się do regulaminu forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin. Publikowanie na forum danych osobowych pracowników jest niezgodne z regulaminem. Może jest jakiś aspekt tej pracy, który szczególnie doceniasz w firmie Kłys? Czy jesteś zadowolony z panującej atmosfery? Czy polecisz tę pracę innym osobom?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w kłys roboty drogowe o opisanie nowej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

anonymous

myślę ze "IKI" to ZAPEWNE SYN WŁASCICIELA... i co powiedział tata to syn napisał ..... śmiechu warte naprawdęeeeee....

mnmn

krzak nie firma .!!!! mowi ze roboty drogowe a kaze kosic trawe albo grabić liście . i co najgorsze trzeba czekac za kasa.

Lolo

Praca jak każda inna. Sprzet w miarę nowy szczególnie koparki i ciągniki, wywrotki plus minus z 2005 wzwyż, z busami różnie. Co do godzin.. Raz robisz kilka godzin raz kilkanaście. Wyplaty raczej regularne, raz zdarzyło sie opóźnienie, ale za to weszło trochę premii. Praca bardzo rożna od koszenia trawy do rozkładania asfaltu.

ktoś

Pracodawca obiecuje na rozmowie pracę po 10h pracuje sie po 11-13h obiecuje także prace w sezonie zimowym oczywiście takiej nie ma zaliczki daje bez problemu ale co do samej wypłaty do każdego 10 nie ma nigdy na czas jak się pójdziesz upomnieć o pieniądze to będą za tydzień a później za 2 -3 dni kasę na czas dostają tylko ci co strzelają z ucha albo wchodzą mu w d..e

Zostaw merytoryczną opinię o Kłys Roboty Drogowe - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kłys Roboty Drogowe