Opinie o Kancelaria Signi S.A. w Wrocław Antoniego Słonimskiego 1-1A

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kancelaria Signi S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Signi S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Signi S.A. w Wrocław Antoniego Słonimskiego 1-1A

Nękany

Dostaję nękające sms- y od jakeiegoś SIGNI ( 71) 756 77 60 - jak dzieci :) Jak kogoś nie stać na telefon do niech idzie pod Kościół :) Pewnie to go podnieca :) jakiś zboczony lub zboczona . Umieszczam to jako niebezpieczny SPAM .

Nękany nr 2 Nowy wpis
@Nękany

Dzwonią i wysyłają smsy jakbym im cukierka obiecał. Mówię że mam komornika i pracuję za najniższą pensję###NIE PODLEGAJĄCĄ EGZEKUCJI KOMORNICZEJ ###A CO DOPIERO IM .

praca?

Witam, pojawiło się ogłoszenie na stanowisko INSPEKTOR DS. NEGOCJACJI / MONITORINGU Czy podstawa 2500 netto jest możliwa?

ola
@praca?

Zapomnij, 2100 netto

@praca?

Ja mam 2800 netto plus premia ok 1000 zł

Łucja Nowy wpis
@Ewa

W takim razie wynagrodzenie z premią brzmi naprawdę dobrze. Od czego zależy wysokość podstawy w firmie? Bo wyżej jest komentarz, że oferowane jest 2100 netto. Chętnie też dowiem się czegoś o tej premii. Jakie trzeba spełnić warunki aby móc na nią liczyć?

Idndjdj Nowy wpis
@Łucja

Bo pracujesz prawie od początku :) na start nawet z doświadczeniem i więcej niż 2100 nie ma szans netto, a obecnie o podwyżce mozna zapomniec.

Kuba Nowy wpis
@Ewa

Szkoda słów nie zna się na rzeczy

Uciekinier

4100zł w Kauflandzie na kasie, a w Signi nadal minimalka i smyranie po migdałkach o głodową premię xD Hahahaha

Asgard

Dla osób szukających pracy i dobrego zarobku to nie polecam tej firmy podstawa 1800 plus bardzo niskie premie za odzyski napięta atmosfera Liderki cisnał na odbieranie telefonów przychodzących a potem mają pretensje że nie mozna normy zrobić na telefonach wychodzących kiedy za dnia odbierzesz 40-60 przychodzących i jeszcze za to ucinają z premi gdzieś o połowe więc nie polecam tej firmy miłego dnia

bartek
@Asgard

dziwne mi zaproponowali o wiele wyzsza podstawe

NOS
@Asgard

z tego co piszecie czuję, że liderki pohoistowe ;-) tzw kocia ferajna hahaha

eric
@NOS

no tak liderkami są laski bez żadnego wykształcenia i obycia zresztą ich kierowniczka nie lepsza jak uwalają premie to z uśmiechem na twarzy bo wtedy czują się ważniejsze

nomen_omen
@eric

dokładnie, a później jeszcze walą w rytualny gong nad delikwentem, żeby nie było żadnych wątpliwości

nick
@Asgard

ogulnie to polecam bo można walić w ch... Za 2100 miesięcznie, ciepła posadka... Więc jeżeli chcesz pracować za najniższą ale lubisz nic nie robić i ci to odpowiada to to jest praca dla ciebie, tylko przygotuj się na mobbing że strony klaudii m a tak poza tym to jest ok

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Signi S.A.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Dawid

Czy istnieje jakiś powód, że przestaliście zaglądać na forum pracownicze?

@asgard bardzo niskie premie ? Napisz ile.

@Miła :), piszesz, że praca w Kancelarii Signi jest dosyć ciekawa, co na to wpływa? Jak wygląda taki dzień przepracowany w tej firmie? Co należy do głównych obowiązków pracowników i jakie należy posiadać kwalifikacje by móc zacząć pracę w tej kancelarii? @Neutralny, pisałeś o procesie rekrutacji do Signi, jak on wygląda, zdradzisz o co jest się pytanym podczas takiej rozmowy? A może są do zrobienia jakieś zadania?

hej
@Anna

Aniu jesteś kierowniczą hru w kancelarii więc chyba wiesz jak to wygląda, każdy kto odchodzi to trzaska drzwiami

Nie Polecam

To (usunięte przez administratora)nie praca , 1800 to taki Max na rękę target taki wysoki że premi nie ma możliwości wyrobić , trenerki 1000% nie ogarnięte same nic nie potrafią Cisną ciebie aby jak najwiecej dzwonić i odbierać a one to tylko co robią to pogaduszki i kawusia , twój komputer jest ciagle monitorowany czy nie wchodzisz na inne przeglądarki , mail który otrzymujecie jest ciagle sprawdzamy , generalnie człowiek jest tam tylko tyrany pomiatany przez osoby na wyższym stołku ,

Dariusz
@Nie Polecam

Firma w ofertach pracy oferuje atrakcyjny system premiowania, a Ty piszesz, że targety są zbyt wysoko ustawione, żeby zdobyć dodatkowe wynagrodzenie. Czy dostępne są benefity, które mogłyby podnieść motywacje do pracy i zwiększyć wydajność?

Opinia
@Dariusz

Nie Polecam . Bardzo dobrze pisze to prawda , kłamią w ogłoszeniu o wysokich zarobkach premiach itp a w rzeczywistości 1800 to jest maksymalne wynagrodzenie .

nick
@Opinia

to prawda, szczególnie że liderkami sa laski bez matury które próbuja pokazać swoją wyższość gnębiąc ludzi

Tadeusz

Wyzyskiwacze i naciągacze. Każą zastraszać w celu odzysku skupionych wierzytelności.

Hela

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

Brak słów
@Hela

Tak potrzebują ale jeśli lubisz byc pomiatana za 1800 na rękę to zapraszam do Signi

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

Brak słów
@Adam

Tam cały czas jest rekrutacja ponieważ na rękę 1800 o premi to zapomnij bo target taki wysoki że nie jesteś w stanie tego przeskoczyć , cisną cie aby odbierać telefony dzwonić ile wlezie nie możesz się skupić tam przy pracy

Jaka umowa obowiązuje w Kancelaria Signi S.A. podczas okresu próbnego?

nomen_omen

umowa o pracę na czas próbny :)

Ala

Możecie napisać coś o stanowisku Inspektora ds. Windykacja Prawnej? Jak wyglądają zarobki na tym stanowisku? W jakich godzinach się pracuje?

Brajan

Na początku było fajnie. Rozmowa rekrutacyjna pozytywnie odbyta, pierwsze dni pod ochroną i szkolenie. Swoje stanowisko pracy i wygodny fotel. Zapewnienia o tym, że to rodzinna firma i nigdy nie przekształci się w korporację. Fajne wyjazdy i pakiety sportowe oraz prywatna opieka medyczna, to na pewno przyciąga. Miła i przyjazna atmosfera w biurze, jak się później okazało nad wyraz. Wszystko wyglądało dość sztucznie. "Po trupach do celu". Prawie wszyscy, którzy się znali z poprzedniej firmy zajmują te wyższe stanowiska. Wiele razy słychać było rozmowy z klientami, kiedy to rzucano słuchawką bądź rozmowa była w dość niekulturalny sposób przeprowadzona. Było dużo komentarzy odnośnie osób prosto po rozmowach o pracę, oczywiście przy całym zespole było ustalane kogo zatrudnić. nieprofesjonalne bardzo. Miłe uśmiechy, a za chwilę mail od kogoś obok z pretensjami. Ogólnie rzecz biorąc z firma stała się korporacją, która narzuca ogromne targety za niewielkie pieniądze i zszargane nerwy. Jeśli ktoś lubi korporacyjny wyścig to pewnie się tam świetnie odnajdzie :)

Rudzielec;-)
@Brajan

Wierze ze to co napisał Brajan to prawda Bo wygląda to na praktyki przeniesione z poprzedniej firmy ale co maja robić skoro menagosy zarządzania uczyli się czytając jedynie książki ;-) Poza tym dlaczego nikt nie opisuje jak wygląda praca na konkretnym stanowisku? To jest forum które ma pomóc podjąć decyzje ewentualnemu przyszłemu pracownikowi. Nikogo nie obchodzi ze laski plotkują czy że osoby z biurka obok sa fałszywe.. bardziej ciekawi czy pracodawca zapewnia godne warunki pracy i jaka jest płaca... I jeszcze jedno Ktos napisał ze w firmie pracownicy spoza działu HR rozmawiają o rekrutacji i wymieniają poglądy kogo zatrudnić to jest to złamanie ustawy o danych osobowych. No chyba ze w procesie rekrutacji biorą udział całe działy... Proszę wziąć to pod rozwagę...

Twojastara

Ahh panie z HR muszą napisac tu coś miłego o firmie gówniama firma tak samo jak zarobki podwyszke sie dostanie jak sie bedzie (usunięte przez administratora) nienpolecam juz lepiej do amazonu isc

Niezweryfikowany

Chciałbym dowiedzieć się czy opinie,które tutaj zostały zamieszczone są obiektywne czy wypisują je ludzie,którzy dostali szanse zatrudnienia w signi,ale ze względu na brak jakichkolwiek ambicji i chęci zarobienia dobrych pieniędzy wylewają swoje żale przez to,że zostali zwolnieni bądź są mało produktywnymi pracownikami? Z tego co słyszałem od znajomych to w signi,jeśli ma się chęci i zaangażowanie w prace to można całkiem dobrze zarobić. Jest tam pare osób,które nie do końca zachowują się jakby przychodziły do pracy,ale to już prędzej kwestia kultury i samozachowania tych osób.

@Niezweryfikowany

Od Twojej wypowiedzi na forum dotyczącym pracy w Kancelarii Signi minęło już trochę czasu, jednak nikt dotąd nie odpowiedział na Twoje pytanie. Czy mimo to podjąłeś się pracy w tej firmie i mógłbyś wyrazić swoje własne zdanie na jej temat?

pzdr

To prawda.

@Niezweryfikowany

Niestety to, do czego próbujesz dojść, jest ciężkie do zweryfikowania. Chyba w takiej sytuacji najlepiej jest samemu ocenić Kancelarie Signi i dojść do własnych wniosków. Jak sam wiesz coś, co jednym się podoba, innym nie musi, stąd różnica zdań w opiniach. Czy jesteś zainteresowany tą firmą i masz zamiar do niej aplikować?

usta

pytanie do liderek jaki cel ma szczucie pracowników na siebie? pozbycie się ich?????

HwdpxD

Nie polecam tej firmy niskie zarobki niska premia za zarobienie 100tyś zł dostaje się premie 150zł bardzo sztywna atmosfera Zakaz rozmów prywatnych Zakaz używania telefonów jak ma się chwile i oczekują by się zaiwaniało

TaktobyłoXD

Nie polecam tej firmy straszne zarobki 1800zł Prestiżowa firma a zarobki śmieszne już jako śmieciarz się 3k zarabia

Miła :)

Praca dość ciekawa tylko zarobki są śmieszne 1800zł netto+Odzysk czyli jak się zarobi 100k dla firmy to się dostaje 400zł żałosne

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Signi S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Signi S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Signi S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Kancelaria Signi S.A.