St-Majewski S.A. sp.k. Ełk

Ełk

St-Majewski S.A. sp.k. Ełk
3 6

Opinie o St-Majewski S.A. sp.k. Ełk

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

OPERATOR

Nie, narzekaj ! Firma spoko. Zarobki jak na Ełk nie złe - jesteś dobry to masz więcej. Jesteś nierobem masz najniższą krajową. Nie rozumiem ciebie... jak jest gorąco to co 2,5 godz. są przerwy 5min, nie pisz nieprawdy. Złej baletnicy to wiesz co..

Wiesław

Ok 60 pracowników .Najniższa krajowa plus niska premia nic na święta ,wymagania wysokie przymuszanie do nadgodzin ,sobót , niedziel każde stanowisko pracy obserwowane przez kamerę Kierownik mierzy czas wykonanej pracy ,brygadzista (nadpobudliwy) mierzy czas wyjścia do ubikacji. Stołówka nie mieści pracowników która znajduje się metr od kibla nigdy nie była remontowana ,jeden prysznic i to w takim miejscu że nikt nie korzysta ,mała szatnia .Atmosfera ogólnie napięta ,nie dba się o pracownika.

Hanibal
@Wiesław 09.07.2017 12:48

Mało tego, temperatura latem jestem zbyt wysoka. Kierownik nie powie pracownikom żeby zrobili sobie co 2h 5 min przerwy. Wody w dystrybutorze nie ma. Pracownicy sami nalewają w baniak wodę pod prysznicem. Ogólnie śmiech na sali. Brygadzista kwalifikuje się do leczenia psychiatrycznego. Z tego miejsca chciałbym pozdrowić Zbysia.

Zostaw opinię o St-Majewski S.A. sp.k. Ełk - Ełk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie St-Majewski S.A. sp.k. Ełk