Bright coders' factory

Opinie o Bright coders' factory

Emilia

@Adi, @Alter, obaj przechodziliście etapy rekrutacyjne do firmy Beight coders' factory. Czy zechcecie zdradzić to, w jaki sposób najlepiej przygotować się na tego typu rozmowy? Na co zwrócić w szczególności uwagę, na co się przygotować?

MS
@Emilia 21.08.2018 22:47

Jako osoba mająca za sobą wiele rozmów w obu rolach, doradzam zapoznać się z wymaganiami konkretnego stanowiska pracy. Jeśli np. w ogłoszeniu pojawiają się tematy, z którymi miałaś styczność w dalszej przeszłości, to warto sobie powtórzyć.

Darooo

Poziom HR jest bardzo bardzo słaby, poprawcie to bo stracicie w przyszłości dużo więcej potencjalnych pracowników, osoby z HR powinny chociaż komunikatywnie rozmawiać po angielsku. Dzisiaj to chyba taki "Must have".

Hrki
@Darooo 05.07.2017 14:52

Witamy, hr mowi glownie po angielsky. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie po nauce ;).

tom
@Hrki 05.01.2018 23:06

On mówi że nie znacie a nie że on nie zna

Emilia
@tom 28.11.2018 20:36

Wypowiedź użytkownika @Darooo pochodzi jeszcze z roku 2017. Od tamtej pory mogło zajść wiele zmian związanych z pracownikami HR firmy Bright coders' factory. Czy ktoś zechce się do tego ustosunkować w chwili obecnej? Poza tym jak wygląda praca w tej firmie? Czy polecacie do niej aplikować?

Alter

Brałem udział w rekrutacji na Junior Developera. Przeszedłem pomyślnie przez dwa etapy i oczekiwałem na termin trzeciego etapu rekrutacji. Niestety, nie doczekałem się. Zapowiadane spotkanie/rozmowa z przełożonym przekładane były kilkukrotnie aż w końcu kontakt całkowicie się urwał. Mimo wielkich nadziei, starań i poświęconego czasu, nie polecam i przestrzegam innych. Znalazłem w tym czasie kilka ofert, które w ciągu tygodnia od rozmowy, przystąpiły do przedstawienia mi oferty pracy.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Bright coders' factory? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Adi

Pracuje od listopada. Z negatywów, to dla mnie za długi proces rekrutacyjny. 5 etapów dla seniora to za dużo. Jeżeli chodzi o samą pracę, to jest bardzo spoko, zgodnie z rozmową a nawet dużo lepiej. Co do atmosfery to podobno nikt się nie zwolnił jeszcze, ba nawet nie słyszałem, żeby ktoś w ogóle o tym myślał. Jest duże zadowolenie i potencjał do wzrostu osobistego, w świetnej atmosferze. Po 12 lata w korpo polecam jako właściwy kierunek, przynajmniej dla seniorów..

AnkaE

Spoko maja goscia z google engineering w rekrutacji, szkoda ze nie przeszedlem rozmowy. Za pol roku znowu sprobuje!!

Zostaw opinię o Bright coders' factory - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bright coders' factory