Bright coders' factory

Wrocław

Opinie o Bright coders' factory

Darooo

Poziom HR jest bardzo bardzo słaby, poprawcie to bo stracicie w przyszłości dużo więcej potencjalnych pracowników, osoby z HR powinny chociaż komunikatywnie rozmawiać po angielsku. Dzisiaj to chyba taki "Must have".

Hrki
@Darooo 05.07.2017 14:52

Witamy, hr mowi glownie po angielsky. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie po nauce ;).

AnkaE

Spoko maja goscia z google engineering w rekrutacji, szkoda ze nie przeszedlem rozmowy. Za pol roku znowu sprobuje!!

Zostaw opinię o Bright coders' factory - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bright coders' factory