Opinie o Fala Aquapark Łódź Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fala Aquapark Łódź Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fala Aquapark Łódź Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fala Aquapark Łódź Sp. z o.o. w Łódź

śmiech

A co da wysłanie do Rady czy wyżej skargi? Jak ręka rękę myje i dupę wylizuje każdemu po drodze. Póki jest taki układ władzy nic się nie zmieni. Patologia obecnego prezesa będzie trwać. Strasznie to przykre. Bo kiedyś praca tam była super. Był juz anonim na prezesa,przyszła rada przesłuchała pracowników i co? wiadomo, że nikt nic nie powie, bo straci robotę, jakiś debilizm i tak w kółko.

Lawyer

Wszystkie osoby, a w tym m.in. piszące w Internecie opinie o Aqua Park Łódź Sp. z o.o., chcące pomóc innym pracownikom i kandydatom do pracy w poprawie fatalnej atmosfery pracy i złego wizerunku marketingowego Aqua Park Łódź Sp. z o.o., winny wysłać (imiennie lub anonimowo) swoje opinie, skargi, dezyderaty (tzn. jasno sformułowane żądania, życzenia, propozycje, postulaty) do wszystkich poszczególnych osób - członków organów nadzoru Aqua Park Łódź Sp. z o.o. Obecnie za patologiczny stan atmosfery pracy i negatywny stan marketingowy Aqua Park Łódź Sp. z o.o. bezpośrednio odpowiedzialny jest Pan Bartosz ROLA Prezes Zarządu (jednoosobowego Zarządu) Aqua Park Łódź Sp. z o.o. oraz dwóch Prokurentów: Aleksandra SADOWSKA i Cezary RODAK. Pierwszym organem nadzoru, który bezpośrednio w imieniu Urzędu Miasta Łodzi odpowiada za ten stan jest Rada Nadzorcza w składzie: 1. Pan Krzysztof MĄCZKOWSKI – Przewodniczący, 2. Pani Małgorzata WOJTCZAK, 3. Pan Krzysztof JAGIEŁŁO, 4. Pani Katarzyna RYDZ-SYBILAK. Następnym organem nadzoru, który bezpośrednio w imieniu Urzędu Miasta Łodzi odpowiada za ten patologiczny stan jest Pani Hanna Zdanowska Prezydenta Miasta Łodzi i jej Wiceprezydenci. Pan Bartosz ROLA Prezes Zarządu (jednoosobowego Zarządu) Aqua Park Łódź Sp. z o.o. pozwala sobie na wszystko to, na co pozwalają mu wyżej wymienione osoby z organów nadzoru, które albo nie wiedzą o tym albo świadomie ignorują taki stan rzeczy, do czasu, aż otrzymają pisemne zgłoszenia. Dlatego właśnie należy zgłaszać to na piśmie, najlepiej ze zwrotnym poświadczeniem odbioru. Lawyer – adwokat.

lolek

czy ten pan prezes ma po drodze z rozumem, czy niekoniecznie? wlos się jeży, a juz jak sie poczyta komentarze pod artykułami w dzienniku czy expressie...hm, nie ma siły na niego? o co w tym chodzi? teraz podobno niepełnosprawnych chce zatrudniać albo juz zatrudnia, nimi tez pomiata?

mobingowana

Pracownikiem byłam, wszystkiego co wyżej napisano doświadczyłam. Mobing prezesa jest na porządku dziennym. Zastraszanie, poniżanie, szantaż to jedyne metody "współpracy" znane prezesowi. Od czasu jak przyszedł rozpieprzył wszystko co zbudowali jego poprzednicy. Nie umie zbudować zespołu, zmotywować. Nawet jeśli jak pies będziesz posłusznie wykonywać prezes jak będzie chciał i tak cię zwolni, bo uważa, że na każdego można coś znaleźć i każdego zastąpić kimś nowym. Ci co zostali w biurze to same przydupasy, którym zrobił wodę z mózgu i biegają jak pieski na każde jego klaśnięcie. Ogólnie prezes ( mowa cały czas o tym małym w okularach, który przyszedł w 2011r.) traktuje wszystkich oprócz swoich piesków, jak powietrze, nie mówi dzień dobry, ogólnie reprezentuje bardzo niski poziom kultury, mimo iż próbuje w okół siebie sprawiać odwrotne wrażenie, co powoduje tylko usmiech u pracowników. Premii, nagrody się nie uświadczy chcoćby wylizać hol wejściowy językiem. Po prostu nie warto nawet isć na rozmowę, odradzam, chyba, że ktoś lubi byc pomiatany mobingowany i podsłuchiwany.

Kasjer

Pare pytań poźniej miła szczera rozmowa.

Jak radzisz sobie z trudnym klientem? Czy jesteś dyspozycyjny?

Majka

Jesteśmy miłośnikami Polskich Aquaparków, zwiedziliśmy już 6 i jak dotąd ten jest najgorszy…Zjeżdżalnia na pontonach bardzo krótka trzeba chować ręce bo można się nieźle poobijać, byliśmy w tygodniu do południa więc było mało ludzi a i tak nie mogliśmy dopchać się do pontonów (cóż było ich tylko 5) wyobrażam sobie że w weekendy zjazd na kole jest więc nie możliwy. Na basenie są dwie zjeżdżalnie wewnętrzne niestety łączenia w rurach są bardzo wystające ( wraz z mężem i dzieckiem mamy poobijane plecy i pośladki a mój strój kąpielowy nadaje się do wyrzucenia), w ogóle zastanawiam się jak basen przeszedł odbiór BHP, schody na zjeżdżalnie wyglądają tragicznie…całe zardzewiałe śruby i łączenia a basen jest jednym z najmłodszych Aquaparków w Polsce!!! No i cena!!! Za całodzienny pobyt 2 osoby dorosłe + dziecko (14 lat- na rodziny może wchodzić do 12 lat) zapłaciliśmy prawie 180 zł!!! A poza tym obsługa bardzo niesympatyczna . Porażka

przem

Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem - do niepowieszenia drzwiach Zarządcy.

molly

Duża rotacja na stanowiskach: Specjalista ds. Promocji i Sprzedaży- w ciągu roku już zmieniały się 3 osoby oraz Specjalista ds. Administracji- podobna rotacja i zwolnienia. Mało kto przechodzi o okres próbny. Liczne szykany i mobbing, fatalna atmosfera. Wszystko tajne prze poufne.Powinien ktoś w Rady Nadzorczej przyjrzeć się na poważnie problemowi w Aquaparku FALA, to wstyd i hańba dla Urzędu Miasta mieć taką sytuacje w miejskiej Spółce.

mad

Znów zwalniają parę osób, teraz zatrudnić chcą niepełnosprawnych, bo dostaną dopłaty z PFRONU i bedzie taniej... Trudno jest wypełnić zadania słuzbowe przez osoby zupełnie zdrowe, a biedni niepełnosprawni dopiero będą poniżani i zawstydzani przez najwyższe kierownictwo. Zawsze jednak są sądy pracy.

sec

Słabe zarobki, mega wymagania, zero koleżeńskości, fatalna atmosfera pracy, mobbing, zastraszenie. 2 lata pracy, ogólnie masakra.

kwd

Jeżeli rozważasz zatrudnienie w Aquaparku FALA w Łodzi, należy odpowiedzieć sobie na kilka pytań: 1. Czy lubisz jeżeli kierownictwo traktuje cię jak powietrze? 2. Kiedy nie traktuje cie jak powietrze wytknie ci brak kompetencji, fajnie? 3. Gdy twoje kompetencje zostaną zakwestionowane, złożą ci niebawem propozycję obniżenia pensji, mocne nieprawdaż? 4. Jeżeli spłacasz kredyt i masz małe dzieci na utrzymaniu będziesz posłusznie wykonywać najgłupsze polecenia kierownictwa i uśmiechał się, żeby tylko pozwolili ci pracować, podoba ci się? 5. Jeżeli nie masz kredytu ani małych dzieci możesz nie być dość posłuszny i uległy i niebawem cie zwolnią, ostra jazda? 6. Przez jakiś czas doświadczysz mobbingu, ale kto lubi spać po nocach? 7. Kiedy już zrobią z ciebie śmiecia, sam będziesz błagać, żeby cie zwolnili, bo jak sam odejdziesz, to nie dostaniesz kuroniówki, czyli sam tego chcesz? Jeżeli pozytywnie odpowiedziałeś sobie choćby na 3 powyższe pytania - WITAMY W PIEKLE! TA praca jest wymarzona dla ciebie.

Zostaw merytoryczną opinię o Fala Aquapark Łódź Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Fala Aquapark Łódź Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fala Aquapark Łódź Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fala Aquapark Łódź Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fala Aquapark Łódź Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fala Aquapark Łódź Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fala Aquapark Łódź Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Unii Lubelskiej 4
    94-208 Łódź
  • NIP: 7272616658 KRS: 0000196146

Fala Aquapark Łódź Sp. z o.o.