Poland Safety Rental Services Sp. z o.o.

Opinie o Poland Safety Rental Services Sp. z o.o.

Oleksandra Nowy wpis

Bardzo okropna agencja. Kontakt z pracownikami jest utrudniony, wszystkie rysy, które były w mieszkaniu przed nami, zostały nam przypisane i odjęte z kaucji, choć rozmawialiśmy o tym z agentem, który miał wszystkie zdjęcia, kiedy się wprowadzaliśmy. Nigdy nie zadawaj się z tą agencją!

Nowy wpis

@Oleksandra

Przy wynajmie mieszkania sporządzany jest protokół zdawczo-odbiorczy w którym opisane są wszystkie usterki, które znajdują się w mieszkaniu. Dodatkowo nasza firma udziela jeszcze extra 3 dni na zgłoszenie usterek, których najemca nie zauważył w trakcie odbioru mieszkania. Te dodatkowe 3 dni są prezentem dla najemcy, żeby mógł się czuć komfortowo, że nikt nie będzie miał do niego pretensji o usterki, które już były w mieszkaniu. Na końcu najmu analogicznie sporządzany jest protokół odbioru mieszkania. Najemca ma obowiązek zwrócić mieszkanie w stanie nie pogorszonym. Jeżeli najemca wyrządził jakieś szkody w mieszkaniu musi ponieść koszty naprawy tych szkód. Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 18:00. Jeżeli chciałaby Pani porozmawiać o wyrządzonych szkodach proszę o kontakt telefoniczny. Numer telefonu znajduje się w umowie najmu. Proszę nie dzwonić na telefony komórkowe do pracowników terenowych, gdyż oni nie mają możliwości odebrać połączeń podczas wykonywanych czynności.

Najemca Nowy wpis

Brak możliwości kontaktu z firmą zarówno podczas trwania umowy (zgłaszanie usterek), jak i po zakończeniu umowy. Od kilku miesięcy zalegają ze zwrotem kaucji. Od właściciela również wiem, że właścicielom nie wypłacają należności. Jak już jakimś cudem uda się do nich dodzwonić to są bardzo zdziwieni zaistniałą sytuację, obiecują wyjaśnić sprawę, po czym blokują telefon i nie można się z nimi skontaktować. Zdecydowanie nie polecam. UWAŻAJCIE!

Nowy wpis

@Najemca

Trudno jest odnosić się do anonimowego wpisu. Kaucje najemców zwracane są w terminie miesiąca od zakończenia umowy najmu. Czy na pewno lokal został zwrócony bez żadnych usterek? A może nie zostały wniesione wszystkie opłaty? Jakie było zużycie mediów, czy nie przekroczyło wpłaconych zaliczek? Takie sprawy należy wyjaśniać w bezpośrednim kontakcie z naszą firmą, a nie poprzez forum. Czy na pewno dzwoni Pan/Pani na numer telefonu który został wskazany w umowie najmu? Zapraszam do kontaktu telefonicznego - proszę dzwonić na numer z umowy. Inne numery telefonów mogą nie być obsługiwane.

Bbb

Brak możliwości skontaktowania się z pracownikami

Zostaw merytoryczną opinię o Poland Safety Rental Services Sp. z o.o. - Wrocław

Poland Safety Rental Services Sp. z o.o.