ALGLOB Sp. z o.o.

Opinie o ALGLOB Sp. z o.o.

Karolina

@Alina Rzeczywiście, mogło być to zaskakujące. Czyli z ogłoszenia firmy ALGLOB nie wynikało jednoznacznie, co to za branża? Była podana wyłącznie nazwa stanowiska? Czy osoba z działów kadr jak zapraszała Cię na rozmowę, opowiedziała coś więcej o firmie? Jak wyglądał sprawdzian znajomości angielskiego, czy był to test pisemny czy kilka słów o sobie? Te kilka informacji może być bardzo przydatnych dla przyszłych kandydatów.

Karolina

Firma ALGLOB poszukuje nowych pracowników na stanowiska w Dąbrowie i Poznaniu. Oferta dotyczy wielu interesujących stanowisk. Poszukiwani są magazynierzy, pracownicy produkcji, kosztorysanci, pracownicy administracyjni. Aktualne oferty pracy znajdują się na portalu GoWork.pl pod tym linkiem https://www.gowork.pl/praca/alglob-sp.-z-o.o.;pr Czy ktoś z Was uczestniczył w rozmowie kwalifikacyjnej z tą firmą?

Alina
@Karolina 29.03.2018 11:11

Byłam niedawno na rozmowie. Byłam zaskoczona, kiedy okazało się, że ogłoszenie dotyczy zupełnie innej branży niż można się było spodziewać. Nie dowiedziałam się zbyt wiele o ewentualnej przyszłej pracy. Dwóch sympatycznych panów zainteresowanych było stopniem znajomości angielskiego oraz tym, czy kandydat/ka prezentuje zdrowy styl życia, co miało związek z przyszłą pracą.

Zostaw opinię o ALGLOB Sp. z o.o. - Dąbrowa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALGLOB Sp. z o.o.