Opinie o MDT Meble w Przyborki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie MDT Meble. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MDT Meble o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MDT Meble w Przyborki

Tomek Nowy wpis

Witam jakie są zarobki w tej firmie?

Nie polecam. Non stop tylko obniżki. Coraz większe wymagania a stawki się nie ruszają a wręcz przeciwnie idą w dół. Nie da się zarobić, nie polecam

Tomasz

Zmniejszają Wam pensje mimo stałego zakresu obowiązków? Czy ktoś próbował porozmawiać o tym, zadziałać coś w tym kierunku?

tapicer

Jestem pracownikiem w MDT dostaliśmy podwyżki po nowym roku, ktoś kto pisze o obniżkach nie ma nic wspólnego z firmą. Zwyczajnie kłamie, stała ekipa nikt od lat się nie zwolnił, bo praca stała, kasa na czas i adekwatna do zaangażowania i doświadczenia. Polecam, ale niestety na tapicerni brak miejsc tapicerzy trzymią się stołów rękoma i nogami nikt nie odchodzi i nie zwalnia się od lat.

Ryszard
@tapicer

A jakie te podwyżki? To znaczy ile procent? Na jakim poziomie jest teraz kasa?

Lol Nowy wpis
@Ryszard

Niewielkie

Ryszard Nowy wpis
@Lol

To znaczy?10procent? Ze 200 zł dodatkowo każdy dostał?

Natalia Nowy wpis
@tapicer

@tapicer potwierdzam Twoją opinię! Rozmawiałam z pracownicami firmy i są bardzo zadowolone! Szef spokojny, szanuje pracowników! Płace sądzę że dobre wnioskując po opiniach o Szefie.

tapicerzy narzekają a robiom po 6 godzin dziennie bo im się nie chce robić dłużej, co godzina przerwa kawa papieros a nie jest źle, wpłata na czas , nie ma postoju, 8 godzin i do domku praca stała

Tapicer Września
@pracownik

Witam, Szukam pracy jako tapicer, do kogo się zgłosić., bo nie ma zadnego kontaktu wpisanego.

Tapicer

A mi wszystko pasuje, praca 8 godzin na miejscu, zarobki ok. i co najważniejsze jest praca nie ma postoju jak inne wielkie firmy

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie MDT Meble? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Tomasz

Masz rację Marcin same pijoki. Co drugi dzień ktoś padaczki dostaje. Urodziny wyprawiane jak wesele. Praca dla lubiących picie i zapach (usunięte przez administratora)

Normalna firma??? Co drugi chodzi nayebany jak meserszmit, jeszcze takiego cyrku jak tam jest to nie widziałem

Tomasz

Normalna firma ??? To Ty chyba żeś całe życie gnój ze szwagrem wyrzucał u sąsiada. Że jeszcze tej stodoły nie zamkli to się dziwie. Teraz lato to pewnie trochę lepiej, a zimą na cebulke trzy kurtki i szarp za grosze po 12 h. Nie polecam smród i wstyd

Jarek

Normalna firma, praca zupełnie ok jedynie są w każdym obawy jak przejdziemy przez ten trudny czas spowodowany przez pandemię.

Jacek

Czy jakość pracy w tej firmie poprawiła się na przestrzeni ostatnich lat? Jak wygląda atmosfera w MDT Meble na dzień dzisiejszy?

Henryk

Myślałem o aplikowaniu do firmy ale trochę zaniepokoiły mnie wasze wpisy. Czy to tylko gorszy moment w firmie?

(usunięte przez administratora) smród i ubóstwo. Nigdy nic nie ma, sprzetu nie maja wgl czasami w dwóch trzeba jednym pistoletem strzelac. Zero organizacji w tej firmie a "szef" jeżeli mozna go tak nazwac standardowo ma wszystko w (usunięte przez administratora) Nie polecam Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Tego się nie da poprawic

szymon

To prawda firma patologia.Jakby tam inspekcja pracy wpadła to pozamiatane.Zadnej umowy o prace tylko na czarno i połowa ukrainców.Nie polecam

Pisior

Patologia.Sami alkoholicy i narkomani.Wykorzystują ludzi jak się da,płacą grosze a wymagają jak na Batorym.Byłem tam 1 dzień nie polecam

Janek

Jak ktoś chce zarobić to zarobi. Za darmo nic nie ma. Pracy bardzo dużo meble średnio skomplikowane. Ogólnie nie jest źle.

tapicer

Praca jednozmianowa w akordzie stawki przyzwoite. W pracy atmosfera dobra nie wymyślają. Polecam. Tapicer

Zostaw merytoryczną opinię o MDT Meble - Przyborki

• Jak się pracuje w MDT Meble?

Zobacz opinie na temat firmy MDT Meble tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MDT Meble?

MDT Meble
  • Modrakowa 7