MDT Meble

Przyborki

MDT Meble

Opinie o MDT Meble

Opinie pracowników dotyczące pracy w MDT Meble okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

szymon

To prawda firma patologia.Jakby tam inspekcja pracy wpadła to pozamiatane.Zadnej umowy o prace tylko na czarno i połowa ukrainców.Nie polecam

Pisior

Patologia.Sami alkoholicy i narkomani.Wykorzystują ludzi jak się da,płacą grosze a wymagają jak na Batorym.Byłem tam 1 dzień nie polecam

Janek

Jak ktoś chce zarobić to zarobi. Za darmo nic nie ma. Pracy bardzo dużo meble średnio skomplikowane. Ogólnie nie jest źle.

tapicer

Praca jednozmianowa w akordzie stawki przyzwoite. W pracy atmosfera dobra nie wymyślają. Polecam. Tapicer

Zostaw opinię o MDT Meble - Przyborki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MDT Meble