BEVAJOB Ziemowit Chmieliński

Łódź

BEVAJOB Ziemowit Chmieliński
2 22

Opinie o BEVAJOB Ziemowit Chmieliński

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Beata

Jaka jest obecna atmosfera panująca w BEVAJOB w Łodzi? Chce ktoś się podzielić swoją opinią? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje? Jakiej umowy można spodziewać się na początku swojej kariery w tej firmie? Pamiętajcie, że udzielając merytorycznej odpowiedzi pomagacie innym osobom zainteresowanym pracą w firmie.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w BEVAJOB Ziemowit Chmieliński o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Pan Kroolikon

Witam. Od jakiegoś czasu pracuję w Niemczech i nagle zostałem zwolniony z pracy w tego tytułu wynikneły komplikacje. Nie bardzo wiedziałem co z tym zrobić , zgłosiłem się do Pana Ziemowita z problemem natychmiastowo uzyskałem potrzebną mi pomoc , pojechał ze mną do firmy szybko wyjaśnił sprawę wytłumaczył również co dalej jak wygląda to od strony prawnej. Pomoc profesjonalna . Bardzo polecam tego Pana ze względu na biegłą znajomość języka niemieckiego oraz znajomość Prawa Pracy tu w De. Pozdrawiam

Kriss

Dziekuje za szybka i rzetelna pomoc. Bardzo mi Pan pomogl za co bardzo dziekuje. Serdecznie pozdrawiam Krzysiek

Kacte

Witam, solidna i rzetelna agencja. Pracowałem przez nią i byłem zadowolony. Gwarantowane zakwaterowanie i regularne wypłaty oraz możliwości załatwienia niezbędnych, urzędowych formalności na miejscu razem z Panem Chmielińskim. Polecam :) Pozdrawiam.

RN

Korzystałem z pomocy Pana Ziemowita przy znalezieniu pracy w Niemczech i uważam że był to dobry wybór. Co prawda było kilka drobnych problemów ale ogólnie jestem zadowolony.

Zostaw opinię o BEVAJOB Ziemowit Chmieliński - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BEVAJOB Ziemowit Chmieliński