Opinie o PPHU ALTMEB w Marcelów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PPHU ALTMEB. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PPHU ALTMEB na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU ALTMEB w Marcelów

Eryk Nowy wpis

@Andrzej a nie wiesz może jak się tu pracuje?

Andrzej Nowy wpis

Przy takich opiniach trudno podjąć decyzję o zakupie.Ilość sprzedawanych garaży powalająca na alegro przez 3 lata-jeden.Cena też nie zachęca. Ostatnio bardzo podrożały.

Marzena Nowy wpis

Dlaczego piszesz w ten sposób na temat firmy PPHU ALTMEB? Nie bardzo rozumiem, co Twoja wypowiedź miałaby wnieść nowego do dyskusji na temat pracy w tym miejscu. Jesteś byłym pracownikiem firmy? Jak wyglądała praca w tym miejscu? A może obecne są na forum osoby, które aktualnie pracują w PPHU ALTMEB w Marcelowie i mogłyby napisać coś więcej o firmie? Zachęcam.

Luidzi

Czy firma działa bez zmian?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PPHU ALTMEB odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Karol

Pełna nazwa firmy: P.P.H.U. AltMebTomasz Wojdat Adres: Jedlnia-Letnisko 26-630, ul. Nowa, nr 4 Nowy adres firmy: Marcelów 5b, Pionki 26-670 W miejscowosci: Marcelów 5b, Pionki 26-670 działa pod szyldem: ZPD Pionki

Patryk

Praca przy drewnie, strona internetowa: garaz-drewniany.pl Pracuje kilka osób. Robota głównie latem, dobra na chwile, jak by była jakaś umowa to by było nawet spoko. Kto pracował ten wie. Kasa kiepska jak na czarno. Po prostu trzeba zap... Dla młodego jest ok, dla starszych osób nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU ALTMEB - Marcelów

PPHU ALTMEB