Opinie o Świeże i Zielone Sp. z o.o. sp.k. w Kórnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Świeże i Zielone Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Świeże i Zielone Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Świeże i Zielone Sp. z o.o. sp.k. w Kórnik

Barbara

@Wiwaldi, sporo masz pomysłów na zmiany, które mogłyby zajść w Świeże i Zielone, Firma Grześkowiak. Opisałeś prawie że idealne miejsce pracy. Mam nadzieję, że może chociaż część z nich zostanie wcielona w życie! Czy na przestrzeni lat, które spędziłeś w firmie, jakieś istotne zmiany miały miejsce?

Barbara

@Strzala, dawno pracowałeś w Świeże i Zielone, Firma Grześkowiak? Być może od Twojego odejścia w firmie zaszły istotne zmiany. @Wiwaldi, rozumiem, że też pracujesz w tej firmie. Możesz napisać, jaka panuje atmosfera wśród współpracowników oraz w jakim trybie odbywa się praca w tym miejscu?

Wiwaldi

Witaj Strzala idealne stwierdzenie mowisz prawde tak jest .A co masz namysli kierownictwo ??? I ten skrot ohp...Poznań.Surowy zarobki tragedia i traktowanie to prawda .

Barbara

@Kazia, podałaś wiele ciekawych pomysłów. Miejmy nadzieję, że w firmie Świeże i Zielone, Firma Grześkowiak z biegiem czasu zacznie dziać się lepiej! Dziękuję za wiadomość i pozdrawiam Cię serdecznie. Co jeszcze możecie dodać na temat pracy w Świeże i Zielone, Firma Grześkowiak? Jakie są Wasze opinie dotyczącego tego pracodawcy? Koniecznie dodajcie je na forum.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Świeże i Zielone Sp. z o.o. sp.k.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Barbara

@Kazia, zwracasz się do mnie w taki sposób, jakbym była związana z firmą Świeże i Zielone, Firma Grześkowiak, a pisałam już, że jestem moderatorem forum i nie jestem pracownikiem tej firmy. Jeśli masz jakieś ciekawe pomysły, jak można byłoby poprawić sytuację w firmie, to podziel się z nimi na forum lub podczas zebrania z pracodawcą. Czasem warto wyjść z inicjatywą!

Kazia
@Barbara

Witam serdecznie pani Barbaro Poprostu nie wiedzialam kim pani jest teraz juz woem.A mianowicie jest bardzo duzo do spelnienia w tej firmie .Wiele trzeba zmienic kadre warunki pracy .By ludzia lepiej sie pracowalo pracownik wypoczety wydajny pracownik. Poprawic sytuacje nawiewow Ogrzewania Ubior adekwatny konkretny do warunkow pracy oraz do warunkow atmosferyczntch stolowki na kazdych halach by ludzie w mrozie nie chodzili w cienkich czepkach czapki rekawiczki odziez jak wspomnialam wyzej Zmiana kadry na milsza organizacyjna i traktujaca kazdego z rownoscia.Pakiety benifity na doleczanie taka praca niszczy stawy miesnie kregoslupy itp. Oczywiscie pracownicy otrzymujacy wolne za dluzej zostanie w pracy poprawienie organizacji by niebrakowalo ludzi do pracy .Jedni koncza to nieczekaja kiedy inni ttlkoida do domu.Zrobic tak i zachecic by ludzie sie zatrudniali a nie praca za male pieniadze .To dosc duza firma i trzeba dolorzyc starac gdzie jest zle .I z jakiego powodu ludzi nie ma .I zrobic wszystko by ludzia sie dobrze pracowalo !!!!.Jest wiele do poprawki wszystko zalezy od tego jak zarzadzaja przelozeni trzeba dobrac takich by wszystko bylo w jaknajlepszym porzadku !!!.Pracodawco spojrz glebiej i badz czujnym a sytuacja w firmie poprawi sie na taka skale ze odniosą panstwo sukces !!!!Pozdrawiam serdecznie .

Kazia

Witam cie Barbarko jestem tu nowa widze jak wrzy !!!! dolorze swoje piec groszy wszyscy pisza ze nie ma takich praw.Bo i Jabłko ma racje .!!!!.Pilnowac mozna nikt nikogo nie obraza tylko prawda .Boze jest Rodo a w Rodo imionami operujesz bez nazwiski .!!!!.Wiec gdzie kolwiek jestes w przychodni gdzie kolwiek uzywaja imion a tu byly inicjaly .Klauzula ochrony obejmuje operowaniem pelnych nazwisk a nie imion.Ne bede polamizowal z tobą.Prawda jest prawda .Wszrdzie uzywaja pan x lub pan y Zrozum to pani Basiu .To skoro pani sie tez imiennie przedstawia nie widze problemu .Kazdy jest mega wkurzony i nie patrzy na inicjaly .Poprawcie sytuacje w firmie bo nikt niebedze kuniem.!!!!????????????

Aniolek12

Czy ty wiesz co piszesz? Chcesz to zamienie sie z tobo choc na jeden dzien i zobaczymy kto lepiej poradzi sobie na stanowisku drogiej osoby! Na imprezę i wakacje kazdy moze wyjechac! Ja pracuje caly rok na urlop i nie zawsze moge gdzieś wyjechac! A jesli chodzi o to ze ZWYKLY pracownik rządzi zwyklym pracownikami to akurat prawda choc twierdzw ze pracodawca powinien oglosic ze ja zastępuje brygadzistke i przekazuje wam polecenia od niej. Zastanowcie sie co piszecie!

Aniolek12

Anonymous to co napisalam bylo odpowiedzia na oskarzenia huberto chyba ze ty i on to jedna osoba

labłko

Do miłych i sympatycznych Pań : kobiety mogą pchać/ciągnąć wózek do 80kg !

Gruzli
@labłko

Witam cie jabłko co ty gadasz noo to ładnie super 80 kg to niezle siłowe .Panie tam sa a gdzie przepisy firmy chyba kogos po......ło.Inspekcja powinna wjechac.

Barbara

Bardzo proszę osoby wypowiadające się na forum o zachowanie kultury wypowiedzi. Jestem pewna, że nawet negatywne opinie mogą zostać wyrażone w sposób kulturalny. Przypominam także, że forum GoWork.pl służy wymianie opinii na temat pracodawców, a nie do plotek na temat kolegów czy koleżanek z pracy. Proszę również o nieużywanie imion ani nawet inicjałów osób trzecich - takie dane podlegają ochronie.

Katrina.
@Barbara

Basiu a kim tu jestes pracownikiem czy prowadzisz forum .Czy Adminem ???????????????????????.A ile placa za trzymanie sztamy z pracodawcami ???.Bo komu sie chce tak tu pisac pouczac .Sa przerywniki i nikt nikogo nie obraza.Wiec nie pisz co i komu wolno .Inicjaly to jak gra kalambury .Wiec o co panience chodzi pozdro Basinka ????????????????????.

Barbara

@Rudy Ryc, wszyscy dobrze wiemy, jakie te skróty mają wydźwięk i od jakich wyrazów pochodzą. Inicjały konkretnych osób również są niedopuszczalne na forum. Oczywiście rozumiem, że można mieć negatywną opinię o pracy w danym miejscu, ale proszę o kulturalne i merytoryczne wypowiedzi. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Barbara

@Genowefa P., czy kwestia warunków pracy była poruszana z odpowiednimi osobami w firmie? Może warto zwrócić na to uwagę? Bardzo proszę o nieobrażanie nikogo na forum. @Wladimir Bonzolo, rozumiem jak najbardziej, że można mieć negatywną opinię na temat pracy w danym miejscu, ale jestem pewna, że można wyrazić ją w sposób kulturalny i merytoryczny. Co Twoim zdaniem powinno ulec zmianie w Świeże i Zielone, Firma Grześkowiak?

Z dystansem

Parkujące samochody firmy Grześkowiak w Rumi ul.Pomorska niszczą krawężniki-należałoby pokryć koszt szkody.

smakoszsorufek

(usunięte przez administratora) jakieś wasze te surówki, (usunięte przez administratora) nie urywają

Przemo

Bardzo dobry pracodawca jestem bardzo zadowolony z pracy w tej firmie i bardzo dumny

Zostaw merytoryczną opinię o Świeże i Zielone Sp. z o.o. sp.k. - Kórnik

• Jak się pracuje w Świeże i Zielone Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Świeże i Zielone Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Świeże i Zielone Sp. z o.o. sp.k.?

Świeże i Zielone Sp. z o.o. sp.k.
1.8/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Śremska 29
    62-035 Kórnik

Świeże i Zielone Sp. z o.o. sp.k.