Blow Studio Kamil Filipczak

Gdynia

Blow Studio Kamil Filipczak

Opinie o Blow Studio Kamil Filipczak

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Blow Studio Kamil Filipczak? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Czemu nic nie piszecie na wątku Blow Studio Kamil Filipczak? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

Oliwia
@Administrator 17.02.2018 16:28

Pracuje się świetnie, biuro się rozbudowuje :)

Rafał

Dokładnie tak jest, nie wiem skad wymysł o kantorku??? Pan Kamil prowadzi jednoosobową działalność - nie posiada lokalu a wykonuje swoim biurze lub u klienta. Polecam jego usługi.

Lena

Praca w niewielkim kantorku. Lokal w ciemnym rogu kamienicy, zimno. Szef, to mlody chlopaczek, bez polotu ale z wymaganiami co do osoby. Ma jakies dziwne wymysly, a gdy cos nie wyjdzie, to zaraz chce zabierac premie. Oczywiście nie ma przerwy, bo je sie przy biurku. Papierosa nie mozna zapalic. Tragedia. Nigdy wiecej, juz tam nie wrócę. Lokal brudny i śmierdzący....chyba wilgoc , a co mnie to obchodzi Dziwie sie jak klienci przychodza i wytrzymuja.

Oliwia
@Lena 24.03.2017 16:54

Nie wiem skąd informacja :) Róg Kamienicy? ciemny Kantorek? : ) Szef firmy to młody chłopak który nikogo nie zatrudnia, firma jest jednoosobową działalnością, więc nic dziwnego że premii nie ma :D

Zostaw opinię o Blow Studio Kamil Filipczak - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blow Studio Kamil Filipczak