ARTFLAT I. PAWŁOWSKI A. WĘGRZYN SPÓŁKA JAWNA

NIP: 5862307236 KRS: 0000621428

ARTFLAT I. PAWŁOWSKI A. WĘGRZYN SPÓŁKA JAWNA

Opinie o ARTFLAT I. PAWŁOWSKI A. WĘGRZYN SPÓŁKA JAWNA

Agent

To najlepsze biuro jakie istnieje. Jako pracownik zawsze czuje sie doceniona i wspierana. Praca z szefowymi z Artflat to sama przyjemność. Życzę każdemu takiego pracodawcy!!!

Kolo

Przede wszystkim jeżeli sprzedaje się nieruchomość to wypadałoby znać stan faktyczny techniczny a nie nawijać makaron na uszy. Zdecydowanie nie polecam kupna nieruchomości (usunięte przez administratora)

Magdalena

Widzę, że na forum pojawiła się opinia ze strony konsumenta. Dobrze by było, gdyby zaczęły pojawiać się również wpisy na temat pracy w strukturach Artflat. Czy w chwili obecnej firma prowadzi rekrutacje oraz na jakie stanowiska? W jaki sposób oraz w ilu etapach prowadzona jest rozmowa rekrutacyjna? Jakie są możliwości rozwoju w firmie. Zachęcam do dzielenia się istotnymi dla kandydatów informacjami.

Grażyna

Polecam to biuro nieruchomości .Profesjonalni , szybko i sprawnie załatwiają sprawy. Bardzo miły i zgrany zespół, zachęca do współpracy. Serdecznie polecam i gdyby miała jeszcze raz sprzedawać mieszkanie to tylko z panią Basią i oczywiście resztą zespołu Artflat z Gdyni.

Zostaw opinię o ARTFLAT I. PAWŁOWSKI A. WĘGRZYN SPÓŁKA JAWNA - Gdynia

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARTFLAT I. PAWŁOWSKI A. WĘGRZYN SPÓŁKA JAWNA