Opinie o ARTFLAT I. PAWŁOWSKI A. WĘGRZYN SPÓŁKA JAWNA w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ARTFLAT I. PAWŁOWSKI A. WĘGRZYN SPÓŁKA JAWNA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ARTFLAT I. PAWŁOWSKI A. WĘGRZYN SPÓŁKA JAWNA o rekrutacji.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARTFLAT I. PAWŁOWSKI A. WĘGRZYN SPÓŁKA JAWNA w Gdynia

Jak długo czekaliście na odzew z ARTFLAT I. PAWŁOWSKI A. WĘGRZYN SPÓŁKA JAWNA? Oddzwaniają zawsze?

ARTFLAT Rekrutacja Nowy wpis

Dzień dobry, odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje. Pozdrawiam!

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie ARTFLAT I. PAWŁOWSKI A. WĘGRZYN SPÓŁKA JAWNA?

Odpowiedź Nowy wpis

Czy pytanie dotyczy umowy o współpracę w pośrednictwie w sprzedaży nieruchomości czy umowy pracowniczej? Pozdrawiam!

Kolo

Przede wszystkim jeżeli sprzedaje się nieruchomość to wypadałoby znać stan faktyczny techniczny a nie nawijać makaron na uszy. Zdecydowanie nie polecam kupna nieruchomości (usunięte przez administratora)

ARTFLAT Nieruchomości
@Kolo

Szanowny Panie, Pan(usunięte przez administratora) od ponad 1,5 roku nie współpracuje z firmą ARTFLAT a prowadzi samodzielną działalność gospodarczą. W związku z powyższym nie ponosimy odpowiedzialności za jego działania.

Hanna
@Kolo

Hej o co w tym wszystkim chodzi? Zastanawiam się nad skorzystaniem z usług firmy, chciałabym poznać wszystkie za i przeciw. Czy są tutaj może jacyś klienci? Może pracownicy? Każda opinia się liczy, nie chce wyciągać pochopnych wniosków. Liczę na konstruktywne komentarze: ktoś, coś?

Alicja
@Hanna

Dzień dobry Pani Haniu :) pracuje w firmie Artflat już jakiś czas i jestem z tego bardzo dumna- serio . Właścicielki prowadzą uczciwą i bardzo nowoczesną firmę już parę dobrych lat. Bardzo często spośród wielu biur nieruchomości klienci wybierają nas, min. z uwagi na: - uczciwe umowy oraz elastyczność przy ich tworzeniu, - szczerość i autentyczność ( bez owijania w bawełne i robienia fałszywych nadziei) - pełne zaangażowanie agenta , - obszerny marketing i widoczne działanie na mediach społecznościowych, - home staging , który robią z pasją i przyjemnoscią - profesjonalną sesję - NIE MA OPCJI żeby nasze oferty miały zdjęcia z telefonu - pełną opiekę notariusza oraz doradcy kredytowego także dla potencjalnego klienta Nigdy w życiu nie powiedziałabym, że nawijamy makaron na uszy , wręcz przeciwnie , mówimy jak jest bo klient musi wiedzieć co kupuje! Od przyjęcia oferty aż po jej finalizację podchodzimy do pracy bardzo poważnie ale z ludzkim i nowoczesnym podejściem. Mamy sztab ludzi od różnych spraw więc wszystko jest zawsze dopięte na ostatni guzik . Jeśli chodzi o sytuacje w naszym biurze to wszyscy bardzo się lubimy i szanujemy oraz wzajemnie wpieramy dobrą radą :) tworzymy zgrany team i ciesze się , że mogę być jego częścią ! Przykro mi jeśli ktoś miał złe doświadczenie, wierzę , że już nigdy więcej to się nie wydarzy . Pozdrawiam serdecznie - Alicja :)

Agent

To najlepsze biuro jakie istnieje. Jako pracownik zawsze czuje sie doceniona i wspierana. Praca z szefowymi z Artflat to sama przyjemność. Życzę każdemu takiego pracodawcy!!!

Aplikowałeś do firmy ARTFLAT I. PAWŁOWSKI A. WĘGRZYN SPÓŁKA JAWNA? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Magdalena

Widzę, że na forum pojawiła się opinia ze strony konsumenta. Dobrze by było, gdyby zaczęły pojawiać się również wpisy na temat pracy w strukturach Artflat. Czy w chwili obecnej firma prowadzi rekrutacje oraz na jakie stanowiska? W jaki sposób oraz w ilu etapach prowadzona jest rozmowa rekrutacyjna? Jakie są możliwości rozwoju w firmie. Zachęcam do dzielenia się istotnymi dla kandydatów informacjami.

Grażyna

Polecam to biuro nieruchomości .Profesjonalni , szybko i sprawnie załatwiają sprawy. Bardzo miły i zgrany zespół, zachęca do współpracy. Serdecznie polecam i gdyby miała jeszcze raz sprzedawać mieszkanie to tylko z panią Basią i oczywiście resztą zespołu Artflat z Gdyni.

Zostaw merytoryczną opinię o ARTFLAT I. PAWŁOWSKI A. WĘGRZYN SPÓŁKA JAWNA - Gdynia

ARTFLAT I. PAWŁOWSKI A. WĘGRZYN SPÓŁKA JAWNA
  • żwirki I Wigury 8A lok. 3