Opinie o Warter Polymers w Płock

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Warter Polymers. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Warter Polymers o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Warter Polymers w Płock

Proceder W.G.W.

Tu chyba panie MILF z kadr Warter Polymers piszą komentarze albo ktoś z hali płci kobiecej MILF lub płci męskiej udając kobietę bo to widać gołym okiem. A tak ode mnie komentarz: w zależności od brygadzistów i zastępców brygadzistów: albo są w porządku w zależności od dnia i z jakimi pracujesz i masz kontakt dobry na temat pracy i są wyrozumiali na temat produkcji i pracy albo przeginają ostro że są nie świadomi swoich tekstów jako "mobbing". Nie ma co zgłaszać kierownice czy dyrektorowi czy prezesowi bo to szlam i zatuszują. Lepiej taki "Mobbing" zgłosić wyżej anonimowo. Trzeba zniszczyć układy i układziki. Prędzej wysłuchają brygadzistę lub zastępcę brygadzisty i głaszczą go po głowie, a brygadzista lub zastępca w oczach kierowniczki wyciera se ręce o pracownika. Znam historię OBR co działo się nie źle że aż mleko się lało aż pięknie i bajecznie.

@Sebastian

Proceder wgw pewnie nawalony to i ma rozkminy. Nikt trzezwy tak nie pisze. Jest grusza (800) i dofinansowanie dla dzieci (nie wiem ile bo nie mam). Do tego premie itd. Praca moze nie lekka ale firma ok. Z urlopem nie mialem problemu. Pozdro.

Młody gniewny

Pracuje juz 8 miesięcy nie mam zastrzeżeń, dobrze płacą na czas, wszystko zgodnie z prawem.

Tamara
@Młody gniewny

Ja zrozumiałam, że 5 dnia każdego miesiąca i nie wiem co jest prawdą. Załóżmy, że kasę macie zwykle tego dnia, a są czasem opóźnienia jak wypada weekend albo coś podobnego? Podwyżki dają częściej niż raz w roku?

Seba Nowy wpis

Specjalista do spraw eksportu poszukiwany na pracuj.pl. W opisie stanowiska jest mowa o częstych wyjazdach służbowych i wymaganym prawie jazdy. A jak wygląda kwestia środka transportu? Auto służbowe, czy wlasne + zwrot kosztów?

Magazyn Nowy wpis

Witam jak wyglada praca na magazynie jakie stawki na początek? Znajomy był na rozmowie proponowali 4500 netto plus premia.

Pracownik adm. Nowy wpis
@Magazyn

Rekrutacja zakończona pozytywnie.

Maksymilian

Pojawiła się oferta pracy na stanowisko logistyka. Polecacie czy odradzacie? Na jakiej zarobki można liczyć?

Ad
@Maksymilian

Jasne, że polecamy. Pewnie ok 4 - 4.5 k jak ktoś ma głowę

@Ad

Rozumiem, że to podstawowa pensja, a można liczyć na jakieś inne dodatki? Chociażby prowizja, bo to częste w logistyce. Jakie są największe plusy pracy w tym miejscu, skoro polecasz?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Jak wygląda praca w laboratorium? Ile wynosi pensja?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Warter Polymers? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Płock
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

@Młody gniewny

Jaką masz umowę na chwilę obecną, to znaczy na jaki czas? Którego macie zwykle kasę na koncie?

Młody gniewny

Umowa o pracę. Kasa na koncie ok 5 każdego miesiąca jak w zegareczku. Ostatnio podwyżki i sporo premi. Jestem zadowolony bro

Tamara
@Młody gniewny

Czy przedstawiciel handlowy w tej firmie może liczyć na duże zarobki? Na pracuj.pl właśnie znalazłem ogłoszenie. Czy obowiązuje system prowizyjny (w ogłoszeniu nie był wspomniany)? I czy wśród oferowanych narzędzi pracy jest też samochód służbowy?

Ktoś tu radzi, żeby nie kierować się opiniami o pracy, ale ja bym jednak miał parę pytań, zanim wyślę papiery ewentualnie. Chodzi o to ogłoszenie na Logistyka, jak ta praca wygląda ogółem? Ręcznie się wszystko ogarnia czy korzystają z jakiegoś systemu zarządzania magazynem? WMS np? Nawet nie wiem, czy to duża firma.

Pracownik produkcji.

Co do penscj za sierpień wyciąglołem z premią 5000+ na konto. Jest ok chociaż trzeba się nalatać

Marek K
@Pracownik produkcji.

Jak można złożyć podanie? Do kogo?

Łucja

Trwa obecnie proces rekrutacyjne w sieci na posadę Specjalista / Specjalistka ds. marketingu i PR - wsparcie zarządu. Ciekawi mnie to, że w liście benefitów podane jest dofinansowanie wypoczynku. Jaka to kasa. Ile dofinansowania można dostać?

Janusz

To pytam który z tych brygadzistów taki porządny jest ?? (usunięte przez administratora) Gdyby mogli to chętnie cały dzień w biurze by poprzesiadywali. Na otolińskiej to co dla niektórych złote czasy były.

Julita

Ej a wiecie, że teraz szukają Magazyniera? I szukam informacji dla brata właśnie. Fajnie, że napisali, że jest premia za wyniki. A wiecie ile takiej premii jest? Jaka to kasa i czy wiecie, w jaki sposób konkretnie ta premia jest liczona? Jaki jest wzór?

Guy

Znalazłem niedawno ofertę odnośnie pracy na produkcji. Warto się tam zatrudniać ? I jak tam teraz sytuacja się przedstawia, jest tak samo jak było wcześniej , zmieniło się coś ? Bo przeczytałem wszystkie komentarze no i nie są one rewelacyjne .. Za informację byłbym wdzięczny. Pozdrawiam

@Guy

Słyszałem że umowy zleceń nie ma tylko umowa o pracę iż gdyż ponieważ mało ludzi do pracy jest i żeby zatrzymać człowieka aby pracował na umowie o pracę to obowiązkowo wysyłają na badania profilaktyczne wstępne... Przykład: Mężczyzna przyjął się do pracy i zamiast dostać umowę zlecenie na 3 miesiące to dostał umowę o pracę i wysłali go na badania profilaktyczne żeby im nie uciekł bo mało ludzi do pracy. Jeśli masz metalowy kręgosłup żeby czasami z kimś lub sam wałki foli dźwigać ponad swej wagi to nie ryzykój kręgosłupa i zdrowia bo trafisz na nygusów co nie pomogą Ci w odpadach foli 40-50+ kilo na paletę przy porządkach lub produkcji. A co do brygad słyszałem układy koleżeńskie pracownicze z nową przyjętą pseudo/ ksywka przez pracowników: "Modelka" z panią Kierowniczką zastępczynią za inną panią kierowniczkę (usunięte przez administratora) Więc lepiej szanować swoją psychikę i zdrowie niż iść w nerwach do pracy i męczyć kręgosłup płacząc na stare lata. (usunięte przez administratora)

@Proceder W.G.W.

(usunięte przez administratora) Jest coś co widzialeś lub doświadczyłeś na własnej skórze z tego co napisałeś bo z twojej wypowiedzi wynika że nie jesteś pracownikiem i tylko słyszałeś to i owo i tylko powtarzasz lub wymyślasz jakieś głupoty....a co do twojej opinii i sposobu wypowiadania się na temat kobiet świadczy to tylko o braku kultury, chastwie i prostactwie i pewnie o braku zainteresowania twoją osobą że strony kobiet i pewnie takim gadaniem sobie to tłumaczysz . A jeśli już sobie mówimy co kto słyszał to ja słyszałem że nikogo tam na siłę nie trzymają i można odejść jeśli ktoś nie chce tam pracować a mimo to są ludzie pracujący tam po kilka lub kilkanascie lat a to chyba też o czymś swiadczy

Nygus z WP
@Proceder W.G.W.

Nie ma się co dziwić twojej opini na temat kobiet ponieważ będąc takim(usunięte przez administratora) jedyne kobiety z którymi masz do czynienia to takie które ładnie mówiąc cenią swój czas i sam pewnie jesteś efektem takiego dofinansowania do działalności gospodarczej i potem trudno jest Ci nawet wyobrazić sobie że są jeszcze porządne, szanujace się kobiety z zasadami takie jak np nasza nazywana chyba tak tylko przez ciebie Modelka.... A na dodatek to zdania składasz tak jakbyś je pisał wspólnie z translatorem więc samo to świadczy o tym kto mógłby to pisać(pozdrowienia dla kumatych)

Joanna
@Proceder W.G.W.

No a ma się jakiś wpływ na to pod jakiego brygadzistę się trafi? Można iść pod innego jeśli atmosfera komuś nie odpowiada?

Janek

Najlepsze ekipy to Starozreby oraz Bielsk przyjaciele pani kierowniczki

@Joanna

A brygadzista wyżywa się na pracowniku bo ma trudne dni życia...?!? Hmm można iść do innego?!? Ciekawe... To wszystko zależy od Kierowniczki/Kierownika aby przeniósła/przeniósł do innej brygady "pozytywnej atmosferze", jeśli są wolne miejsca obsady ludzi. Z tego co wiem żadna Joanna w Warter Polymers nie pracuję, chyba że w kadrach lub wyżej tzw. MYLF.

Danuta
@Proceder W.G.W.

Czyli jako kandydatka będzie pierwszą Asią u was? Odpisałeś o tych przenosinach tak jakby nikt jeszcze ego nie praktykował tutaj, nie było odwagi żeby zapytać czy aż tak dużej potrzeby? W innych aspektach idą tu na rękę?

@Danuta

Jak żadna Asia nie pracuje w Warter polymers z tego co słyszałem i wiem ???? A tego nie wiem czy by było na rękę innych aspektach, wszystko zależy od góry jak to w każdej pracy ????

@Janek

Domyślam się i nie wątpię że najlepsze brygady Ever and Forever. Ale ciekawe czy bliscy czy dalecy w sensie relacje jako przyjaciele pani kierowniczki tak jak mówisz hmm ?!? Bo pewnie chodzi bardziej o brygadzistów niż pracowników włącznie ???? To trochę brzmi jak fundament znajomości bliskiej do wkręcenia kogoś do pracy jako pracownik fizyczny lub wyżej level hmm. Jako wolny z kasą facet mam przyjaciółkę rozwódkę z którą kochałem się bez zobowiązań w łóżku kilka razy i super było namiętnie ???? Można ? Można ! ???? Taki przykład przyjaźni ???? Ale związków i małżeństw nie psuje jak inni że mają drugie życie seksualne z kimś innym mimo że mają własne rodziny dzieci, z życia wzięta definicja z firm w pracy w Płocku. Np: w pracy sex, impreza integracyjna sex, poza pracą gdzieś sex (on/ona lub ona/on) mówiąc o 4 firmach z tego co słyszałem od ludzi że zdradzali na boki swoich partnerów na ostro na przypał. Można mieć (usunięte przez administratora)wersja single ale wersji żonaty lub małżonka to w głowie nie mieści się UPS. ????????‍♂️

Sebastian
@Proceder W.G.W.

Ale masz rozkminy na temat życia innych osób. Szkoda, że nie rozwijasz się równie namiętnie w innych tematach. Powiedz Ty mi, czy prócz wyjazdów integracyjnych macie tu też fundusz socjalny, z którego można uzyskać dofinansowanie kolonii dla dzieciaków, czy własnego wakacyjnego wypadu? I czy nie ma problemu, by uzyskać latem dwa tygodnie urlopu?

@Sebastian

Dorota

Możecie powiedzieć czy na stanowisku laboranta nadal obowiązują dwie zmiany - widziałam w jakimś starym ogłoszeniu o pracę na to stanowisko. Czy istnieje możliwość dogadania się i pracy tylko na jedną zmianę? Ktoś może wie jakiej umowy na początek można się spodziewać?

Nikt ważny

Nie ma co się oszukiwać bo praca jest ciężka fizycznie lecz zarobki są dosyć satysfakcjonujące, jeśli ktoś się nie boi ciężkiej pracy i chce zarobić to jak najbardziej okej. Jeśli chodzi o atmosferę to też zależy do jakiej brygady się trafi :) Wiadomo, że ludzie są różni jak to w każdej pracy i wiadomo, że można trafić na toksycznych ludzi ale też na fajna zgraną i pozytywną brygadę więc wrzucanie wszystkich do jednego wora jak w poniższych komentarzach jest bez sensu :) Jeśli ma się zgrana i fajną brygadę to każdy sobie wzajemnie pomaga i zastępuje aby druga osoba mogła pójść do łazienki czy zrobić kawę lub zapalić :) Bez insynuacji, nie jestem osobą z biura lecz zwykłym szarym pracownikiem. Pozdrawiam :)

Dźwigowy walkowy

No hej. Ciekawe czy szukają ludzi do pracy? Przyjdź tutaj serio. Porobisz w systemie 4 bryg. Na 2m2 kwadratowym obszarze goniąc za maszyna i łapiąc folie. Pamiętaj. W tej pracy nos pampersa a czemu? Przekonasz się jak porobisz. Najedz się w domu bo tutaj stołówka jest tylko żeby można było nalac w butelkę wody i iść do maszyny gdzie po wodzie złapie Cie zgaga na bank. Masz silne ręce? Jesteś odporny na nie oddawanie moczu ani kału. Możesz jeść trzymając kanapkę w jednym ręku a druga odciąć wałek. Lubisz duże pieniądze? Równo kleisz etykiety? Lubisz robić przez 8h wszystko naraz? Jesteś głupi jak koń? Zapraszamy. Tu znajdziesz swoje miejsce na ziemi... Cdn..

Lipa
@Dźwigowy walkowy

Szkoda czasu zyciowego sie tam zatrudniac

Emilia
@Lipa

Reklama idealna :D Wiem że to straszne, ale muszę przyznać że przyjemnie się czytało :D

Kazimierz
@Lipa

Czemu według ciebie szkoda czasu? Bo taki tekst łatwo napisać a trudniej podać argumenty, nie? Nie widzisz w tej robocie żadnych plusów?

karmel
@Kazimierz

Puls to ok 3 tysięcy wypłaty.

Danuta
@karmel

A minusy Twoim zdaniem? Pokrywa się to z wcześniejszymi wypowiedziami?

Roman
@Danuta

Kierowniczka i Dyrektor dwa minusy

Łucja
@Roman

bo źle zarządzają ? nie da się tego gdzieś zglosic by poprawic sytuacje?

Jacek Placek
@Roman

Kup sobie papier z Torunia też będziesz kierownikiem.

Sylwia
@Jacek Placek

Ale po co taki tekst ;P? To przecież nic nie wnosi

@Jacek Placek

I bd się kierownikiem lub kierowniczką ????

Gaja

Jak teraz sytuacja mam ofertę pracy tu jak zarobkowo i jaki szacunek do ludzi i jak z nadgodzinami

xyz

@Dźwigowy walkowy ale z twojej wypowiedzi, że mimo tych słabych warunków można dobrze zarobić tak?

Dźwigowy
@xyz

Ile zarobisz na 4 brygadach może w maksie 3 tysie. To jest dużo?

@Dźwigowy

A ile w takim razie dla Ciebie wynosiłoby odpowiednie wynagrodzenie przy takich warunkach pracy? Może dla niektórych to wystarczająco? Czy może istnieje szansa na jakieś premie albo można liczyć na inne dodatki?

Pracownik ze stażem
@Monika

Pensja platna jak w zegarku. Wszystko oficjalnie i terminowo. Premia dla najlepszej brygady. Grusza i wypoczynek dzieci. Paczki na swieta i talony (700zl). Praca moze nie lekka ale firma solidna. Nikogo nie zwolnili w pandemii, nie zabrali premi. Nie ma co narzekać. Jak chcesz pracować to bedziesz. Nygusy i hrabiowie zostac w domu i brać 500+.

PR

Szczerze nie polecam tej firmy jedna z gorszych w której pracowałem, tam ktoś skomentował że nie ma pracy idealnej oczywiście nie ma pracy idealnej że są dobre zarobki tutaj śmiech na sali jakie dobre zarobki oczywiście pani kierownik na początku wszystko pięknie mówi jak to jest pięknie jakie zarobki ile pieniędzy można zarobić po prostu kłamie, na początku jest miła a później się okazuje jaka ona jest kłamczucha A jak ktoś się czuje na siłach i jest odważny to proszę bardzo może spróbować za prawie 11 zł netto bo tak naprawdę wychodzi pod

@PR

Niedawno aplikowałem do pracy w tej firmie i mam jeszcze kilka dni na podjęcie decyzji. Na rozmowie miła kierowniczka obiecująca kilkaset zł ponad minimalną i kolejne kilkaset premii, która niby jest w zasadzie zawsze. Czy można prosić o jakiś dokładniejszy opis jak to tam wygląda?

Pinokio
@PR

Dlatego ma taki długi nos

Dźwigowy walkowy

Witam i pozdrawiam tych co mają jeszcze siły tam pracować. Jeśli mi nie wierzysz idź tam i popracuj... Potem nie cwaniakuj ze praca jest dobra. Dramat porażka i tyle . Jestem ciekawy czy zaraz tam nie zrobią zatrudnień z Zoo. Np zdrowego silnego szympansa i dadzą umowę na stałe i za wypłatę karton bananów. Porażka firma czekam czy ktoś tam pracował i czy szybciej uciekł jak przyszedł.

kiero

Jestem kierowcą, który tu raz przywiózł dostawę. Porażka totalna. Czekać i czekać. Żadnego zaplecza. (usunięte przez administratora)

kiero 2
@kiero

Kilka razy zabierałem od nich folię.Za każdym razem albo nie było towaru albo czekałem w kolejce.Logistyka w tej firmie nie istnieje,dobrze że magazynier ogarnięty.

Snake
@kiero 2

Zgadzam się z przedmówcą jedyna ogarnięta i godna zaufania osoba dla mnie to Maniek z magazynu. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Warter Polymers - Płock

• Jak się pracuje w Warter Polymers?

Zobacz opinie na temat firmy Warter Polymers tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Warter Polymers?

Warter Polymers