Opinie o HKS LIPSK DHL BDFy w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie HKS LIPSK DHL BDFy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w HKS LIPSK DHL BDFy o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HKS LIPSK DHL BDFy w Łódź

IRENEUSZ KIEROWCA ZAWODOWY

Robiłem dla nich zlecenie i nie popatrzyłem na ich ocene, po zleceniu okazało się, że nie płacą i tak było w moim przypadku, sprawe zleciłem w sądzie i poszedłem do komornika który ogłosił bezskuteczną ale nie popusciłem i poszedłem do kancelarii która obrała inną drogę i po kilku miesiącach walki udało odzyskać się 100% tego co mieli zapłacić, gdyby ktoś był zainteresowany kancelarią to polecam, zostawiam do nich numer 73O 361 496

Co to w ogóle za profil jest? Nazwa firmy to jakby dwie albo i trzy sklejone. Skoro Lipsk (pewnie Niemcy), to skąd Łódź się wzięła? Nie ma numeru KRS ani REGON, nie ma adresu. W necie nic o takiej firmie nie znalazłem. Ale z Waszych wpisów widać, że pracujecie, jeździcie chyba w Niemczech? Kto wytłumaczy mi, o co chodzi?

Czy jest ktoś jeszcze kto musiał drogą sądową walczyć o wypłatę czy to było tylko jednorazowe nieporozumienie dwóch stron?? Zastanawiam się czy problem z wypłatami zdarza się notorycznie czy to tylko jedna taka sytacja. Szukam pracy jako kurier ale nie chce ładować się w miejsce w którym będę musiał walczyć o wypłaty

Ja Nowy wpis

Ta firma nie zajmuje się kurierka. Nigdy nie ma problemów z wypłatami dla kierowców. Trzeba czytać ze zrozumieniem

IRENEUSZ KIEROWCA ZAWODOWY Nowy wpis

Driver 69

Nie polecam.Szef nie szanuje kierowców.Teraz obiecuje po 1000 euro ekstra za pracę na BDF.Nie dajcie się (usunięte przez administratora),żadnych pieniędzy nie zobaczycie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie HKS LIPSK DHL BDFy? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk

Czy pracownicy HKS LIPSK DHL BDFy mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Czarek

Tak, najlepsza i najbardziej popularna forma integracji to taka żeby w sobotę rano nakupić gorzały i walić do ryja do niedzieli wieczór z kim popadnie. ????

Robert

Pracowałem tam ....nigdy więcej to (usunięte przez administratora) . A pani zmiękczona polka tylko dobrze gada . Samochody stare po milion na liczniku opony nalewki z przodu no i brak lodówki .... Zaraz usuną ten wpis bo tak robią

Firma ma przestój ?

kierowca

panowie może ktoś mi powie co się dzieje bo jednego dnia firma szuka kierowców na plandeki a po kilku dniach zwalniaja kilku kierowców

@kierowca

W ostatnim czasie nikogo nie przyjęli na plandeki ani nie zwolnili

kierowca

chyba kolego nie jesteś zorjętowany bo kilku kierowców dzis pojechało do polski

@kierowca

Chyba że z bdf. Bo z plandek napewno nie

były
@kierowca

tak pojechał ten z Ełku bo mówił że ma dośc tej firmy

W.s
@były

Pojechał bo stracil uprawnienia. I tak właśnie się oczernia firmę. Wina po stronie pracownika ale najlepiej przerzucić na pracodawcę.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak

nowy

cześc koledzy podpowiedzcie mi czy do hks lipsk są przyjęcia kierowców na plandeki

wk
@nowy

Raczej w tym okresie przyjec nie bedzie na plandeki,raczej jesli juz to na bdfy

kierowca

Zastanawiam się nad podjęciem pracy w tej firmie w Lipsku, czy naprawdę jest tam tak źle i auta w złym stanie technicznym bez lodówek? czy może mieniło się coś na lepsze? proponują mi zarobki ok. 2100 netto cy warto tam jechać?

były

panowie powiedzcie co się dzieje w hks dolzing bo doszly mnie słuchy że kierowcy z plandek siedzą w Polsce a niemiec placo po 1000 euro postojowego

as

@byłym właścicielem firmy jest Niemiec? nie było żadnego postojowego?

byłym

zibi cze ty wierzysz że niemiec jest tak dobry że bedzie placil dla polskiego kierowcy za siedzenie w domu nie wierz w cuda

Kurierowicz

Proponuję omijać firmę HKS, DLD etc. szerokim łukiem, zwłaszcza HANNNOVER. Po pierwsze - (usunięte przez administratora)- jesteś traktowany jak robak, zmuszany do pracy w nadgodzinach za które nie dostajesz wynagrodzenia, a inni pracownicy jedynego słusznego wyznania kończą pracę przed tobą i jadą do domu, jako wyjaśnienie usłyszysz, że oni nie umieją dobrze pracować więc kończą wcześniej, ty możesz pracować dłużej, bo jesteś dobry... wiadomo ktoś musi zapracować na ich pensję skoro dostają wszyscy taką samą... Druga sprawa - podpisujcie umowę w dwóch językach, obowiązkowo w angielskim lub polskim, dla tych co nie znają niemieckiego. Dowiecie się wielu ciekawych kwestii, jak na przykład taka, że dostajesz dodatkową robotę za człowieka co "nie umie pracować", przywozisz nie rozwiezione paczki i jeszcze dostajesz za to karę... Auta służbowe - uważajcie żeby ich nie zarysować, nawet najmniejszej ryski bo zabiorą wam 250 EUR z wypłaty...

zibi

chyba jest to dobra firma bo część kierowców siedzi w polsce a firma placi ok 1000 euro za gotowośc

Czy często w firmie HKS LIPSK DHL BDFy zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

kaja

a oni jeszcze istnieja?

Roki
@kaja

Istnieją. I bardzo dobrze się miewają.

Uczciwy

Firma kombinuje tak jak kolega napisał i jak tylko się przydarza okazja to kierowcy zabierają z różne rzeczy trudno wszystkie przypadki opisywać często niezgadza się wypłata brakuje 100 lub 200 euro to musisz latać i walczyć o swoje to czasami wyrównają na następna wypłatę i zapierdziela nowe 100 lub 200 euro i tak sobie robią jaja nie polecam firmy

wojtek
@Uczciwy

POdpisz sie z imienia i nazwiska jesli posadzasz firme o takie rzeczy. Nie jestes uczciwy!Kolejny (usunięte przez administratora) ktory mysli ze wszystko moze.

Ktoś

@Pracownik ale to co nie wypłacają całości należności?

Nie polecam nieuczciwe traktowanie. Kantowanie kierowcow na wszystkim oszukiwsnie na wtplatach podupadsjaca firma i beznadziejbymi chamskimi. Dyspozytorami oszukujaca ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o HKS LIPSK DHL BDFy - Łódź

• Jak się pracuje w HKS LIPSK DHL BDFy?

Zobacz opinie na temat firmy HKS LIPSK DHL BDFy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HKS LIPSK DHL BDFy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HKS LIPSK DHL BDFy