Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp z o.o.

Lublin

Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp z o.o.

Opinie o Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Gabriela

Domyślam się, że w wątku wypowiedzieli się do tej pory wyłącznie klienci firmy Centrum Pomocy Poszkodowanym. Co na temat samej firmy i warunków pracy sądzą zatrudnieni w tej firmie pracownicy? Czy jesteście zadowoleni z warunków pracy? Jak ocenianie zakres obowiązków w tej pracy? Praca z klientem jest pracą wymagającą, czy możecie liczyć na wsparcie w tym zakresie ze strony pracodawcy?

lola

pomogli mi odzyskać odszkodowanie po wypadku na wysokim poziomie, nie zawierali ugody tylko skierowali sprawę na drogę sądową. Polecam

Pani
@lola 07.07.2017 10:53

Ja też korzystałam z ich usług. Nawet nie wiedziałam, że mi się coś należy, a okazało się, że uzyskałam fajną kasę, chociaż nie miałam żadnego złamania, tylko powierzchowne urazy. Polecam, warto

Szukasz pracy w Lublinie?

Zostaw opinię o Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp z o.o.