Opinie o Kwiatkowski Sp. z o.o. w Lwówek

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kwiatkowski Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kwiatkowski Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kwiatkowski Sp. z o.o. w Lwówek

Od ostatniej opinii związanej z Kwiatkowski Sp. z o.o. minęło już sporo czasu. Jak aktualnie wyglądają warunki pracy w tej firmie?

B.C.

(usunięte przez administratora) wart kwiatem

@B.C.

Przypominam o zachowaniu kultury wypowiedzi na forum. Każdy ma prawo wypowiedzieć się na forum, jednak obowiązują tu pewne zasady wzajemnej komunikacji. Zapoznaj się ponownie z regulaminem forum GoWork.pl. https://www.gowork.pl/regulamin

...

Wypłat jak nie było tak nie ma!

@...

Czy zwróciłeś się z tym problemem do szefostwa? Może dział kadr i płac odpowiedział dlaczego występują opóźnienia w wynagrodzeniach? Warto dowiadywać się tego typu informacji u źródła. Na forum nikt nie będzie w stanie pomóc Ci w tej sytuacji.

Alicja

@Jestem z BDF, co masz na myśli? Pamiętaj by zapoznać się z regulaminem forum GoWork.pl. https://www.gowork.pl/regulamin Obrażanie osób trzecich jest niezgodne z regulaminem i dobrymi obyczajami, a już na pewno nie jest w stanie pomóc użytkownikom forum w dostarczeniu informacji na temat pracy w firmie. Jeśli chcesz wypowiedzieć się w sposób merytoryczny na temat pracy w firmie - czekamy na Twoją odpowiedź.

Jestem z BDF

Hahaha zaczynają licytować. Ciekawe kiedy Krzysia zlicytują? Taki dobry poddany pewnie jest coś więcej warty chociaż osobiście nie dałbym złamanego grosza za niego chyba że robiłby za podnóżek

Glonojad

Pan bekon co mowiles w zeszłym tygodniu ? gdzie reszta za lipiec i caly sierpien ? Klamca i oszust !

@Glonojad

Bekon to Marcin? Już też chcę dorównać niskim poziomem do Krzysia? Myślałem że tak nisko zejść nie można ale są jeszcze ludzie którzy wiele potrafią dla pieniądza którego i tak nie dostają

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Kwiatkowski Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy SPECJALISTA DO SPRAW POZYSKIWANIA FUNDUSZY UNIJNYCH/KRAJOWYCH
Płock
Mobilne Usługi Doradcze Jolanta Kęsicka

Jestem z BDF

To chyba gościu pomyliłeś pracodawcę. Pracowałem u P. Bekira i wiem że dla niego liczy tylko się własna kieszeń. No chyba że byłeś częstym bywalcem w jego ty.łku to Cię rozumiem... To nie Twoja wina w sumie z czegoś trzeba wyżyć i utrzymać rodzinę

paliwowykrzyh

obiecałes ze B daje na pewno kasa wiec gszie jest reszta sie pytam ???? koniec strajk =koniec przelew tak jest oszuscie

@paliwowykrzyh

I po jakom holere piszesz takie żeczy jak Ci sie nie podoba to się zwolnij. Nikt na siłe Cie tu nie trzyma.

Abdullach
@pracownik

Widać że Ci co pozostali to do 3ch nie potrafią liczyc

Allah
@Abdullach

To weź sobie takiego globusa, łeb wielki ale ino mrugać umie i obgadać, wysmiac wszystkich dookoła razem ze swoim kompanem gdzie on pójdzie jak pgr już nie ma

rydzyk
@Allah

klikac na zielony kto kupil od grubego i paliwowego na lewo ?

Czopek
@paliwowykrzyh

paliwo do nas gada ze nie ma moneta i nie robic a do B ze nie ma problem z kasa i robic i hu.. wiemy co dalej ????

klijent
@rydzyk

po ile nalewo bys mial samom rame ? po tyle samo co do K i L to bysmi dal ?

Kolejorz83

Tak na wstępie to nóż otwiera mnie się w kieszeni jak czytam te wypociny z błędami... Ludzie którzy je piszą zdecydowanie nie ukonczyli 2-ej klasy podstawowej.. To jest jakaś masakra. .. Nikt z biura sobie nie robi z tego co piszą analfabeci bo to rzecz oczywista. Firma tylko dzięki tym patafianom jakoś funkcjonuje którzy nie wiedzą ile to jest 2+2. Ludzie którzy już odeszli mieli trochę więcej oleju w głowie. Ja na swoim przykładzie mogę tylko powiedzieć że dobrze w firmie było ale się skończyło.Nie pracuje już 3 miesiąc i też nadal czekam za zaleglymi pieniędzmi. Powiem więcej uważam że to co się tam obecnie dzieje to jest wina nikogo więcej jak ludzi którzy tam pracują, i to tych którzy po kilkanaście lat od samego początku. Ja jako młody pracownik wiadomo że nie mogłem się wychylac itd. To starzy pracownicy powinni w porę zaaragowac i zorganizować porządny strajk itd. Może wtedy by to coś Pana Bekira nauczyło. Atmosfera w firmie było chyba najlepsza z jaką się spotkałem, ludzie itd. W obecnej firmie gdzie pracuje tego nie ma. Człowiek jednak pracuje dla pieniędzy więc radzę wszystkim co tam jeszcze zostali aby się pogodzili z faktem że w lwowku ich już nie będzie... Trochę rozumiem tych sciemniaczy i leserow, tych starych grzybów co tam są... Ale młodych??? Nikt nikomu forsy za stanie i sciemnianie niestety nie da. Pozdrawiam wszystkich. T!!!!

Pokorny

(usunięte przez administratora) z was i tyle. Nawet strajku porządnego nie potraficie zrobić! Sułtan sobie z wami pokrywa. A wy jecie mu z ręki. Bo przecież innego pracodawcy nie ma. A on się tylko podsmiechuje po cichu. Jakie to głupie polaczki za Free pracują. A do garnka to chyba obietnice wkładają i ż nich obiad gotują. Koniec to już był 2 lata temu. A teraz to jest. Każdy h u j na swój strój. Paliwowy i salceson przy kawie się podsmiechuje i za taniej do roboty. Le Wizna jedzie bokiem. Stróż nic nie widzi bo jak ma widzieć skoro nie ma zapłacone..... k w k umarlo

Załamany

Co to za strajk jak chruscika nie ludzi by trochę napuscil jednego na drugiego i obgadal z wielką pustą glową, a potem na chorobowe jak tchórz

Grubagrilowana
@Załamany

a salcesoni i paliwo ???? nie robcie wiochy brozonsy pierd.....!!!

Starymuchomor

kwiatki co z ta wasza wypłata ojo ciezko bendzie urlop planowac w tym roku cooo hehehe ale wy nie martwic sie on dac wam co spadna z ksieciom z pysia

J.K.

Ta firma jeszcze istnieje? Przykro się czyta takie komentarze, ludzie pracy wszędzie dostatek! 4 lata temu jeszcze wypłata była... Pozdrawiam wszystkich co pamiętają te czasy ;-)

Rozpalony w kroku

Jaka C***ia bieda ze aż piszczy. W magazynku pusto jak u Sutana w kieszeni. Tylko robić i robić. A nikt nas nie docenia i nie płaci. Dzisiejszym światem rządzi tylko kasa, a nie wazeliniarstwo Brazonosy. Jak by tego było mało odje**li nam prąd. Jutro wrzątek do kawy z domu przynieście. Co to będzie co to będzie

Cycek
@Rozpalony w kroku

tylko robić i wysyłać a ten ciagle to samo pierdo.. ze jak wyslemy to bendzie kasa i nima nigdy , a teraz pewno znowu cos obieca ze jak pojedzie to bendzie wypłata i tak wkolko

Doner

Stańcie wreszcie barany jeba..e a nie mądrzy w paszczy na internecie, nie macie kasy za kwiecień nie macie za maj i za czerwiec też nie będzie, obudzcie się wreszcie

Gdzie jest wypłata?

I co dalej? Będziemy siedzieć i czekać, nie ma za kwiecień nie ma za maj wszyscy wołają pani A. Daj a pan B. Będzie dobźe nowa hala już przelewam, wam piniondza, brygadzisci siedzą cicho jaj zabrakło?i ta śmieszna lista paranoja

Alfred
@Gdzie jest wypłata?

Nowy park maszynowy trzeba zakupić. Wasza wypłata już dawno wydana. Trzeba bylo sie pakować jak majster czarny powiedzial. Kwiatkowski juz sie skończył. Swoje dni ma policzone. Dużo było w tym prawdy. Do niego to pracownicy szacunek mieli. A dziś.... To macie obiecanki. Stado dyrektorów za 5 zł. Nie strajkujcie tylko.... Będzie lepiej. Już przelewy poszły.. .. itd. Tylko nie na wasze konta. Pozdrawiam serdecznie cały zarzad

Eugeniusz
@Alfred

Alfredo od niedawna w kwiatku jestes abo rodzina bo o czornym nic niewiesz. kawal chuxx byl z niego ludzi sklocal wszystkie ploty roznosil po firmie mial swoje (usunięte przez administratora) co mogly (usunięte przez administratora) robote i nie nie powiedzial innych gnoil za nic ato co nakradl i od beko wywiuzl do brodek to by na ladna bryczke ztarczylo

@Gdzie jest wypłata?

A co Wam pozostało? Musicie siedzieć cicho żebyście mieli tą prace. Bo w przeciwnym razie Sultan was zwolni i nie poszukacie sobie tak dobrej pracy... Pełna beka z Was nieudacznicy losu

Ryzyk-ant

Do pani Agnieszki strażak zarabia 1940 zł na miesiąc. Ksiądz 1000 zł za pogrzeb, a pracownicy KWK ?Za kwiecień 40%, za maj 13% wynagrodzenia!!! ŻENADA!!! Niech się pani zastanowi nad sobą!!! Jak to mówią w oku kogoś ziarenko piasku zobaczysz, a w swoim skały nie widzisz. Jak tak dalej będzie pani robić to nie wyjedzie pain z firmy nowym fordem tylko wywiozą panią na taczce hahaha

madry
@Ryzyk-ant

forda mozna sprzedac i dac ludziom na wyplaty pani A ??? a jak wejda obiecane przelewy co napewno idom to sobie kupic uzyfke

Do Chrusta

Pan B.wczoraj wspomniał o tobie na zebraniu lepiej żebyś już do nas nie wracal bo znowu będziesz ludzi buntowal

Alfa

Sułtan rzucił po 100euro. I myśli że wszystko będzie ok...... oj mylisz się bardzo.

@Alfa

A co zrobisz? Będziesz strajkować? Pójdziesz na udawane L4? Zmien k.....prace ile razy można wam to powtarzać że ta firma się skończyła dobre 3 lata temu

Byly
@Jestem z BDF

Słuchaj kolego tam już nie ma komu powtarzać tego bo tam zostali tylko Ci co nigdzie sobie nie poradzą i sami ślepcy o głusi bo nic do nich nie dociera. Ten kto mógł to już odszedł. Teraz to tylko się śmieją z nich bo cały czas wierzą w obietnice. Ale to już ich sprawa. Pozdrawiam tych bezmózgów.

@Byly

Brawo...otóż to....piona gościu

Wielebny

Nawet już przestali obiecywać cokolwiek....

Katastrofa jest już blisko!

Do administratora

Nic się nie zmieniło, kasy za marzec nie ma paru kolegów znowu odeszło,szkoda tej firmy trzeba będzie się ewakuować.

Zostaw merytoryczną opinię o Kwiatkowski Sp. z o.o. - Lwówek

• Jak się pracuje w Kwiatkowski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kwiatkowski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kwiatkowski Sp. z o.o.?

Kwiatkowski Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Nowotomyska 39
    64-310 Lwówek