Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe BADPOL

Starachowice

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe BADPOL

bojka

Obecnie firma szuka Specjalisty ds. marketingu i reklamy. Ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy na tym stanowisku w Badpolu? Zarobki itd....

zniesmaczona

W Końskich pracuje bardzo niemiła pani WRECZ CHAM która czepia sie ludzi i obraza ich bo bluzkę odwiesili nie na ten wieszak co trzeba, spodnie krzywo powieszone, płaszcz nie zasuniety itp.. kAZE TO LUDZIĄ POPRAWIAC BO SAMEJ JEJ SIĘ NIC NIE CHCE ROBIC... pYTANIE TYLKO JEDNO ZA CO ONA PĘNSJĘ DOSTAJE.pANI MA CIEMNE WŁOSY Z JASNIEJSZYMI KOŃCÓWKAMI I WYSOKIE CZOŁO... kADEGO DNIA ZNIECHECA KLIENTÓW DO ODWIEDZENIA TEGO SKLEPU...kłótnie z klientami to chyba jej hobby

D.W
@zniesmaczona 29.09.2017 18:42

A ja znam ten sklep w Konskich i bardzo czesto tam przychodze Wszystkie 3 panie sa przemile i umieja doradzic Nigdy nie widzialam zeby ktoras byla niemila Sklep jest bardzo popularny i duzo ludzi tam przychodzi, i z tego co wiem to wlasnie ze wzgledu na bardzo dobra obsluge Ale jak widac nie wszystkim sie dogodzi!

zakupocholiczka

Sklep w Przysusze.Bardzo lubiłam tam przychodzić do czasu aż zmieniła się jedna z pracownic. Jest bardzo nie przyjemna dla klienta czasami mam wrażenie że jest tam za kare. Kiedy bym nie weszła to zawsze siedzi za biurkiem z głową w telefonie a nie za to ma płacone. A jeszcze dodam że nie tylko ja tak uważam bo coraz częściej można przed sklepem posłuchać opinii innych klientów.

chico2002

sklep w Końskich na 1 -szego Maja .Bardzo miła obsługa panie umiejące pomóc , a przede wszystkim zasługuje na wyróznienie pani ANIA

Krystyna

Sklep w Bełchatowie to byl bardzo dobry pomysł. Jestem tak prawie codziennie jest czysto i miło ubrania wszystkie ładnie porozwieszane na wieszakach. Jestem zadowolona z tego sklepu. A obsługa jest prze miła oby dwie dziewczyny są bardzo miłe i uprzejme, chętnie pomogą i doradzą. Nie rozumiem pań powyżej czemu tak uważacie. Ja jestem w sklepie prawie codziennie czasem z córką i wnuczką i nigdy sie nie spotkałam z tym żeby któraś dziewczyna była niemiła. Każdemu zdarzają się gorsze dni albo jakaś pomyłka ze stresu ale jesteśmy tylko ludźmi i mamy prawo sie pomylić.

Gocha

Sklep w Bełchatowie super polecam ale zmięcie pracownice prawdopodobnie nazywa sie Ania z tego co słyszałam jest strasznie cwaną osobą bardzo często myli sie na kasie mówi że do zapłaty jest tyle a za chwilę podaję cenę inną. Strasznie się rządzi w sklepie bywam tam często i na samym początku myślałam że to jest szefowa. Co do drugiej pracownicy bardzo miła młoda osoba z którą się świetnie rozmawia w sprawie zakupów umie doradzić.

Blada
@Gocha 03.07.2017 20:04

Zgadzam się z Panią. Jest też strasznie niemiła przy obsłudze przy kasie.

klientka

Sklep w Wadowicach najlepszy, obsługa świetna. Tak trzymać :)

Andzia
@klientka 17.05.2017 11:54

Witam na jakiej ulicy znajduje się ten sklep?

Ktos

Jakie świadkowie gdzie ich masz??

Jordanow

WESOŁYCH ŚWIĄT

Marek

Dokladnie...

lu

nikt nie pisze jak się pracuje na sortowni? właśnie poszukują pracowników. czy wyplata na czas? jaki są zarobki? czy ustalone godziny pracy? jaki są warunki pracy na sortowni?

sztywny krzysiek

racja

Zawiedziona klientka

Sklep w Jordanowie juz nie taki sam bez pani Anetki i Kasi .Wielki żal az sie niechce robiz zakupy

Margo

Polecam sklep w Chmielniku, często odwiedzam go z przyjemnością. Ubrania ładne, czyste, lokal też czysty, zadbany a panie obsługujące bardzo sympatyczne- chętnie doradzają, uśmiechnięte, życzliwe. Polecam!!!

Frania

Nie wiem jak w innych sklepach z odzieżą używaną, Ale zapraszam wszystkich do sklepu Badpol przy ulicy Piłsudskiego w Łańcucie. Byłam tam w poniedziałek. Przemiła obsługa, fajny towar, Panie uśmiechnięte, chętne do pomocy. Widziałam starszego pana, którzy przymierzał kilka kurtek, I różnych rzeczy. Gdy chciał odwiesić na miejsce, pani ekspedientka z uśmiechem powiedziała: Proszę zostawić, ja powieszę. Z tak miła obsługą spotkałam się tylko w galeriach z drogą, markową odzieżą. Wybieram się dzisiaj tam na zakupy, na pewno coś fajnego kupię.

klientka

polecam sklep z lipska przemiła obsługa panie ekspedientki zawsze usmiechnięte i pomocne jeszcze raz polecam

zakopane
@klientka 13.02.2017 16:07

wszedzie świetnie tylko w Zakopanem na Kościeliskiej smutno Pani Haniu MY Z PANIĄ KLIENTKI

Solanka

Polecam sklep Badpol w Bochni ( czwartek nowy towar) :)

Wdzięczna

Badpol Jordanów. Jestem bardzo miłe zaskoczona przemiła obsługa w sklepie Pani Kasia i Aneta uśmiechnięte i pomocne a w sklepie bardzo czysto i pachnące.Z przyjemnością tam wrócę.

Zadowolony klient

Zgadzam się ze stałą l;klientką ja te,z robię zakupy w sklepie Badpol w Łańcucie na ulicy Piłsudzkiego. Chociaż muszę przyznać, że większość zakupów robię tylko dlatego, że panie sprzedające potrafią mi zawsze dobrze doradzić. Ostatnio Bardzo miła i uśmiechni eta pani ekspedientka tego sklepud oradziła mi kurtke, z której jestem bardzo zadowolony, w żadnym innym sklepie bym sobie nie kupił. Dziś po pracy wybieram się tam na zakupy i zapraszam wszystkich, którzy chcą coś ciekawego kupić.

stała klientka

Czytałam opinie o sklepach odzieżą używaną firmy Badpol. Zapraszam wszystkich do takiego sklepu znajdującego się przy ulicy Piłsudskiego w Łańcucie. Wchodząc do tego sklepu zawsze witają mnie 2 uśmiechnięte panie. Zawsze doradzą, zaproponują jakąś ciekawą rzecz, nie denerwują kiedy przez godzinę wybieram i przymierzam. Miła atmosfera panująca w tym sklepie zachęca do ponownego przyjścia. Wierzcie mi, że w sklepie z odzieżą używaną, można być tak obsłużonym jak w najdroższej galerii. Jeśli chcecie to zobaczyć w Łańcucie jest tego dowodem. A ja jestem stałą, zadowoloną klientką.

@stała klientka 02.02.2017 18:58

witam wszystkie panie najlepiej jest w nowym targu

Piotr Zyla he he

Zakopane pozdrawia Limanową każdy już wie kto tak pięknie oczernia i świadczy nieprawdę a szef powinien poprosić obecny portal o wskazanie nr i osoby pod nim zarejestrowanej i zgłosić na policję

Bez komentarza

Ludzie ! Co wy mówicie, chyba sami dobrze wam płaca za pisanie tych bredni! Pracuje w tej firmie i prosze nie mydlic oczu sa takie warunki jak opisaly osoby wcześniej. Zero zrozumienia, szacunku i czegokolwiek. Zastraszanie pod kazdym względem, pracownicy traktowani bardzo zle. Osoba ktora napisala ze jest tak cudownie chyba jest podstawiona, bo zadna kobieta pracujaca tam by tego nie napisala. Zgadzam sie w 100 procentach z wypowiedzia "Pani Halina" .

Szanuje
@Bez komentarza 18.01.2017 17:43

Prosze sie nauczyć czytać Halina to nie Helena i jak sie pani krzywda dzieje to prosze sie zwolnić lub samemu założyć swój biznes tylko jest jeden warunek musisz umieć czytać a chyba masz z tym problemy powinni sie wam zabrać za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za przekręty i wcześniej czy pózniej ktoś to zrobi bo ślady zostawiacie i zapoznajcie sie z regulaminem tego portalu bo IP mówi wszystko

Zakop

Helena jeżeli już nie raz widziałaś nas w pracy to chyba jasne ze praca nam odpowiada żadna z nas nie pracuje na karę a ta tyrania dźwigania i ze nic nie możesz załatwić w godzinach dopoludniowych to chyba pomyliłaś firmy bo wystarczy poinformować kierowniczkę i jest po sprawie a skoro tak piszesz o dźwiganiu a wymiana towaru jest raz w tygodniu i pomagają jeszcze osoby dochodzące to widać ze mało wiesz o firmie każda z nas pracuje 8 godz dziennie i w sobotę 5 to moze przyjmij sie na pół etatu i będziesz miała więcej czasu na załatwianie swoich prywatnych spraw a nie pisanie bzdor

Lidia

TAKIE CZASY KONKURENCJA NIE ŚPI

Normalna firma

Ja pracuje już. 3 lata i nie narzekam robota jak każda inna za darmo nic nie ma a 1850 do ręki to tez nie jest najgorzej moja koleżanka ma 1300 i pracuje w niedziele palety po tonie Trzeba rozkładać na pułki

Irmina

Ktoś. ... a zastanowilas / es się zanim cokolwiek napisałeś na temat wynagrodzenia dlaczego tak jest ? Dziewczyny które pracują za najniższą krajowa MAJA UMOWĘ NA PEŁEN ETAT , PEŁNE UBEZPIECZENIE I PŁATNE URLOPY i wliczne jest to do lat pracy i do emerytury tak ? NIE OBCHODZI TAKIE OSOBY NIC ... TWOJA KOLEZANKA odchodząc z pracy dostaje po przepracowanym roku zasiłek z PUP a takie osoby które pracują na umowie zlecenie nie mają nic , kompletnie. Sięgnij po rozum do głowy i logicznie pomysl dlaczego tak jest. Ponad to jeśli nie podoba się prąca na umowie stałej to przecież jaki problem jest przejść na umowę zlecenie hmy ? Poza tym skoro tak bardzo martwisz się o koleżankę i jej prace to tez masz zapewne z tego jakieś korzyści ....pozdrawiam.

Kasper

Osobiście parę razy zdarzyło mi się nie otrzymać paragonu albo dostałem z inną wartością. Kiedyś usłyszałem na sklepie jak pracownica chciała dzień wolnego to kierownik zaczął krzyczeć żeby znalazła sobie kogoś na zastępstwo i zastępstwie mu zapłaciła...masakra po prostu MOBBING! Słyszałem również od którejś z pań że mają na umowie mniejszą płacę niż osoby na zlecenie... firma jest chora!

Ktoś

W tej firmie nie wywalczysz nic, bo albo pracujesz na warunkach prezesa albo do widzenia. Tam jest krótka piłka.

Ktoś

Ta firma to jakiej wielki nieporozumienie osoba zatrudniona na umowę o pracę dostaje najniższa krajowa za pracowanie 9 godzin 5 dni w tygodniu plus sobota i Rozkladowka a osoba zatrudniona na umowę zlecenie bierze 1850 zł. Porażka. Prezes traktuje pracowników jak smeci. Pojdziesz na zwolnienie to cię zwoli. Wielki cham i burak !!!!! Totalnie nie polecam tej firmy. Pracowała tam moja koleżanka i wiem jak dziewczyny są traktowane. Panie prezesie jeszcze nie trafiła kosa na kamień ale kiedya trafi.

...

Bardzo mi przykro, ale niestety osoba pisząca opinię o Pani I. z Limanowej miała 100% rację. To nie jest kobieta, to jest przeciek z piekła! Moja koleżanka pracowała w tym sklepie ale niestety przez kłamstwa i intrygi tej pani została zwolniona. Kierownictwo zamiotło wszystko pod dywan! Zachowało sie nieprofesjonalne! Nie byli obiektywnie. Wstyd dla firmy! PS. Radzę poszukać korepetytora z języka polskiego :)

Otóż to

Ludzie zamiast się zalic to coś róbcie .Skoro rząd jasno zaznaczył że każdy pracownik ma dostać 13 zł/h to zróbmy wszystko żeby tak było .Nie dajmy się pracodawcom .Dochodzmy swoich praw bo inaczej ta idea nie ma sensu .Żyjemy w Państwie wolnym czy Obozie Pracy?!! To my jesteśmy Panami swego losu ! Dzialajmy!

Wielki Żal

Witam, bardzo nie milo jest patrzec na tego typu traktowanie swoich pracowników. Bedac w Pani/Pana sklepie zaobserwowalam pewna informacje,mianowicie ze w niedziele handlowa wasz sklep jest otwarty,pytajac pracownic wstraszone odpowiadaly ze tak bedzie otwarte. Przyszlam, dwie zmeczone Panie juz nawet chyba nie wiedzialy co robic(z braku klientów,a zarazem z prawidlowego wykonywania pracy balam sie ze zaczna czyscic parkiet szczoteczka do zębów) . Mieszkam dosc blisko bo wizawi sklepu,przychodzilam praktycznie kazdego dnia,obserwujac dwie zmeczone kobietki. We wtrorek przyszlam na nowy towar Panie wykonczone, zmeczone... I DZIS SZCZEGÓLNY DZIEN DLA KAZDEGO SZANUJACEGO SIE POLAKA! I co widze dwie siedzace Panie... Serce sie kraje kobiety ktore powinny przygotowywac swieta wigilie dla rodziny sa w sklepie, brak klientow( ludzie nie chodza po taniej odziezy lecz po markietach) . Pytajac dlaczego dzis maja otwarte i do ktorej wpadlam w oslupienie... Przykrość,bezradność i wielki zal. Szanujmy tez te osoby Panie dzien w dzien pracuja,raczej w nocy robily cokolwiek dla rodziny. Szanujmy te osoby one tez maja i zasluguja na swieta.

kingciuch

Z pani wypowiedzi wynika iż jesteś albo starą panną albo nauczycielką uciemiężoną po czterech godzinach ,,ciężkiej pracy,, odstresowac to sie chodzi do teatru do kina a grzebanie w śmierdzących ciuchach nie należy chyba do przyjemnych zajęc i jeszcze czepiasz się ludzi którzy tam pracują osobiście chodzę do tych sklepów Batpolu i uważam że panie pracujące tam są miłe sympatyczne ,chętnie doradzą. A czepianie się tej pani Irenki to pewno się na Tobie wyznała, bo uważam iż ona to chyba chodzi o tą szczupłą blondynkę wprowadza tam specyficzny klimat i jak zauważyłam klientki ją raczej oblegają ,

Anonim

Może warto pomyśleć o nowej twarzy sklepu w Limanowej skoro został już założony ? Tamtejsza pracownica jest niemiła, antypatyczna, wulgarna i w ogóle nie można sie odstresowac w takiej atmosferze. Pani Irenka ciągle chodzi za potencjalnym klientem i próbuje "zabłysnąć" inteligencją, osobiście uważam że jej to nie wychodzi i dlatego przyciąga klientów wyłącznie rabatami które udziela nawet w dzień nowego towaru (na mnie to nie dziala). Ludzie litości!

klient

Sklep w Chmielnik to strzał w 10 a Panie zatrudnione w tym sklepie są poprostu przesympatyczne !

Ola

A dzisiaj niemiłe zdarzenie - pani kierowniczka na Podhalu w Zakopanem trochę przegieła, bo nie wiem z jakiego powodu zabrała mój odstawiony koszyk i go wypakowała , na moją odpowiedź , że to moje , stwierdziła , że ona sprząta ,a sklep był pełen klientów . Przez nią straciłam niektóre wybrane wcześniej rzeczy . Tak się nie robi , a sprząta się przed zamknięciem sklepu . Czy mam rację ?

klientka

Ciesze się że powstał sklep w Jordanowie bardzo miłe dziewczyny mają porządek na sklepie , uśmiechnięte oby tak dalej bo miło jest robić zakupy :) ciuszki super będziemy stałymi klientami

Klientka

witam, pisze w sprawie Pani Kasi, pracownicy Badpolu. Bardzo jej brakuje u nas w Zakopanem, zawsze mila,usmiechnieta,chetnie doradzila, byla tak uprzejma ze kiedy zostala przeniesiona do Nowego Targu to z sympatii jaka darzylam Pania Kasie, podczas wizyt u lekarza w NT z przyjemnoscia odwiedzalam ja i sklep na ul. Kopernika. Dzis niestety zastalam tam jedynie wyjatkowo nieuprzejma ekspedienke, i dowiedzialam sie w bardzo ironiczny sposob ze Pani Kasia zostala zwolniona. Nie wiem dlaczego podjeto takie decyzje natomiast wiem jedno-firma stracila chodzace zloto a wraz z nim zapewne wiele stalych klientek zarowno w zakopanem jak i w Nowym Targu

melania

Witam czy ktoś mógłby napisać ile się tam zarabia kobieta na hali??

Puławianka83

Kilka słów o sklepie w Puławach. Chodzę do sklepu po kilka razy w tygodniu,obsluga profesjonalna,większość sklepow tego typu chowa sie przy dziewczynach,które tam pracują,zawsze doradzają i osobom starszym i tym mlodszym. Sklep wygląda jak butik,a nie jak odzież używana, wszystko świetnie posegregowane. Zauwazylam tez ze klienci chodzą tam żeby chociaż porozmawiać z ekspedientkami. Życzę sobie więcej takich ludzi na takim miejscu.. Jestem w 100% zadowolona i moge z czystym sercem polecić każdemu ponieważ Panie maja podejscie do każdego "charakteru" klienta za co podziwiam

Anonim

Witam, chciałbym podzielić się swoją opinią o sklepie na ul. Kościeliskiej w Zakopanem. Byłam w nim stałą klientką i żałuję, że nie mam możliwości tam już przychodzić. W całości zgadzam się z poprzednim komentarzem. Zatrudnione tam Panie zasługują na uznanie, zawsze chętne do pomocy, sympatyczne i bardzo miłe. Ubrania w bardzo dobrym stanie i cenie. Serdecznie wszystkim polecam i oby więcej takich pracowników.

Zwoleń

Sklep w Zwoleniu super, fajna obsługa i asortyment...oby tak dalej...!!!

Zakopianka

Pragnę wyrazić swoją opinię o pracach w Zakopanem. Z przyjemnością chodzę do sklepu na Kościeliskiej, miła, sympatyczne obsługa i co najważniejsze - obie panie Ania i Kasia stwarzają dobrą atmosferę, doradzą jeśli ktoś potrzebuje. Jak mam chandrę to tam idę się odprężyć i "poszaleć" z zakupami.

Szok

Nie o firmie lecz o sklepie chcę napisać a chodzi o sklep w Pulawach takiego syfu i brudu jescze nie spotkałam nigdzie a bywam w wielu takich sklepach i to czesto obsługa tez pozostawia wiele do zyczenia dwie kolezaneczki na kawce a nie obsługa klijenta.

Anonim

POPIERAM TE PANIE SIĘ NIE NADAJĄ NA TO STANOWISKO.PRACOWAŁAM TAM JAKIŚ CZAS .SZKODA TYLKO TYCH LUDZI CO TAM PRACUJĄ I MUSZĄ SŁUCHAĆ ICH CHORYCH WYMYSŁÓW.KAŻDY MA ICH DOŚĆ TYLKO BOJA SIĘ O TYM MÓWIĆ BO I TAK SZEF W TO NIE UWIERZY WSPÓŁCZUJE WAM

Admin

Popieram anonima, te kobiety obydwie powinny być do zwolnienia,ponieważ większość czasu spędzają w kuchni(bar),a jak przyjedzie szefostwo to strasznie do roboty się rwią. Z przykrością mi to mówić ale pracują tam tacy ludzie,którzy nie powinni tam pracować. Brygadzistki,które są od szkolenia nowych pracowników, w ogóle tego nie robią. Ciężko współpracuje się z Brygadzistkami .Mam nadzieję, że szef w końcu otworzy oczy i zobaczy jakie ma Brygadzistki.

Anonim

Firma jak firma najgorsze brygadzistki a zwłaszcza jedna rządzić tylko .Dawno bym ją wywalił.Takie głupoty wprowadza że głowa mała.Najgorsze to że nie wolno jej nic powiedzieć bo ona rządzi i nie masz nic do powiedzenia.Ludzi traktuje jak pionki które może przestawiać.

pracujący dalej

(usunięte przez administratora) i tak cie długo tolerował. Płaci na czas i to najważniejsze.

emi

to chyba prawda bo nawet jako klient dzwoniacy do tej firmy , bardzo niemiło obsługuje ta pani, da się to odczuć podczas rozmowy tylko telefonicznej , więc nie rozumię jak mozna tak sobie jako firma psuć opinie, ja osobiscie "dzieki" tej pani nie skorzystam z tej hurtowni

Anonim

Tak ta Blondynka w okularach z biura niedopuszczań fajne dziewczyny do pracy,do jakiegokolwiek kontaktu z szefem!I to prawda że trzeba coś z tym zrobić!jest tak bezczelna,ze szkoda słów...

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe BADPOL - Starachowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe BADPOL